Elbląg Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zatrudni:

Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zatrudni:

  Konserwatora – pracownika gospodarczego

Zakres obowiązków:

- codzienna kontrola stanu technicznego obiektu, instalacji oraz urządzeń: elektrycznych, hydraulicznych, sanitarnych,

- diagnostyka i usuwanie ewentualnych usterek i awarii instalacji w tym; elektrycznych,

  grzewczych, wodno-kanalizacyjnych,

-  dbanie o tereny zielone na terenie spółki (koszenie, sprzątanie, odśnieżanie );

 - wykonywanie prac naprawczych i remontowych na terenie spółki;

- utrzymanie porządku oraz dbałość o narzędzia i sprzęt spółki

- asystowanie w wykonywaniu usług firm zewnętrznych,

- asystowanie przy przeprowadzaniu przeglądów technicznych budynków, sprzętu

- współpraca z pozostałymi działami spółki

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B;

- doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych;

- umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów technicznych;

- dobra organizacja pracy własnej;

- umiejętność pracy w zespole;

- znajomość podstaw elektryki i hydrauliki;

- uprawnienia elektryczne SEP grupy 1 „E” do 1kV.

OFERUJEMY :

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pakiet socjalny
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość działania w dynamicznie rozwijającej się firmie

CV proszę przesłać na maila: epgk@epgk.pl w tytule podając nazwę stanowiska.

Osoby biorące udział w rekrutacji prosimy, aby w CV zawarły poniższą klauzulę:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji organizowanych przez EPGK sp. z o. o. w Elblągu.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę

Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.

Kom.:

60X XXX XXX (pokaż)

PAW-REM Usługi remontowo budowlane oferuje usługi w zakresie:*malowanie*szpachlowanie*glazura i terakota*układanie

PAW-REM Usługi remontowo budowlane oferuje usługi w zakresie:

*malowanie

*szpachlowanie

*glazura i terakota

*układanie paneli

*montaż drzwi

*zabudowy g-k

*elektryka

*hydraulika

*inne prace

Hydraulik z doświadczeniem.

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.    poszukuje:POMOCNIK OPERATORA  MASZYN

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.

poszukuje:

POMOCNIK OPERATORA  MASZYN

ODKUPIĘ TWOJE AUTO !!!  ZAPŁACĘ GOTÓWKĄ OD RĘKI BEZ CZEKANIA. SZYBKO KONKRETNIE. CAŁA TRANSAKCJA TRWA 20

ODKUPIĘ TWOJE AUTO !!!  ZAPŁACĘ GOTÓWKĄ OD RĘKI BEZ CZEKANIA. SZYBKO KONKRETNIE. CAŁA TRANSAKCJA TRWA 20  MINUT. ZAPRASZAM !!!  Kontakt tel. i Whatsapp

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.

największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista Spawalnik