Sobota 15-12-2018, imieniny Waleriana, Celiny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kto do sejmiku?

Elbląg, Kto do sejmiku?
Rek

Siedmiu radnych do sejmiku województwa warmińsko – mazurskiego będą wybierali mieszkańcy regionu, w tym elblążanie, w najbliższych wyborach samorządowych (21 października). Do północy 17 września komitety wyborcze miały czas, aby zgłosić w komisji wyborczej swoich kandydatów. Publikujemy te listy, które już zostały zarejestrowane w naszym okręgu. 

KW Partii Razem
     1. Robert Koliński – Elbląg
     2. Jolanta Ewa Gaudyńska – Pieniężno
     3. Stanisław Grzegorz Paluch – Kieźliny
     4. Sandra Kuleszo – Olsztyn
     5. Michał Tymoteusz Lecyk – Elbląg
     6. Agnieszka Maria Sławińska – Olsztyn
     
     KW Ruch Narodowy RP
     1. Bogdan Artur Żukowski – Borowiec
     2. Mirela Katarzyna Ruksztełło – Nowa Pasłęka
     3. Kamila Mielnik - Olsztyn
     4. Magdalena Joanna Mazurowska - Gietrzwałd
     5. Mateusz Drężek - Rudka
     6. Marta Kozłowska - Olsztyn
     7. Krzysztof Roman Hornicki – Braniewo
     
     KW Prawo i Sprawiedliwość
     1. Marcin Kazimierczuk – Bartoszyce
     2. Paweł Szliwiński – Pieniężno
     3. Jacek Roman Pawlik – Kiwity
     4. Krzysztof Jerzy Śliz – Elbląg
     5. Katarzyna Anna Hankus – Elbląg
     6. Henryk Koniecko – Pasłek
     7. Jolanta Wiesława Andruszkiewicz – Bartoszyce
     8. Katarzyna Beata Modzelewska – Kochan – Braniewo
     9. Julia Joanna Jacek – Stępień
     
     KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
     1. Grażyna Teresa Kluge – Elbląg
     2. Maria Iwona Kasprzycka– Elbląg
     3. Marek Chyl – Lidzbark Warmiński
     4. Ryszard Janusz – Elbląg
     5. Jadwiga Król – Elbląg
     6. Jan Godowski – Braniewo
     7. Aneta Ewa Dzięgo – Kraśnik
     8. Elżbieta Kasza – Frombork
     9. Miron Sycz – Górowo Iławeckie
     
     KW Polskie Stronnictwo Ludowe
     1. Jan Bobek - Piórkowo
     2. Wojciech Zabłocki - Krawczyki
     3. Mirosław Krzysztof Gorbaczewski – Elbląg
     4. Iza Stankiewicz – Elbląg
     5. Danuta Oleksiak – Wikrowo
     6. Robert Przemysław Dziadosz – Lidzbark Warmiński
     7. Ewa Nisiewicz – Płonne
     8. Bożena Martul – Bartoszyce
     9. Stanisław Czesław Jasina – Elbląg
     
     KWW Kukiz'15
     1. Andrzej Piotr Wolański - Elbląg
     2. Janina Ewa Piętka – Lidzbark Warmiński
     3. Zygmunt Wójcik – Elbląg
     4. Franciszek Bogusław Orliński – Pasłęk
     5. Wiesława Kapłon – Pasłęk
     6. Józef Bogdan Kręcki – Elbląg
     7. Marta Małgorzata Parzonko – Elbląg
     
     Aktualizacja z 19. września: zarejestrowane zostały listy KWW Bezpartyjni Samorządowcy, KWW Jedność Narodu - Wspólnota oraz KKW SLD - Lewica Razem.
     
     KWW Bezpartyjni Samorządowcy
     1. Paulina Jagielska - Braniewo
     2. Zdzisław Czyczła - Lipowina
     3. Oliwia Gerc - Zgoda
     4. Adrian Wojciech Aleksiejew - Rudłowo
     5. Józef Gerc - Zgoda
     
     KWW Jedność Narodu - Wspólnota
     1. Grzegorz Adam Kopyciński - Świętochowo
     2. Hanna Fedorowicz - Olsztyn
     3. Adam Szordykowski - Olsztyn
     4. Bożena Karpińska - Choczaj - Rogity
     5. Elżbieta Małgorzata Wysocka - Giławy
     6. Zdzisław Jan Sienkiewicz - Braniewo
     
     KKW SLD - Lewica Razem
     1. Władysław Mańkut - Elbląg
     2. Iwona Gniado - Elbląg
     3. Danuta Jadwiga Zubrycka - Bartoszyce
     4. Sylwia Piekart - Orneta
     5. Włodzimierz Józef Łączyński - Braniewo
     6. Jerzy Machejek - Markusy
     7. Agnieszka Elżbieta Bieryńdo - Pieniężno
     8. Bogdan Baczewski - Stopki
     9. Andrzej Jan Zielonka - Elbląg,
     
     Pozostałe listy kandydatów do sejmiku wojewódzkiego z okręgu elbląsko – braniewskiego zostaną opublikowane po ich zarejestrowaniu.
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku
Soczewki progresywne 390zł
Okulary korekcyjne CHRISTIAN LACROIX
Okulary korekcyjne Oscar Ventura