Sobota 25-05-2019, imieniny Grzegorza, Urbana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Elblążanie na Instagramie

Regulamin konkursów portElu

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkursy organizowane na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl nie są grami losowymi w rozumieniu art. 2 ustęp 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych i zakładach wzajemnych.
2. Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i warunki uczestnictwa w konkursach, które uczestnik akceptuje poprzez wysłanie zgłoszenia.

§ 2. UCZESTNICY

1. W konkursach nie mogą brać udziału pracownicy firmy BUI SOFTEL, wydawcy Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl oraz członkowie ich rodzin.
2. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z  dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883). Organizatorzy informują uczestników konkursu, że ich dane osobowe będą publikowane na stronie internetowej www.portEl.pl i przekazywane sponsorowi konkursu tylko i wyłącznie na potrzeby danego konkursu.

§ 3. ZGŁOSZENIA

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

§ 4. NAGRODY

1. Nagrody w konkursach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl przyznawane są Czytelnikom, wg zasad ustalanych i podawanych w treści indywidualnie dla każdego konkursu.
2. Potwierdzenia wygranej i sposób odbioru nagrody wysyłane są drogą mailową.
3. Lista laureatów konkursu publikowana jest na stronie internetowej www.portEl.pl .
4. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
5. Odbiór nagród rzeczowych powinien nastąpić w ciągu dwóch tygodni od daty rozstrzygnięcia konkursu.
6. Wyjątek stanowią konkursy, w których nagrodą są bilety do kina lub teatru. Wówczas laureat konkursu odbiera nagrodę osobiście w kasie kina lub teatru po okazaniu dowodu tożsamości i we wskazanym przez organizatora terminie, innym niż określa to niniejszy regulamin.
7. Nagrody nieodebrane we wskazanym przez organizatora terminie nie będą wydawane.
8. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają wymianie.

Wydawca Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl

Aktualne konkursy

Google

Sondaż portElu

 • 2019-04-26 EOK: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. EOK: ona wygrała zaproszenie

  W niedzielę, 28 kwietnia o godz. 18 w sali koncertowej Ratusza Staromiejskiego w Elblągu odbędzie się koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. Tym razem w programie usłyszymy sonaty pochodzące spod pióra włoskiego mistrza Gioacchino Rossiniego. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-04-23 Zacznij sezon z Nową Holandią! - Oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Zacznij sezon z Nową Holandią! - Oni wygrali zaproszenie

  Gigantyczna, niemal 30 - metrowa zjeżdżalnia, mini ścianka wspinaczkowa i pneumatyczna poduszka, ale i park linowy, małpi gaj, plac zabaw. A do tego mini zoo z kangurami, owcami, danielami czy królikami, a także ścieżka edukacyjna w lesie, ptaszarnia, replika posągów Moai, osada Wikingów czy dwór Króla Artura. To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia, jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w regionie i kraju. Z okazji rozpoczęcia nowego sezonu mamy dla naszych Czytelników do wygrania dwie wejściówki. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2019-04-23 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: After i Praziomek? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia.

 • 2019-04-15 Światowid: oni wygrali bilety

  Elbląg. Światowid: oni wygrali bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: "Hellboy", "Porwanie" i "Shazam!"? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia.

 • 2019-04-12 Opera: oni wygrali

  Elbląg. Opera: oni wygrali

  Kino Światowid zaprasza na kolejną transmisję na żywo prosto z Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Już w najbliższą sobotę (13 kwietnia) o godz. 18.55 światowej klasy tenor Jonas Kaufmann powróci do nowojorskiej The Metropolitan Opera w westernowym dziele Giacoma Pucciniego. Szeryf, bandyta, złoto, poker, konie i wielka miłość - to tematy „Dziewczyny z Dzikiego Zachodu”. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. 

 • 2019-04-10 DKF: on wygrał zaproszenie

  Elbląg. DKF: on wygrał zaproszenie

  DKF im. Andrzeja Munka w kinie Światowid zaprasza na pierwsze kwietniowe spotkanie. Tym razem uczestnicy Klubu przeniosą się do świata kolumbijskiej rodziny z plemienia Wayúu. Już w czwartek, 11 kwietnia o godz. 19 projekcja filmu „Sny wędrownych ptaków”. Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2019-04-09 Ona wygrała książkę Agnieszki Pietrzyk

  Elbląg. Ona wygrała książkę Agnieszki Pietrzyk

  Było morderstwo, było porwanie, teraz przyszedł czas na zamach. Z nadejściem wiosny w księgarniach pojawi się kolejna powieść Agnieszki Pietrzyk, znanej elbląskiej autorki kryminałów. "Zostań w domu", bo tak brzmi tytuł jej najnowszej książki, to trzecia część kryminalnej trylogii. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania najnowszy kryminał elblążanki. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-04-08 Światowid: oni wygrali bilety

  Elbląg. Światowid: oni wygrali bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Przemytnik, Shazam! i Manu. Bądź sobą? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałeś/-aś.

 • 2019-04-03 EOK: on wygrał zaproszenie

  Elbląg. EOK: on wygrał zaproszenie

  Z wiolonczelą u boku, smyczkiem w ręku i w otoczeniu Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. W takich okolicznościach Yibai Chen wzniesie się na Himalaje wiolonczelistyki, co nastąpi 4 kwietnia w sali koncertowej ZPSM. Wszystko w ramach Międzynarodowego Konkursu Instrumentów Smyczkowych. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2019-04-02 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Kapitan Marvel, Ciemno, prawie noc i Wszyscy wiedzą? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-03-29 Opera: one wygrały zaproszenie

  Elbląg. Opera: one wygrały zaproszenie

  Z końcem marca w Kinie Światowid odbędzie się kolejna transmisja Met! Dokładnie w sobotę, 30 marca o godz. 17:00 będziecie mogli podziwiać operę „Walkiria” Richarda Wagnera. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź czy wygrałaś.

 • 2019-03-27 Nocna Zmiana Bluesa: on wygrał zaproszenie

  Elbląg. Nocna Zmiana Bluesa: on wygrał zaproszenie

  Najpopularniejszy polski wykonawca bluesa – Sławek Wierzcholski i stworzona przez niego Nocna Zmiana Bluesa zagrają 31 marca w Mjazzdze. Zaczynali jako ortodoksyjni bluesmani, w trakcie ćwierćwiecza działalności wykreowali własny, niepowtarzalny styl. Muzyczny wieczór rozpocznie się o godz. 19. Dla naszych Czytelników mamy 5 pojedynczych zaproszeń. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2019-03-27 Lodowisko: wygraj bilety

  Elbląg. Lodowisko: wygraj bilety

  Lodowisko „Helena” znowu tętni życiem. Z uroków ślizgawki MOSiR-u korzystają elblążanie w różnym wieku. Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń na weekend.

 • 2019-03-26 Światowid: oni wygrali bilety

  Elbląg. Światowid: oni wygrali bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Ciemno, prawie noc, Wszyscy wiedzą i Władcy przygód? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Trodat
Żarówki LED
Pieczątki Firmowe
Reklama