UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Studniówki

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawno temu

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

 • 2019-12-09 Most nauki i biznesu dla PWSZ

  Elbląg. Most nauki i biznesu dla PWSZ

  Prawie 600 studentów i 153 firmy  wzięły udział w ciągu trzech lat w programie praktyk zawodowych, na który Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa  w Elblągu pozyskała unijne dofinansowanie. Dzisiaj za współpracę z biznesem uczelnia odebrała nagrodę, przyznaną przez „Monitor Biznesu” dziennika „Rzeczpospolita”.

 • 2019-12-05 Studenci świętowali mikołajki

  Elbląg. Studenci świętowali mikołajki

  Suszarkę do włosów, wycieczkę na Kubę, więcej godzin rektorskich, koncert Andrea Bocelli w Toskanii to tylko niektóre odpowiedzi studentów zapytanych, co w tym roku chcieliby dostać na Mikołajki. Jednak dziś (5 grudnia) to sami studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu wcielili się w rolę św. Mikołaja. Podczas Mikołajkowego Dnia Studenckiego zbierali pieniądze na pomoc dla Sandry, uczennicy IV LO w Elblągu i podopiecznej Hospicjum Elbląskiego im. dr Aleksandry Gabrysiak. Zobacz zdjęcia.

 • 2019-12-04 Konsul zachęca studentów: pracuj i podróżuj po USA

  Elbląg. Konsul zachęca studentów: pracuj i podróżuj po USA

  - Jako 10-letnie dziecko wyemigrowałam z rodziną do USA z Ukrainy, przez Warszawę, nie mówiąc ani słowa po angielsku. Po 25 latach ponownie jestem w Polsce jako wicekonsul Ambasady USA. To dowód na to, że marzenia się spełniają – mówiła dzisiaj do studentów PWSZ Vera Partem, która przyjechała do Elbląga, by promować studencki program „Work and Travel”.

 • 2019-11-29 Czy w Elblągu można się kształcić z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu?

  Elbląg. Czy w Elblągu można się kształcić z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu?

  Czy w Elblągu można się kształcić z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu? Okazuje się, że tak. W październiku 2019 odbyło się oficjalne otwarcie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej. To właśnie tutaj, w symulowanych warunkach klinicznych, przy użyciu specjalistycznych fantomów i symulatorów, przyszli ratownicy medyczni, pielęgniarki i fizjoterapeuci będą zdobywać praktyczne umiejętności, ale również będą uczyć się pracy zespołowej. Zobacz zdjęcia.

 • 2019-10-30 Kadra medyczna rozpoczęła naukę w nowoczesnym Centrum

  Elbląg. Kadra medyczna rozpoczęła naukę w nowoczesnym Centrum

  Już od tego roku akademickiego studenci Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu mogą się kształcić na kierunkach medycznych w nowoczesnym Centrum. Zobacz zdjęcia.

 • 2019-10-17 "Nie ma rzeczy bardziej atrakcyjnych niż duchowość"

  Elbląg. "Nie ma rzeczy bardziej atrakcyjnych niż duchowość"

  Dziś (17 października) w Wyższym Seminarium Duchownym odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/20. Naukę w seminarium od nowego roku podejmie łącznie 26 kleryków. Dla 9 z nich będzie to początek nowej drogi. Zobacz zdjęcia.

 • 2019-09-30 Studiuj na EUH-E

  Elbląg. Studiuj na EUH-E

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno – Ekonomiczna jest na etapie ciągłego rozwoju i zmian. W wyniku dofinansowania ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 Uczelnia realizuje projekt nr RPWM.09.03.02-28-0001/17 pt. „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej”. Zobacz zdjęcia.

 • 2019-09-27 Studenci PWSZ rozpoczęli nowy rok akademicki

  Elbląg. Studenci PWSZ rozpoczęli nowy rok akademicki

  W poniedziałek w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu rozpoczną się pierwsze zajęcia roku akademickiego 2019/2020, w piątek w siedzibie uczelni odbyła się jego uroczysta inauguracja. Zobacz zdjęcia.

 • 2019-09-11 Dziś wyniki matur poprawkowych – czekamy na Ciebie!

  Elbląg. Dziś wyniki matur poprawkowych – czekamy na Ciebie!

  Nadszedł dzień ogłoszenia wyników matur poprawkowych! Gratulujemy wszystkim tym, którzy z dumą odbierają świadectwo dojrzałości. Zdany egzamin maturalny otwiera drogę na studia. To właśnie dla Ciebie oraz dla wszystkich jeszcze niezdecydowanych kandydatów na studia uczelnie wyższe prowadzą dodatkowe rekrutacje. Czy to oznacza, że od października możecie rozpocząć naukę na wymarzonym kierunku? Zdecydowanie tak!

 • 2019-07-30 Rozwój i nowości w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej

  Elbląg. Rozwój i nowości w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno – Ekonomiczna oferuje studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie. Studia realizowane są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Wydział Nauk o Zdrowiu oferuje takie kierunki jak: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne oraz fizjoterapia – nowością jest fizjoterapia balneologiczna i uzdrowiskowa. Od października zajęcia prowadzone będą w nowo powstającym Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej – jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. Zobacz zdjęcia.

 • 2019-07-29 Inżynier potrzebny od zaraz!

  Elbląg. Inżynier potrzebny od zaraz!

  Gwałtownie rosnący na całym świecie postęp technologiczny sprawił, że inżynier stał się zawodem przyszłości. W wyniku przeprowadzenia analiz rynku pracy, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu zachęca maturzystów do podjęcia studiów na kierunku kształcenia - inżynieria środowiska.

 • 2019-07-18 Studenci będą tu mieli raj

  Elbląg. Studenci będą tu mieli raj

  Do końca września ma być gotowe Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej, jakie przy ul. Lotniczej buduje Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna. Pozwoli na praktyczne kształcenie – na nowoczesnych fantomach czy w symulacyjnej sali operacynej - m.in. pielęgniarek, fizjoterapeutów, ratowników medycznych, a być może w przyszłości również lekarzy. Dzisiaj mieliśmy okazję zobaczyć, na jakim etapie jest budowa Centrum. Zobacz zdjęcia.

 • 2019-07-11 Czy zdana matura wystarczy, aby dostać się na studia?

  Elbląg. Czy zdana matura wystarczy, aby dostać się na studia?

  Trwa rekrutacja do szkół wyższych. Wielu maturzystów wybrało już swoją uczelnię, nie wszyscy jednak dostaną się na upatrzony kierunek studiów. Co zrobić gdy, zebrana liczba punktów na świadectwie maturalnym nie jest imponująca? Czy każda osoba, która zdała maturę na 30 proc. może zostać studentem?

 • 2019-07-04 Jak mądrze wybrać kierunek studiów

  Elbląg. Jak mądrze wybrać kierunek studiów

  Dziś maturzyści poznają wyniki tegorocznych matur. Kolejnym ich krokiem będzie wybór odpowiedniego kierunku studiów. Przed przyszłym studentem jest wiele możliwości … studia humanistyczne czy techniczne, tryb stacjonarny czy niestacjonarny, uczelnia państwowa czy prywatna, i wreszcie zostać w rodzinnym mieście czy wyjechać? Im bliżej rekrutacji tym częściej pojawiają się pytania, na które nie zawsze potrafimy z pełnym przekonaniem odpowiedzieć. Jak sobie z tym poradzić i podjąć właściwą decyzję? – zaraz wszystko się wyjaśni!

Google

Sondaż portElu

 • 2020-01-22 EUH-E: Weź udział w bezpłatnych zajęciach z psychoterapii

  Elbląg. EUH-E: Weź udział w bezpłatnych zajęciach z psychoterapii

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna od bieżącego roku akademickiego 2019/2020 prowadzi pięcioletnie jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia. Aby przybliżać studentom praktykę pracy psychologicznej, uczelnia umożliwia studentom udział w dodatkowych, nieodpłatnych warsztatach.

 • 2019-12-30 Będą rozmawiać o samorządzie

  Elbląg. Będą rozmawiać o samorządzie

  "Trzydzieści lat temu został rozpoczęty w Polsce proces odbudowy samorządu terytorialnego. Trzy dekady funkcjonowania samorządu terytorialnego pozwalają na pogłębioną analizę problemów oraz na wyciągnięcie wniosków. Należy zastanowić się, jakie rozwiązania się sprawdzają, jakie z kolei trzeba poprawić, zmienić, uzupełnić" - piszą we wstępie organizatorzy ogólnopolskiej konferencji naukowej "Samorząd terytorialny w Polsce - stan obecny i perspektywy". Odbędzie się ona w kwietniu przyszłego roku. 

 • 2019-12-20 Wigilia na uczelni

  Elbląg. Wigilia na uczelni

  Studenci lubią je za klimat oraz za to, że mogą choć na chwilę oderwać się od nauki, poczuć magię świąt. Wykładowcy widzą w nim okazję do integracji młodszych ze starszymi. W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej odbyło się spotkanie opłatkowe. Zobacz zdjęcia.

 • 2019-12-07 Wykłady otwarte w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej

  Elbląg. Wykłady otwarte w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej

  Dziś (7 grudnia) w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu odbył się cykl wykładów przeprowadzonych przez pracowników naukowych Państwowego Uniwersytetu Medycznego im. I. Horbaczewskiego w Tarnopolu oraz Uniwersytetu Grodzieńskiego im. Janki Kupały w Grodnie.

 • 2019-12-05 Studenci oddają krew

  Elbląg. Studenci oddają krew

  Studenckie Koło Naukowe Myśli Społecznej i Politycznej Seneka PWSZ Elblągu od kilku lat organizuje zbiórkę krwi pod hasłem „Moc krwi” (wcześniej „Wampiriada”). Co roku biorą w niej udział zarówno studenci, jak i pracownicy uczelni.

 • 2019-12-05 PWSZ ogarnięta ciastomanią

  Elbląg. PWSZ ogarnięta ciastomanią

  Okres przedświąteczny to wyjątkowy i magiczny czas. Są to chwile, kiedy w naszych sercach budzi się to, co najlepsze, czym chcielibyśmy podzielić się z innymi. Nie inaczej jest w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. Grudzień to miesiąc, kiedy zwiększa się ilość studenckich akcji charytatywnych.

 • 2019-08-14 PWSZ w sieci ERRIN

  Elbląg. PWSZ w sieci ERRIN

  W poniedziałek (12 sierpnia) Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu wraz z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie przystąpiła do Europejskiej Sieci Współpracy Regionów w Zakresie Badań i Innowacji (ERRIN). Porozumienie w tej sprawie w Urzędzie Marszałkowskim podpisali prof. Zbigniew Walczyk - rektor PWSZ, prof. Ryszard Górecki - rektor UWM oraz dr Gustaw Marek Brzezin - marszałek województwa.

 • 2019-07-24 Wręczono dyplomy magisterskie w PWSZ w Elblągu

  Elbląg. Wręczono dyplomy magisterskie w PWSZ w Elblągu

  24 lipca w Instytucie Pedagogiczno-Językowym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów II stopnia (magisterskich) absolwentom kierunku kształcenia Pedagogika, specjalność: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z arteterapią.

 • 2019-06-07 Dzień Ekonomii Społecznej w EUH-E

  Elbląg. Dzień Ekonomii Społecznej w EUH-E

  W sobotę, 8 czerwca w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych uruchomi stanowisko informacyjne na temat ekonomii społecznej. Studenci będą mogli porozmawiać z ekspertami na temat tego typu działalności społeczno-gospodarczej. Dostępne będą również materiały informacyjne.

 • 2019-06-07 Będą kształcić magistrów

  Elbląg. Będą kształcić magistrów

  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu w ostatnich dniach otrzymała pozytywną decyzję Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie nadania uprawnień do prowadzenia jednolitych studiów magisterskich o profilu praktycznym na kierunku pedagogika specjalna oraz uprawnień do prowadzenia studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku studia menadżersko-prawne.

 • 2019-06-05 Czy etyka zawodowa jest potrzebna?

  Elbląg. Czy etyka zawodowa jest potrzebna?

  W czwartek, 6 czerwca o godz. 10 w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu odbędzie się XIV Międzyuczelniana Konferencja Naukowa – inspiracje św. Jana Pawła II dla współczesności – „Czy etyka zawodowa jest potrzebna - Refleksje wokół kondycji etycznej i odpowiedzialności zawodowej”.

 • 2019-05-20 Festiwal Nauki w PWSZ w Elblągu

  Elbląg. Festiwal Nauki w PWSZ w Elblągu

  Już w czwartek, 23 maja w godz. 9-14 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu po raz kolejny zaprasza wszystkich mieszkańców Elbląga na piknik naukowy organizowany w budynku uczelni przy al. Grunwaldzkiej 137.

 • 2019-04-16 Dialog obywatelski w PWSZ

  Elbląg. Dialog obywatelski w PWSZ

  W środę, 17 kwietnia, o godz. 11 w auli Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu przy al. Grunwaldzkiej odbędzie się spotkanie z cyklu Dialog Obywatelski pt. "Europa wspólnych wartości i celów. Polska w UE”.

 • 2019-04-12 Postępowanie z raną przewlekłą

  Elbląg. Postępowanie z raną przewlekłą

  W poniedziałek, 15 kwietnia w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno - Ekonomicznej, ul. Lotnicza 2 odbędzie się konferencja naukowo-szkoleniowa pt. „Postępowanie z raną przewlekłą”.

To kupisz w pasażu portElu

okulary korekcyjne Agatha Ruiz de la Prada
Okulary korekcyjne BMW
Okulary korekcyjne BMW
Okulary korekcyjne Vasco
Reklama