Pokaż wyszukiwarkę ogłoszeń Liczba ogłoszeń w serwisie: 4148

Hurtownia opakowań jednorazowych El-Pack w Elblągu zatrudni na stanowisko

Hurtownia opakowań jednorazowych El-Pack w Elblągu zatrudni na stanowisko magazynier/kierowca

​​​​Zakres obowiązków:

- kompletowanie i wydawanie zamówień

- rozładunek dostaw do magazynu

- sprawdzanie dostarczonego towaru pod kątem jego kompletności i uszkodzeń

- dostarczanie zamówień do klientów na terenie miasta i okolic (w sezonie letnim Mierzeja Wiślana)

- po okresie próbnym i sprawdzeniu się możliwość zatrudnienia na stałe.

Kawiarnia Wyspa Skarbów poszukuje kelnera / kelnerkę Oczekujemy doświadczenia w branży gastronomicznej,

Kawiarnia Wyspa Skarbów poszukuje kelnera / kelnerkę

Oczekujemy doświadczenia w branży gastronomicznej, komunikatywności, a co za tym idzie pozytywnego kontaktu z gośćmi.

Umiejętności pracy w zespole oraz pozytywnej energii, a także biegłej znajomości języka angielskiego albo niemieckiego.

Oferujemy elastyczny grafik, umowę zlecenie i miłą atmosferę w pracy.

MEBLE WÓJCIKposzukuje kandydata na stanowisko: PRACOWNIK GOSPODARCZY - UMOWA NA ZASTĘPSTWO

MEBLE WÓJCIK

poszukuje kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZY - UMOWA NA ZASTĘPSTWO

ARKOS AUTOSERWIS   w związku z dynamicznym rozwojem firmy; zatrudni osobę na stanowisko MECHANIK SAMOCHODOWY

ARKOS AUTOSERWIS  w związku z dynamicznym rozwojem firmy; zatrudni osobę na stanowisko MECHANIK SAMOCHODOWY STAWKA 35 ZŁ

SPAWACZ MAGWynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia -  do 7’ 600 brutto przy umowie o pracę

SPAWACZ MAG

Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia -  do 7’ 600 brutto przy umowie o pracę (lub odpowiednio do 65zł/h przy jednoosobowej działalności gospodarczej)

Firma ACOUSTICS  działająca w branży spawanych konstrukcji metalowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MAG

Szukam pracy   [ 163 ogł. ]

Szukam pracy Ogł. nr 786473 z 2024-04-21

Podejmę pracę w gastronomii(pomoc kuchenna)w Elblągu od zaraz, jestem dyspozycyjna przez 3 miesiące. Mam aktualną książeczkę. Umiem piec, gotować, ale mogę ogarniać zmywak/obierak:)

Szukam pracy Ogł. nr 786448 z 2024-04-21

Dzień dobry, szukam pracy w budownictwie jako pomocnik

Szukam pracy Ogł. nr 786342 z 2024-04-21

KONTROLER: JAKOŚCI, TECHNICZNY, PRODUKCJI; DORADCA: HANDLOWY, TECHNICZNY, ZAOPATRZENIOWIEC, HANDLOWIEC - SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY, PRACOWNIK BIUROWY, mający: - Wykształcenie wyższe - Magister Ekonomii - Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomiki Transportu w Sopocie oraz wykształcenie średnie techniczne: Technik - Mechanik o Specjalności - Budowa Maszyn, poszukuje pracy. Posiadam: Prawo jazdy Kat. B, Obsługa komputera, Bez nałogów, Bez absencji chorobowej, Solidny i Zaangażowany.

Szukam pracy Ogł. nr 781257 z 2024-04-20

Elbląg WITAM. Jestem doświadczonym kosmetologiem z 5-letnim stażem. Szukam pracy jako kosmetolog-menager.

WITAM.

Jestem doświadczonym kosmetologiem z 5-letnim stażem.

Szukam pracy jako kosmetolog-menager.

Szukam pracy Ogł. nr 786286 z 2024-04-20

KSIĘGOWA, SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC PODEJMIE WSPÓŁPRACĘ-PRACĘ W ZAKRESIE KOMLEKSOWYCH ROZLICZEŃ FINANSOWO-KSIĘGOWYCH I KADROWO-PŁACOWYCH.

Szukam pracy Ogł. nr 786282 z 2024-04-20

Szukam pracy. Rozważę każdą propozycję : stała, dorywcza, zleceniowa. Znam się na :Wykończeniach wnętrz - szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie, malowanie płyty k/g, panele i listwy podłogowe, wymiana okien drzwi, drobna elektryka i hydraulika oraz montaż mebli. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.

Szukam pracy Ogł. nr 786247 z 2024-04-20

Dzień Dobry Pani z wielką chęcią podejmie się pracy typu dorywczej np przy sprzątaniu kempingow prace porządkowe aby dorobić parę groszy, rozważę każdą ofertę. Pozdrawiam Serdecznie. Panowie sex propozycje to nie ten adres.

Szukam pracy Ogł. nr 786243 z 2024-04-20

Witam, szukam pracy na stanowisku kierowcy mam 38 lat kat. b, b+e, c, d karta kierowcy niekarany posiadam takze uprawnienia na ladowarki i koparki klasy 1.

Szukam pracy Ogł. nr 786162 z 2024-04-19

Małżeństwo szuka pracy, dotychczas wykonywana przez nas praca, to praca biurowa. Szukamy uczciwych pracodawców. ..

Szukam pracy Ogł. nr 786148 z 2024-04-19

Witam. Poszukuję pracy dodatkowej na piatki, soboty i niedziele. Mam 26 lat. Jestem osobą miłą i sympatyczną, jestem punktualna i szybko się uczę. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny. Pozdrawiam.
Ogłoszenia z danego dnia pokazywane są w nast. kolejności - podbite premium, premium, podbite komercyjne, komercyjne, podbite ekspresowe, ekspresowe płatne kartą, BLIKIEM lub przelewem internetowym, płatne SMS-em i na końcu darmowe.