UWAGA!

Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 782678 z 2024-04-03 16:14:01

Elbląg Firma Rockfin Sp. z o. o.aktualnie poszukuje osób na stanowisko:Asystent ds. Dokumentacji JakościowejMiejsce

Firma Rockfin Sp. z o. o.aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

Asystent ds. Dokumentacji Jakościowej

Miejsce pracy: Elbląg, ul. Stoczniowa 2,

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej
  • Tworzenie list materiałowych
  • Wsparcie w tworzeniu raportów z kontroli jakości produkowanych układów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku związanym z Kontrolą Jakości, Mechaniką i Budową Maszyn lub zbliżonym
  • Dobra umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym
  • Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
  • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości
  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach
  • Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00
  • Możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym
  • Program Adaptacji Nowego Pracownika

APLIKUJ: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=977f48bb995b415a88c7c9751d58bf81

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja
Kontakt

Adres:

Rockfin, Stoczniowa 2 , Elbląg

WWW:

rockfin.pracujunas.pl

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
  Specjalista w Wydziale Dyżurnych Inżynier Ruchu Elektrociepłowni ElblągEnerga Kogeneracja Spółka z o. o.

Specjalista w Wydziale Dyżurnych Inżynier Ruchu Elektrociepłowni Elbląg

Energa Kogeneracja Spółka z o. o.

ODKUPIĘ TWOJE AUTO !!!  ZAPŁACĘ GOTÓWKĄ OD RĘKI BEZ CZEKANIA. SZYBKO KONKRETNIE. CAŁA TRANSAKCJA TRWA 20

ODKUPIĘ TWOJE AUTO !!!  ZAPŁACĘ GOTÓWKĄ OD RĘKI BEZ CZEKANIA. SZYBKO KONKRETNIE. CAŁA TRANSAKCJA TRWA 20  MINUT. ZAPRASZAM !!!  Kontakt tel. i Whatsapp

Wykonam usługę:-Koszenie trawy  wertykulacja i inne zabiegi na trawniku-Strzyżenie żywopłotów --Przycinanie drzew i

Wykonam usługę:-Koszenie trawy wertykulacja i inne zabiegi na trawniku-Strzyżenie żywopłotów --Przycinanie drzew i krzewów -Sadzenie drzew i krzewów  Elbląg i okoliceSerdecznie zapraszam

W związku z dynamicznym rozwojem BOMA Sp. z o. o.producent mebliposzukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:PRACOWNIK

W związku z dynamicznym rozwojem BOMA Sp. z o. o.producent mebli

poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.

największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Magazynier

Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń