UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sprawca przemocy domowej tymczasowo aresztowany

 
Elbląg, Sprawca przemocy domowej tymczasowo aresztowany

30-letni mężczyzna nie stanowi już zagrożenia dla swoich najbliższych. Wczoraj (8 kwietnia) sąd przychylił się do wniosku prokuratora oraz policjantów i zdecydował o aresztowaniu podejrzanego na najbliższe trzy miesiące.

Z ustaleń funkcjonariuszy z Braniewa wynika, że 30-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoimi rodzicami, nękał także byłą partnerkę.Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
       To nie był pierwszy raz, kiedy mężczyzna znęcał się nad swoimi rodzicami. Po wszczęciu kolejnej już awantury w miniony weekend (6 kwietnia), 30-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy i doprowadzony do komendy.
       Policyjne dochodzenie, w którym mężczyzna ma status podejrzanego, zostało wszczęte w marcu br. Na czas trwania postępowania 30-latek miał orzeczony zakaz kontaktowania się z matką i ojcem, objęty był także policyjnym dozorem. Niestety, nie wpłynęło to na zmianę jego zachowania. Mężczyzna wciąż utrudniał życie swoim najbliższym. Jak wynika ze zgromadzonego przez funkcjonariuszy materiału dowodowego, 30-latek nie tylko stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec rodziców, nękał także swoją byłą partnerkę i groził jej przestępstwem na jej szkodę.
       Policjanci wiedzieli, że tylko odizolowanie podejrzanego może zapewnić spokój i bezpieczeństwo pokrzywdzonym. Mundurowi doprowadzili 30-latka do sądu, gdzie zapadła decyzja o umieszczeniu mężczyzny na najbliższe trzy miesiące w więziennej celi. Za stosowanie przemocy wobec osób najbliższych grozi mu teraz kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.
      
      
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama