UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Jak mówi stare przysłowie - obiecanki macanki a głupiemu stoi. .. . Wilk już pokazał co potrafi. Rozwalony Elsin, przegoniony ze stołka prezydenta miasta w wyniku referendum. Gdyby miał dumę, honor i jakąś godność to wycofałby się z życia publicznego i zajął czymś innym np. uprawą ogródka. Ale koryto ciągnie. Dla mnie jest PISowskim nieudacznikiem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  121 42
  ksamol(2018-09-22)
 • Nikt nigdy Jerzego Wilka nie przegonil z funkcji prezydenta Elbląga w drodze referendum. Panie, ja wiem że internet jest cierpliwy jak papier i przyjmuje wszystko. Ale zanim się ktoś zdecyduje coś publicznie napisać, mógłby się douczyc zamiast wypisywać tu ewidentny bałach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 1
  BEZ ŚCIEM proszę (2018-09-22)
 • Only George Wolf. The Best President for Elbląg. Perfect Intelligent Solution
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 7
  (2018-09-22)
 • @ksamol - Pijaczyna i mgr. magazynier, judasz i aferzysta, pod płaszczykiem fałszywego uśmieszku knuje, kanalia zwyrodniała i do tego tempa. Honoru nigdy nie miał, nie ma i nie będzie miał. Elsinek pogrążył Elbląg pogrąży sam się obłowi. Won zbierać cebule na polu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 3
  kksaef(2018-09-22)
 • @ksamol - Panie komuchu Pan Prezydent Wilk nie był odwoływany przez referendum. Skąd pan ta wiedze czerpie? z rynsztoka. Nie pisz pan bzdur, bo nikt w to nie uwierzy. Ludzie odwołali prezydenta z Platformy Obywatelskiej pana Nowaczyka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9 6
  (2018-09-22)
 • @ksamol - to jakiś przygłup czy inny baran
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 0
  joł(2018-09-22)
 • Odwołali prezydenta z platformy za sprawą knucia Kundla i kolegi Pana H. Uknuli podniesienie czynszów zbk, Prezydenta wrobili sami się obłowili. Majątek miasta rozpuścili.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 0
  dda(2018-09-23)
Reklama