UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wystaw się na jarmarku

 
Elbląg, Wystaw się na jarmarku
fot. nadesłana
Reklama

Pogrzeb Żuru i Śledzia to impreza, którą CSE Światowid już od lat organizuje na tydzień przed Wielkanocą. Wystawcy, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty podczas Wielkanocnego Jarmarku Sztuki Ludowej oraz Kiermaszu Żywności Naturalnej, odbywających się w ramach imprezy mogą się zgłaszać do organizatorów.

W sobotę, 19 marca odbędzie się Pogrzeb Żuru i Śledzia. Wielkanoc 2016, w ramach którego zostanie zorganizowany m.in. Wielkanocny Jarmark Sztuki Ludowej oraz Kiermasz Żywności Naturalnej.
       - Do udziału w przedsięwzięciu zapraszamy chętnych twórców ludowych, galerie, instytucje, gospodarstwa agroturystyczne bądź osoby indywidualne zajmujące się rękodziełem, rzemiosłem, wyrobem produktów żywności naturalnej i tradycyjnej – mówi Agnieszka Tkaczuk z CSE „Światowid”. - Prezentowane przedmioty i wyroby powinny nawiązywać do tradycji i zwyczajów Świąt Wielkanocnych, nie powinny zaś być wytworem masowej produkcji.
       Preferowanymi wyrobami są: ceramika, zabawki, biżuteria, rzeźba, hafty, ozdoby, frywolitki, dekoracje świąteczne, upominki, obrazy, koronka, rysunek na szkle, plecionkarstwo, wyroby z bursztynu, metalu i drewna, pamiątkarstwo itp. oraz produkty żywności naturalnej i tradycyjnej (potrawy wielkanocne, miody, wędliny, pieczywo, nabiał itp.)
       Udział w Jarmarku jest płatny – 25 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 marc. W razie potrzeby termin przyjmowania zgłoszeń zostanie wydłużony. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne w siedzibie CSE „Światowid” przy pl. Jagiellończyka 1 w Elblągu oraz na stronie internetowej.
       Koordynatorem Jarmarku i osobą udzielającą informacji jest Agnieszka Tkaczuk, CSE „Światowid”, Pl. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg, tel. 55 611 20 59, fax. 611 20 60, e-mail: agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama