Elbląg Firma Rockfin Sp. z o. o. zatrudni ELEKTRYKA/ POMOCNIKA ELEKTRYKA do nowego Zakładu Produkcyjnego w Nowinie k.

Firma Rockfin Sp. z o. o. zatrudni ELEKTRYKA/ POMOCNIKA ELEKTRYKA do nowego Zakładu Produkcyjnego w Nowinie k. Elbląga

Opis stanowiska:

  • Realizacja procesu montażu instalacji elektrycznych zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową
  • Montaż oraz przeróbki szaf elektrycznych
  • Podłączanie aparatury kontrolno- pomiarowej w wykonaniu przeciwwybuchowym
  • Poprowadzenie okablowania na układzie zgodnie z dokumentacją
  • Montaż tras kablowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe (Elektryk przemysłowy lub pokrewne)
  • Umiejętność montażu dławnic do kabli zbrojonych i niezbrojonych
  • Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
  • Sumienność, dokładność, rzetelność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryka lub Elektromontera
  • Umiejętność zarabiania przepustów kablowych
  • Umiejętność usuwania drobnych awarii elektronarzędzi
  • Uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie działającej od ponad 30 lat na rynku polskim i zagranicznym
  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali produkcyjnej, zaplecze socjalne)
  • Atrakcyjny system premiowy (premie miesięczne)
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i uprawnień
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń wewnętrznych Akademii Rockfin
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecanie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU

APLIKUJ: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2860b8809c764088b58530e8c59d2fd5

Zakład Produkcyjny mieści się w Nowinie k./Elbląga. Nowo wybudowany zakład w Nowinie docelowo będzie zatrudniał powyżej 100 pracowników!

Komunikacją miejską dojedziemy do przystanku Gronowo Pętla (autobus nr 16).
Na terenie zakładu znajduje się parking dla pracowników.
Dojazd samochodem z Elbląga zajmuje ok 15 minut.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę

Adres:

ROCKFIN Sp. z o.o., Elbląg Nowina 32a

WWW:

rockfin.pl

“ Wolność” Spółka z o. o.w Elblągu poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik działu obsługi klienta

Wynajmę  pokój  osobie niepalącej w domu jednorodzinnym, do dyspozycji kuchnia, dwie łazienki, ogródek,

Wynajmę  pokój  osobie niepalącej w domu jednorodzinnym, do dyspozycji kuchnia, dwie łazienki, ogródek, miejsce parkingowe, internet. W domu znajduje się osiem  pokoi, wszystkie pod wynajem. Kaucja 700zł. Nie odpowiadam na SMS-y.

Zatrudnię osobę na stanowisko :INTENDENT, kierownik magazynu spożywczegow firmie cateringowej.

Elektryk.

Elektryk.

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.

największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Magazynier