UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Żołnierze uczcili narodowe święto Hiszpanii

 
Elbląg, Żołnierze uczcili narodowe święto Hiszpanii
fot. kpt. Paulina Montewka, ppłk David Olson
Reklama

W czwartek, 11 października, żołnierze Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód zebrali się na uroczysty apelu, aby uczcić święto swoich kolegów z Hiszpanii.

W uroczystości wzięło udział również kilkudziesięciu inspektorów z Allied Land Command (Landcom), Wielonarodowego Korpusu Północny – Wschód (ang. MNCNE - Multinational Corps Northeast), Wielonarodowej Dywizji Południowy – Wschód (ang. MND-SE - Multinational Division South - East), NATO Rapid Deployable Corps - Turkey (NRDC-T), NATO Rapid Deployable Corps - Spain (NRDC-SP) oraz Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych, którzy obecnie sprawdzają ukompletowanie, wyposażenie i przygotowanie poszczególnych komórek funkcjonalnych dowództwa dywizji do prowadzenia działań w ramach I fazy certyfikacji.
       Apel rozpoczęto odegraniem hymnu państwowego Hiszpanii. Następnie genezę święta przedstawił ppłk Eugenio Trigueros. Podczas swego wystąpienia podziękował również zebranym za ich udział w uroczystości. - Jesteśmy zaszczyceni z tego powodu, że możemy wspólnie z naszymi sojusznikami z NATO świętować wszystkie te wydarzenia, które ukształtowały Hiszpanię jako silny kraj europejski z mocnymi połączeniami transatlantyckimi.
       Podczas uroczystości serdeczne życzenia hiszpańskim sojusznikom złożył dowódca dywizji gen. bryg. Krzysztof Motacki.
      
mjr Dariusz Guzenda
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama