Niedziela 24-09-2017, imieniny Gerarda, Teodora

Rek

UWAGA!

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Wyszukiwarka ogłoszeń Liczba wszystkich ogłoszeń: 7034

Kategoria ogłoszenia
Podstawowa
Szczegółowa
Zawierające słowa
Rodzaj ogłoszenia
ogłoszeń
Oferty w cenie od

do

Tylko ze zdjęciem
  • Sortowanie ofert:
  • od najnowszych
  • od najdroższych
  • od najtańszych

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
PIZZERIA PRIMAVERA       zatrudni absolwentów
PIZZERIA PRIMAVERA zatrudni absolwentów szkoły gastronomicznej na stanowisko: pizzermann PROSZĘ O SKŁADANIE CV W SIEDZIBIE FIRMY LUB KONTAKT TELEFONICZNY.
Firma transportowo-usługowa zatrudni na umowę o pracę na stanowisko : - OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI
FLSmidth MAAG Gear jest wiodącym producentem
FLSmidth MAAG Gear jest wiodącym producentem przekładni zębatych dla przemysłu cementowniczego i wydobywczego. Firma należy do osiągającej znaczące sukcesy duńskiej grupy spółek i jest światowym liderem wysokiej jakości rozwiązań w dziedzinie przekładni. W celu ...
Producent Mebli Tapicerowanych z Elblaga
Producent Mebli Tapicerowanych z Elblaga zatrudni: STOLARZA
McDonald ‘s to pewny pracodawca, który
McDonald ‘s to pewny pracodawca, który zapewnia możliwość doświadczenia zawodowego oraz dynamiczny rozwój kariery zawodowej. Dołącz do nas !!!

Szukam pracy

Szukam pracy Ogł. nr 671402 z 2017-09-24

Witam. Jestem osobą pracującą od 25 lat na stanowisku sekretarki. Pilnie podejmę dodatkową pracę w godzinach popoludniowych ( każdą pracę). Jestem uczciwą i pracowitą osobą.

Szukam pracy Ogł. nr 671328 z 2017-09-23

Szukam dodatkowej pracy najlepiej 2-3razy w tygodniu po 15.30 do 19.00.Może być praca biurowa lub jako pomoc w Aptece. Więcej informacji udzielę na e-mail. Mam 43lata i wykształcenie wyższe.

Szukam pracy Ogł. nr 671203 z 2017-09-23

Mam 52 lata i jako opiekunka osób starszych pracuje ponad 2 lata. Pracowałam z osobami chorymi na: Alzheimera, Parkinsona, osobami leżącymi, poruszającymi się na wózkach, przy chodzikach. Pomagam w zakupach, bieżącym utrzymaniu porządku w domu, spacerach itp. Podam leki, zmierzę ciśnienie, pomogę przy przygotowaniu posiłków i codziennej higienie. Obecnie dokształcam się na kursie dla opiekunek. Jestem osobą ciepłą i otwartą.

Oferta z pasażu handlowego portElu: Indeco Szafa z drzwiami suwanymi 3

Indeco Szafa z drzwiami suwanymi 3
Marzysz o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu? Szafa z drzwiami suwanymi to idealne rozwiązanie! Wykorzystać możesz praktycznie każdą wnękę! Zadzwoń zapytaj o szczegóły!!! Każdy z projektów wykonywany jest indywidualnie i dopasowany do potrzeb klienta. Już dziś umów się z naszym projektantem na bezpłatny pomiar.

Szukam pracy Ogł. nr 671166 z 2017-09-23

Szukam pracy jako pomoc kuchenna lub pomoc w pracy budowlanych szybko się uczę i mam średnie doświadczenie

Szukam pracy Ogł. nr 664221 z 2017-09-22

Poszukuję pracy BIUROWEJ lub NA PRODUKCJI.

Kobieta doświadczona, dyspozycyjna, uczciwa, odpowiedzialna i pracowita z zaangażowaniem w powierzone obowiązki. Poszukuję pracy najchętniej na dłużej.

Obowiązki: wszelkie rozliczenia i nadzór produkcji (i nie tylko), zakupy, zamówienia, zaopatrzenie w surowce/materiały, logistyka i inne obowiązki produkcyjne i prace biurowe. Doświadczenie w obsłudze klienta.

Wykształcenie: wyższe techniczne.

Z góry dziękuję za oferty, rozpatrzę każdą propozycję pracy.

Szukam pracy Ogł. nr 671144 z 2017-09-22

Dzień dobry
Szukam pracy w charakterze opiekunki do osób starszych, schorowanych.
Posiadam doświadczenie w opiece. Jestem osobą sumienną, dyspozycyjną.

Szukam pracy Ogł. nr 671125 z 2017-09-22

Podejmę pracę dodatkową popołudniami związana z hydraulika. Możliwe drobne naprawy jak i wymiana intalacji wewnętrznej na nową.

Szukam pracy Ogł. nr 671117 z 2017-09-22

Od października podejmę pracę jako informatyk. Posiadam 10 - letnie doswiadczenie (również jako kierownik serwisu). Prawo jazdy, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność.

Szukam pracy Ogł. nr 671102 z 2017-09-22

PILNE kobieta 39 lat handlowiec przyjmie prace w sklepie lub może być sprzątanie, szycie [ Panom którzy chcą się umówić rozrywko dziękuję ]

Szukam pracy Ogł. nr 671019 z 2017-09-22

KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH SZUKA PRACY DODATKOWEJ
Posiadam uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania i kierowania budową w branży sanitarnej. Poszukuje pracy dodatkowej w Elblągu i okolicach. Zachęcam do współpracy.
Ogłoszenia z danego dnia pokazywane są w nast. kolejności - premium, komercyjne, "podbite" ekspresowe, ekspresowe płatne kartą, BLIKIEM lub przelewem internetowym, płatne SMS-em i na końcu darmowe.
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń