UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Oświadczenie w sprawie hejtu i komentarzy

 
Elbląg, Oświadczenie w sprawie hejtu i komentarzy
(fot. Michał Skroboszewski)
Reklama

Po publikacji cyklu artykułów o jubileuszu zespołów Szalone Małolaty i Szalone, które były często komentowane przez Czytelników, otrzymaliśmy oświadczenie od Stowarzyszenia Wspierania Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Szalone Małolaty”. Publikujemy je w całości poniżej.

Członkowie Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Wpierania Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Szalone Małolaty”, którym zarzuca się „obrzucanie błotem” Panią Katarzynę Panicz informują, że nie mają nic wspólnego z zamieszczaniem komentarzy i „hejtem” pod artykułem „Zwykłe początki szalonego sukcesu”.
       Zarząd 4 września 2018 roku kontaktował się z redakcją Portelu prosząc o ewentualne zablokowanie dodawania komentarzy oraz o usunięcie hejtu. Redakcja zastosowała się do powyższego likwidując dwa komentarze, kolejne pozostały, bo są po prostu oznaką krytyki (nawet jeśli jest nieobiektywna), pozostałe komentarze nie mają nic wspólnego z hejtem. Tak odpowiedziała redakcja. Słusznie zauważono, że prowadząc zespół odnoszący sukcesy należy się liczyć ze słowami krytyki, nawet jeśli jest ona niezasłużona.
       Wobec powyższego nie zgadzamy się na przypisywanie nam odpowiedzialności za komentarze.
      

       Zarząd oraz Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia Wspierania
       Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Szalone Małolaty” w Elblągu
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama