Wtorek 22-01-2019, imieniny Wincentego, Anastazji. Dzień Dziadka
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Regulamin konkursów portElu

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkursy organizowane na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl nie są grami losowymi w rozumieniu art. 2 ustęp 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych i zakładach wzajemnych.
2. Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i warunki uczestnictwa w konkursach, które uczestnik akceptuje poprzez wysłanie zgłoszenia.

§ 2. UCZESTNICY

1. W konkursach nie mogą brać udziału pracownicy firmy BUI SOFTEL, wydawcy Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl oraz członkowie ich rodzin.
2. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z  dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883). Organizatorzy informują uczestników konkursu, że ich dane osobowe będą publikowane na stronie internetowej www.portEl.pl i przekazywane sponsorowi konkursu tylko i wyłącznie na potrzeby danego konkursu.

§ 3. ZGŁOSZENIA

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

§ 4. NAGRODY

1. Nagrody w konkursach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl przyznawane są Czytelnikom, wg zasad ustalanych i podawanych w treści indywidualnie dla każdego konkursu.
2. Potwierdzenia wygranej i sposób odbioru nagrody wysyłane są drogą mailową.
3. Lista laureatów konkursu publikowana jest na stronie internetowej www.portEl.pl .
4. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
5. Odbiór nagród rzeczowych powinien nastąpić w ciągu dwóch tygodni od daty rozstrzygnięcia konkursu.
6. Wyjątek stanowią konkursy, w których nagrodą są bilety do kina lub teatru. Wówczas laureat konkursu odbiera nagrodę osobiście w kasie kina lub teatru po okazaniu dowodu tożsamości i we wskazanym przez organizatora terminie, innym niż określa to niniejszy regulamin.
7. Nagrody nieodebrane we wskazanym przez organizatora terminie nie będą wydawane.
8. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają wymianie.

Wydawca Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl

Aktualne konkursy

Google
 • 2018-12-03 Światowid: oni wygrali bilety

  Elbląg. Światowid: oni wygrali bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Narodziny gwiazdy, Eter i Miłość jest wszystkim? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-12-03 Krużganek Movie: wygraj zaproszenie

  Elbląg. Krużganek Movie: wygraj zaproszenie

  W środę, 5 grudnia o godz. 18 w Galerii EL w ramach cyklu Krużganek Movie odbędzie się emisja filmu Marcina Borchardta "Beksińscy. Album wideofoniczny". Podczas spotkania obecny będzie reżyser projekcji, który opowie ciekawe historie związane z kręceniem filmu. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie.

 • 2018-11-30 Multikino: wygraj bilety

  Elbląg. Multikino: wygraj bilety

  Przystojny Bradley Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film.

 • 2018-11-29 Lodowisko: oni wygrali bilety

  Elbląg. Lodowisko: oni wygrali bilety

  Lodowisko „Helena” znowu tętni życiem. Z uroków ślizgawki MOSiR-u korzystają elblążanie w różnym wieku. Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń na weekend. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-11-29 Mikołajki: one wygrały zaproszenie

  Elbląg. Mikołajki: one wygrały zaproszenie

  Już w najbliższą niedzielę, 2 grudnia, na lodowisku Helena odbędą się „Mikołajki z Media Markt”. Imprezę, która odbędzie się w dwóch sesjach, o godz. 16:00 i 18:00, poprowadzi znany elbląski wykonawca Łukasz Gesek. Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-11-27 Płyta: ona wygrała płytę

  Elbląg. Płyta: ona wygrała płytę

  Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza 19 listopada w gościnne progi Biblioteki Elbląskiej na kolejny Koncert Donacyjny, który jest okazją do podziękowania wolontariuszom, partnerom, darczyńcom, ale przede wszystkim będzie to okazja do wręczenia stypendiów „Promocje 2018". Koncert odbędzie się 19 listopada o godz. 18 w Bibliotece Elbląskiej. Wstęp wolny. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania płytę. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-11-27 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: "Miłość jest wszystkim" i "Czarodziejka Lili ratuje święta"? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-11-20 Światowid: oni wygrali bilety

  Elbląg. Światowid: oni wygrali bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, Planeta Singli 2 i Winni? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia.

 • 2018-11-20 Multikino: ona wygrała bilety

  Elbląg. Multikino: ona wygrała bilety

  W finale pierwszej części potężny czarnoksiężnik Gellert Grindelwald (Johnny Depp) został schwytany przez MKSZA (Magiczny Kongres Stanów Zjednoczonych Ameryki) przy udziale Newta Scamandera (Eddie Redmayne). Niestety nikczemny Grindelwald spełnił swoją groźbę i uciekł z więzienia. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-11-15 ENEMEF: oni wygrali bilety

  Elbląg. ENEMEF: oni wygrali bilety

  ENEMEF: Minimaraton Fantastycznych Zwierząt to idealna propozycja dla fanów pełnego magii uniwersum serii Harry'ego Pottera: klimatyczny wieczór w stworzonym przez fenomenalną J.K. Rowling tajemniczym świecie czarnoksiężników. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-11-13 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Planeta Singli 2, Winni i Dziadek do orzechów i cztery królestwa? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-11-13 Multikino: ona wygrała bilety

  Elbląg. Multikino: ona wygrała bilety

  Już wkrótce na kinowe ekrany powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako Ania i Tomek – pozornie niedobrana para, która jednak nie może bez siebie żyć. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych polskich aktorów: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-11-09 Opera: on wygrał zaproszenie

  Elbląg. Opera: on wygrał zaproszenie

  10 listopada o godz. 18.55 Kino Światowid zaprasza na premierę sezonu w ramach transmisji na żywo z The Metropolitan Opera. Tym razem będzie to operowa adaptacja powieści Winstona Grahama i thrillera Alfreda Hitchocka - "Marnie". Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-11-09 Konkurs na 100. rocznicę odzyskania niepodległości

  Elbląg. Konkurs na 100. rocznicę odzyskania niepodległości

  11 listopada będziemy świętować 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, dlatego nasz najnowszy quiz będzie poświęcony tej wyjątkowej rocznicy. Mamy też dla Was z tej okazji konkurs z nagrodami. Powodzenia! Sprawdź, czy wygrałaś.

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety czarno białe Black&White
Fototapety do salonu
Fototapeta fizelinowa 290x260 cm - Tropiki
Fototapeta fizelinowa, laminowana 148x260 cm - Wodosp
Reklama