UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawno temu

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Elblążanie na Instagramie

Regulamin konkursów portElu

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkursy organizowane na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl nie są grami losowymi w rozumieniu art. 2 ustęp 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych i zakładach wzajemnych.
2. Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i warunki uczestnictwa w konkursach, które uczestnik akceptuje poprzez wysłanie zgłoszenia.

§ 2. UCZESTNICY

1. W konkursach nie mogą brać udziału pracownicy firmy BUI SOFTEL, wydawcy Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl oraz członkowie ich rodzin.
2. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z  dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883). Organizatorzy informują uczestników konkursu, że ich dane osobowe będą publikowane na stronie internetowej www.portEl.pl i przekazywane sponsorowi konkursu tylko i wyłącznie na potrzeby danego konkursu.

§ 3. ZGŁOSZENIA

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

§ 4. NAGRODY

1. Nagrody w konkursach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl przyznawane są Czytelnikom, wg zasad ustalanych i podawanych w treści indywidualnie dla każdego konkursu.
2. Potwierdzenia wygranej i sposób odbioru nagrody wysyłane są drogą mailową.
3. Lista laureatów konkursu publikowana jest na stronie internetowej www.portEl.pl .
4. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
5. Odbiór nagród rzeczowych powinien nastąpić w ciągu dwóch tygodni od daty rozstrzygnięcia konkursu.
6. Wyjątek stanowią konkursy, w których nagrodą są bilety do kina lub teatru. Wówczas laureat konkursu odbiera nagrodę osobiście w kasie kina lub teatru po okazaniu dowodu tożsamości i we wskazanym przez organizatora terminie, innym niż określa to niniejszy regulamin.
7. Nagrody nieodebrane we wskazanym przez organizatora terminie nie będą wydawane.
8. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają wymianie.

Wydawca Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl

Aktualne konkursy

Google

Sondaż portElu

 • 2019-10-07 Joga: ona wygrała podwójne zaproszenie na zajęcia

  Elbląg. Joga: ona wygrała podwójne zaproszenie na zajęcia

  Aktywuj się z MOSiR-em to program w ramach którego można skorzystać z różnorodnych zajęć sportowych i rekreacyjnych. Wtorkowe wieczory proponujemy spędzić na Jodze. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania podwójne zaproszenie na te zajęcia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-10-04 EOK: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. EOK: ona wygrała zaproszenie

  W niedzielę, 6 października odbędzie Koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. U boku orkiestry wystąpi kwartet „Cup of Time”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-10-04 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Joker, Był sobie pies 2 i Angry Birds 2? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-09-27 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Legiony, Parasite i (Nie)znajomi? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia.

 • 2019-09-23 Światowid: oni wygrali bilety

  Elbląg. Światowid: oni wygrali bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Legiony, Piłsudski i Wyprawa Magellana? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia.

 • 2019-09-19 EOK: on wygrał zaproszenie

  Elbląg. EOK: on wygrał zaproszenie

  Elbląscy kameraliści to ludzie orkiestra, nie tylko w sensie dosłownym. Z muzyką filmową pozostają za pan brat, jazz grają z przytupem, zaś dla klasyki znajdą czas, choćby wokół grzmiało i padało. Szczególnie dla tej ostatniej, o czym przekonamy się 22 września, w sali koncertowej ZPSM, podczas koncertu inaugurującego sezon artystyczny 2019/2020. Taka inauguracja zasługuje na jak największy rozmach i dlatego EOK wystąpi w składzie symfonicznym. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2019-09-19 Fumez: oni wygrali bilety

  Elbląg. Fumez: oni wygrali bilety

  W piątek, 20 września o godz. 20 w Mjazzdze wystąpi zespół Fumez. Zespół powstał w 2015 roku w Elblągu. Ukoronowaniem dotychczasowej drogi zespołu jest wydanie EP-ki, która ujrzała światło dziennie w listopadzie 2016 r., a której producentem jest Jarek Turbiarz (Golden Life). Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2019-09-18 Kino na obcasach: ona wygrała bilety

  Elbląg. Kino na obcasach: ona wygrała bilety

  19 września w ramach cyklu „Kino na Obcasach” w Multikinie zobaczymy film „(nie)znajomi”. "(Nie)znajomi" to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-09-16 Oni wygrali karnet na mecze Startu

  Elbląg. Oni wygrali karnet na mecze Startu

  18 września piłkarki ręczne Startu rozegrają pierwszy mecz przed własną publicznością. Jeśli masz ochotę obejrzeć to spotkanie oraz siedem innych, które rozegrane zostaną w elbląskiej hali, weź udział w naszym konkursie. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2019-09-13 Aktywuj się z MOSiR-em – one wygrały wejściówkę na Aqua Fitness

  Elbląg. Aktywuj się z MOSiR-em – one wygrały wejściówkę na Aqua Fitness

  Po wakacyjnej przerwie ponownie ruszają zajęcia w ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em. Będą ćwiczenia zarówno w wodzie, jak i na sali gimnastycznej. Tym razem dla naszych Czytelników mamy do wygrania 2 wejściówki na zajęcia Aqua Fitness na Krytej Pływalni. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-09-13 Światowid: oni wygrali bilety

  Elbląg. Światowid: oni wygrali bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Piłsudski, To 2 i Wyprawa Magellana? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałeś/ -eś.

 • 2019-09-06 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: "Magiczny dywan", "To 2", "Ojciec Pio"? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia.

 • 2019-08-29 Światowid: wygraj bilety

  Elbląg. Światowid: wygraj bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Na zawsze razem, Playmobil. Film i Pewnego razu w Hollywood? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia.

 • 2019-08-26 Ona wygrała album o Zalewie Wiślanym

  Elbląg. Ona wygrała album o Zalewie Wiślanym

  Prawie 450 stron, 300 ilustracji (pocztówek i zdjęć), przeplatanych cytatami z przedwojennych publikacji na temat regionu. Tak w skrócie można opisać wydawnictwo „Zalew Wiślany. Szlak wodny”, przygotowane przez Wojciecha Kujawskiego. To skarbnica wiedzy na temat historii tych ziem przed 1945 r. Album można wygrać w naszym konkursie!

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia Mohito 3738 zł
Kuchnia Campari wyspa
Kuchnia Lora 4888 zł
Kuchnia Lora szary
Reklama