Poniedziałek 18-02-2019, imieniny Bernardety, Konstancji
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

 • 2019-02-13 Start do nowego biznesu

  Elbląg. Start do nowego biznesu

  15 kolejnych osób założyło w Elblągu firmy dzięki pomocy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Przez najbliższy rok będą działać w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości, korzystając bezpłatnie m.in. z usług księgowych, doradczych, marketingowych, informatycznych i powierzchni biurowej. Zobacz zdjęcia.

 • 2018-12-31 Trwa budowa Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w EUH-E

  Elbląg. Trwa budowa Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w EUH-E

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu realizuje projekt „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

 • 2018-11-30 EUH-E rozbudowuje się o Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

  Elbląg. EUH-E rozbudowuje się o Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu realizuje projekt „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

 • 2018-10-30 Rusza budowa Centrum Symulacji w EUH-E

  Elbląg. Rusza budowa Centrum Symulacji w EUH-E

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna rozpoczyna budowę Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej. Inwestycja warta około 20 milionów złotych ma być gotowa do końca września przyszłego roku.

 • 2018-10-25 Studenci na progu XXII wieku

  Elbląg. Studenci na progu XXII wieku

  Jak komputery się uczą? Jak rozwija się sztuczna inteligencja czy inteligencja geoprzestrzenna? O tym m.in. mogli się dowiedzieć studenci i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych podczas pierwszego dnia konferencji, organizowanej w PWSZ  przez elbląskie koło Międzynarodowego Instytutu Inżynierów Elektryków i Elektroników. To światowa organizacja, zrzeszająca 400 tysięcy członków na całym świecie, w Polsce należy do niej ponad 1000 osób. Zobacz zdjęcia z konferencji.

 • 2018-10-18 Studenci będą dyskutować o innowacji

  Elbląg. Studenci będą dyskutować o innowacji

  Studenci Koła Naukowego IEEE Elblag Student Branch działającego w Instytucie Informatyki Stosowanej im. Krzysztofa Brzeskiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu są w trakcie przygotowań do wydarzenia IEEE Students & Young Professionals Meeting, które odbędzie się w dniach 25-27 października na elbląskiej uczelni. Jest to trzecia edycja ogólnopolskiego wydarzenia i w tym roku to elbląskim studentom przypadła jego organizacja.

 • 2018-09-29 W tym roku "rządzą" pielęgniarki

  Elbląg. W tym roku "rządzą" pielęgniarki

  Dziś (29 września) początek roku akademickiego świętowała Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna. Oprócz władz uczelni i nauczycieli akademickich na sali licznie zgromadzili się studenci. Najliczniejszą grupę stanowiły studentki pielęgniarstwa. Nam opowiedziały o blaskach i cieniach tego zawodu. Zobacz zdjęcia.

 • 2018-09-28 Dla nich to nowy rozdział w życiu

  Elbląg. Dla nich to nowy rozdział w życiu

  Uroczyste "Gaudeamus" zaśpiewali dziś (28 września) nauczyciele akademiccy i studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Uroczystość zamknęła obchody jubileuszu 20-lecia uczelni. Dla większości studentów obecnych na 21. inauguracji roku akademickiego było to nowe doświadczenie. Sprawdziliśmy, czy mają jakieś obawy, a może cieszą się na myśl o studiowaniu? Mówią przecież, że studia to najpiękniejszy okres w życiu człowieka. Zobacz zdjęcia.

 • 2018-09-27 20 wiśni na dwudziestolecie PWSZ

  Elbląg. 20 wiśni na dwudziestolecie PWSZ

  Po jednym drzewie na każdy rok istnienia uczelni. Czyli dwadzieścia – tyle wiśni zasadziła kadra naukowa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w parku im. generała Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego. Zobacz zdjęcia.

 • 2018-09-26 Ostatnie dni rekrutacji – nie czekaj, wybierz swój kierunek w EUH-E!

  Elbląg. Ostatnie dni rekrutacji – nie czekaj, wybierz swój kierunek w EUH-E!

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu prowadzi rekrutację na studia. Uczelnia oferuje kształcenie na poziomie studiów I stopnia (studia licencjackie), studiów II stopnia (studia magisterskie) i jednolitych studiów magisterskich. W ofercie znajduje się także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych. Nie czekaj, wybierz swój kierunek!

 • 2018-09-17 Tu warto studiować!

  Elbląg. Tu warto studiować!

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu prowadzi rekrutację na studia. Uczelnia oferuje kształcenie na poziomie studiów I stopnia (studia licencjackie), studia II stopnia (studia magisterskie), jednolite studia magisterskie. W ofercie znajduje się także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych. Nie czekaj, wybierz swój kierunek!

 • 2018-09-14 Są jeszcze wolne miejsca na bezpłatnych studiach w Elblągu

  Elbląg. Są jeszcze wolne miejsca na bezpłatnych studiach w Elblągu

  Rekrutacja na studia to obecnie temat numer jeden dla absolwentów szkół średnich. Od tej decyzji zależy w dużej mierze ich przyszłość na gruncie zawodowym. Choć wybrany kierunek studiów czy specjalność nie zawsze determinują wykonywany później zawód, to jednak większych problemów ze znalezieniem perspektywicznej i dobrze płatnej pracy nie mają (i raczej mieć nie będą) absolwenci kierunków inżynierskich czy związanych z rachunkowością. Podobne perspektywy zatrudnienia czekają na absolwentów kierunków filologicznych.

 • 2018-09-11 Dziś wyniki matur poprawkowych - czekamy na Ciebie!

  Elbląg. Dziś wyniki matur poprawkowych - czekamy na Ciebie!

  Nadszedł dzień ogłoszenia wyników matur poprawkowych! Gratulujemy wszystkim tym, którym się udało i wkrótce otrzymają świadectwo dojrzałości. Zdany egzamin maturalny otwiera wam drogę na wymarzone studia. Nie martwcie się, że w niektórych uczelniach nabór został już zamknięty - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu wydłużyła rekrutację do 19 września 2018 r.

 • 2018-09-07 Fajna kasa dla studentów?

  Elbląg. Fajna kasa dla studentów?

  Studia dzienne w PWSZ w Elblągu, tak jak w innych publicznych uczelniach są bezpłatne. Jednak już samo życie studenckie trochę kosztuje, zwłaszcza gdy uczelnia znajduje się poza miejscem zamieszkania. Studia w elbląskiej PWSZ można jednak odbyć za darmo, a nawet w trakcie nich nieźle zarobić! Jak to możliwe?

Google
Rek
 • 2019-02-11 EUH-E na targach edukacyjnych w Chojnicach

  Elbląg. EUH-E na targach edukacyjnych w Chojnicach

  7 lutego Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna wzięła udział w Powiatowych Targach edukacyjnych Akademus w Chojnicach, zachęcając tegorocznych i przyszłorocznych maturzystów do wyboru studiów na naszej uczelni.

 • 2019-01-09 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu już gra z WOŚP

  Elbląg. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu już gra z WOŚP

  Co roku społeczność akademicka elbląskiej PWSZ włącza się w zbiórkę organizowaną przez Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tegoroczna edycja wydarzenia przebiegła pod hasłem „Loteria dobroci”.

 • 2018-12-12 W święta dzielą się z innymi

  Elbląg. W święta dzielą się z innymi

  Okres Świąt Bożego Narodzenia to bardzo wyjątkowy i magiczny czas. Są to chwile, kiedy w sercach każdego z nas budzi się to co dobre, i tą dobrocią chcemy się dzielić z innymi. Jak co roku, również i tym razem studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej Elblągu podejmują różnego rodzaju przedsięwzięcia charytatywne.

 • 2018-11-22 Bezpłatne szkolenie dla pielęgniarek i położnych

  Elbląg. Bezpłatne szkolenie dla pielęgniarek i położnych

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu zaprasza na bezpłatne szkolenia specjalizacyjne dla pielęgniarek i położnych. Celem szkoleń jest podniesienie kwalifikacji zawodowych w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki dla pielęgniarek oraz pielęgniarstwa neonatologicznego dla pielęgniarek i położnych w dziedzinie:

 • 2018-11-19 Dyskutowali o handlu ludźmi

  Elbląg. Dyskutowali o handlu ludźmi

  W piątek (16 listopada) odbyło się sympozjum naukowe pt. Oferta pracy czy handel ludźmi. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Elbląską Uczelnię Humanistyczno-Ekonomiczną, Placówkę Straży Granicznej w Elblągu i Urząd Miejski w Elblągu.

 • 2018-11-09 100 lat Niepodległej w PWSZ

  Elbląg. 100 lat Niepodległej w PWSZ

  Wczoraj (8 listopada) w wypełnionej po brzegi auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu po raz kolejny zabrzmiał Mazurek Dąbrowskiego. Tak uczelnia rozpoczęła świętowanie 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 • 2018-11-05 100 lat Niepodległej w PWSZ

  Elbląg. 100 lat Niepodległej w PWSZ

  Rektor PWSZ w Elblągu zaprasza na uroczyste obchody Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę, które odbędą się 8 listopada o godz. 14 w auli PWSZ w Elblągu przy alei Grunwaldzkiej 137. Spotkanie zatytułowane jest: "100 lat Niepodległej".

 • 2018-10-02 Obcokrajowcy studiują w Elblągu

  Elbląg. Obcokrajowcy studiują w Elblągu

  Wzorem lat ubiegłych również i w tym roku elbląska PWSZ-tka w swoich murach gości studentów z zagranicznych uczelni partnerskich. W obecnym roku akademickim z bogatej oferty kształcenia skorzysta łącznie 23 zagranicznych studentów z Firat University (Turcja), Recep Tayyip Erdogan University (Turcja), University of South Bohemia (Czechy), University of Castilla-La Mancha (Hiszpania) i Universidad de Oviedo (Hiszpania).

 • 2018-09-24 Inauguracja roku akademickiego 2018/2019 w EUH-E

  Elbląg. Inauguracja roku akademickiego 2018/2019 w EUH-E

  Już po raz 17. w EUH-E zabrzmi Gaudeamus igitur. W związku z tym Rektor Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu prof. dr Zdzisław Dubiella, zaprasza na Inaugurację roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 29 września o godz. 10w a uli 215 w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej 2 w Elblągu.

 • 2018-09-03 Studenci z Karlsruhe na elbląskiej uczelni

  Elbląg. Studenci z Karlsruhe na elbląskiej uczelni

  Już po raz trzynasty Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu przez trzy tygodnie organizuje warsztaty informatyczne dla niemieckich studentów z Walter-Eucken-Schule.

 • 2018-07-12 Co dalej z ciepłem w Elblągu?

  Elbląg. Co dalej z ciepłem w Elblągu?

  W poniedziałek 16 lipca o godz. 12 trójmiejski oddział Stowarzyszenia Młodzi dla Polski organizuje panel dyskusyjny pn. „Co dalej z ciepłem?” w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej.

 • 2018-05-23 20 km na XX-lecie PWSZ

  Elbląg. 20 km na XX-lecie PWSZ

  Już 26 maja rusza Rowerowy Rajd PWSZ w Elblągu. Uczestnicy będą mieli do pokonania około 20 kilometrów symbolizujących 20-lecie uczelni. Cykliści wystartują o godz. 11 z parkingu przy ul. Wojska Polskiego, kolejno przejadą ulicami: Bema, Armii Krajowej, Browarną, Mazurską aż do Nowakowa.

 • 2018-05-22 Uczucia i toleracja w relacjach międzyludzkich

  Elbląg. Uczucia i toleracja w relacjach międzyludzkich

  Wydział Administracji i Nauk Społecznych Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu zaprasza rodziców na bezpłatne warsztaty w ramach kierunku pedagogika pod hasłem „Uczucia i toleracja w relacjach międzyludzkich". Warsztaty odbędą się 27 maja o godz. 10 w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej 2. Wstęp wolny.

 • 2018-05-18 Studenci przejdą ulicami Elbląga

  Elbląg. Studenci przejdą ulicami Elbląga

  W najbliższy wtorek (22 maja) w godz. 12-13 studenci przejdą ulicami Elbląga w ramach pochodu "Turbinalia 2018". Informujemy, że z uwagi na przemarsz studentów na niektórych ulicach miasta mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Konto poczty elektronicznej
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Reklama