Wtorek 25-07-2017, imieniny Jakuba, Krzysztofa

Rek

UWAGA!

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Wyszukiwarka ogłoszeń Liczba wszystkich ogłoszeń: 6986

Kategoria ogłoszenia
Podstawowa
Szczegółowa
Zawierające słowa
Rodzaj ogłoszenia
ogłoszeń
Oferty w cenie od

do

Tylko ze zdjęciem
  • Sortowanie ofert:
  • od najnowszych
  • od najdroższych
  • od najtańszych

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Agencja Pracy " TO SEND INTERNATIONAL". Jest
Agencja Pracy " TO SEND INTERNATIONAL". Jest Miedzynarodowa Agencja Posrednictwa Pracy Rejestru Zatrudnienia pod numer. 11142 PRACA w CZECHY Pilnie Poszukujemy !! PRACOWNIKOW PRODUKCJA Mezczyzni Kobiety Para Wyjazd Niedziela 06-08-2017 Oferta Pracy Tymczasowe ( ...
Firma Pro-Buld poszukuje pracowników na stanowisko- Murarz
PRACA W BIURZE: 5 godzin dziennie * biuro kredytowo-ubezpieczeniowe Oczekujemy od Ciebie: Wykształcenia minimum średniego, Umiejętności efektywnej sprzedaży, Dążenia do osiągania założonych celów, Silnej motywacji do zarabiania, Śmiałości w prezentacji oferty komunikatywności, wysokiej kultury osobistej zaangażowania i samodzielności bardzo dobrej organizacji pracy ...
GRUPA WÓJCIK      poszukuje    Młodszego
GRUPA WÓJCIK poszukuje Młodszego specjalisty ds. kadr – umowa na zastępstwo
Agencja Pracy " TO SEND INTERNATIONAL". Jest Miedzynarodowa Agencja Posrednictwa Pracy Rejestru Zatrudnienia pod numer. 11142 PRACA w NIEMCY lub HOLANDII Pilnie Poszukujemy !! KIEROWCA C & E MIEDZYNARODOWY Wymagene Prawo jazdy kat C & E ADR Dyplom Karta ...

Szukam pracy

Szukam pracy Ogł. nr 646213 z 2017-07-24

Poszukuję pracy BIUROWEJ lub NA PRODUKCJI.

Kobieta doświadczona, dyspozycyjna, uczciwa, odpowiedzialna i pracowita z pełnym zaangażowaniem w powierzone obowiązki.

Poszukuję pracy najchętniej na dłużej.

Obowiązki: wszelkie rozliczenia produkcji (i nie tylko), zakupy, zamówienia, zaopatrzenie w surowce/materiały, logistyka i inne obowiązki produkcyjne i prace biurowe.

Doświadczenie w obsłudze klienta.

Wykształcenie: wyższe techniczne.

Z góry dziękuję za oferty, rozpatrzę każdą propozycję pracy.

Szukam pracy Ogł. nr 652330 z 2017-07-24

Poszukuje pracy na stanowisku Higienistka Stomatologiczna/ Asystetnka Stomatologiczna

Posiadam:

- wykształcenie kierunkowe

- przebyte dodatkowe kursy kierunkowe

- umiejętność pracy w zespole

- zaangażowanie w pracę

- komunikatywność

- sumienność

Szukam pracy Ogł. nr 652619 z 2017-07-24

Witam. Poszukuję pracy od sierpnia do polowy września. Posiadam aktualną książeczkę sanepidowską. Najbardziej preferuje pracę w lodziarni, kawiarni czy piekarni, a także opiekunka do dziecka, sprzątanie apartamentów czy w sklepie z odzieżą.
Skończyłam szkołę średnią i dostałam się na studia

Oferta z pasażu handlowego portElu: Fototapety z jachtami

Fototapety z jachtami
Wszystkie tapety wykonujemy w technologii druku certyfikowanymi ekologicznymi atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification na maszynie HP Latex, która gwarantuje druk w najwyższej jakości w zakresie bezwonnych, ekologicznych, ostrych i jaskrawych wydruków. Idealnie nadaje się do dekoracji wnętrz. Oferujemy fototapety na wymiar.

Szukam pracy Ogł. nr 652596 z 2017-07-24

Nazywam się: Arkadiusz U. i mam: 34 lata.
Wykształcenie średnie.
-INFORMATYK SPECJALISTA.
Jestem niepełnosprawny na pierwszej grupie inwalidzkiej o stopniu ZNACZNYM na stałe i poszukuję pracy przy komputerze LUB INNEJ w Elblągu. Chodzę przy kuli ale dojadę do pracy autobusem lub tramwajem.
-Przyjadę nawet prywatnie do Kogoś, do pomocy do domu.
-Jestem po 4 kursach komputerowych i innych.
Posiadam: "EUROPEJSKI CERTYFIKAT UMIEJĘTNOŚCI KOMPUTEROWYCH ECDL" po 7 państwowych egzaminach.

Szukam pracy Ogł. nr 652585 z 2017-07-24

Witam podejmę się różnych prac ziemnych lub porządkowych, może być to praca nawet na kilka godzin.

Szukam pracy Ogł. nr 652559 z 2017-07-24

Oferuje pomoc opiekunczo-pielegnacyjna
Opiekunka osób starszych pracująca w Domu Pomocy Społecznej szuka dodatkowego zajęcia w godzinach wieczornych lub/oraz rannych możliwość przyjazdu 5,30-6,30.
Wykapie, zrobię toaletę, podam tabletki, przygotuje kolację i/lub sniadanie wszystko do ustalenia przy rozmowie.
Bardzo duże doświadczenie nawet w ciężkich przypadkach.
Zapraszam do kontaktu. Jestem mobilna wiec dojazd nie stanowi problemu.

Szukam pracy Ogł. nr 652537 z 2017-07-24

Niania ( z doswiadczeniem- 6 dzieciaczków) szuka pracy. Będę wolna od 10.08.Pozdrawiam

Szukam pracy Ogł. nr 652530 z 2017-07-24

Witam.
Młoda dziewczyna, która ma 23 lata poszukuję pracy.
Jestem miła, pracowita, uczciwa.
Więcej informacji udzielę telefonicznie bądź na e-maila.
Pozdrawiam.

Szukam pracy Ogł. nr 652493 z 2017-07-24

Ambitna, dobrze zorganizowana, samodzielna księgowa z wykształceniem kierunkowym, ponad 10-letnim stażem w prowadzeniu Ksiąg Handlowych osobie fizycznej oraz PKPiR z VAT, pełna obsługa kadrowo-płacowa, poszukuje pracy w dziale księgowości lub kadr i płac. Pełna dyspozycyjność od 1.10.2017 r.
Znajomość programów: Symfonia Finanse i Księgowość, Symfonia Kadry i Płace, Płatnik, PFRON SODiR, podstawy Comarch CDN Optima Płace i Kadry, Hipermarket. Prawo jazdy kat. B, j. angielski średniozaawansowany.

Szukam pracy Ogł. nr 652457 z 2017-07-24

witam serdecznie mam30 lat i poszukuje pracy stalej badz dorywczej jestem uczciwa sumienna
Ogłoszenia z danego dnia pokazywane są w nast. kolejności - premium, komercyjne, "podbite" ekspresowe, ekspresowe płatne kartą, BLIKIEM lub przelewem internetowym, płatne SMS-em i na końcu darmowe.
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń