Elbląg   Hipermarket E. LECLERC  w Elbląguposzukuje:  MASARZ - WĘDZARZ

Hipermarket E. LECLERC  w Elblągu

poszukuje:

  MASARZ - WĘDZARZ

Zakres obowiązków:

  • produkcja wyrobów wędzarniczych zgodnie z recepturami wewnętrznymi

  • obsługa klienta

  • dbanie o jakość i świeżość oferowanych produktów

  • przestrzeganie wymaganych norm i standardów sanitarnych

  • działanie zgodne z wytycznymi HACCP.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność pracy zespołowej

  • zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie / umowy o pracę,

  • wymiar etatu dostosowany do twoich potrzeb,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Elblągdis Sp. z o. o. działa na lokalnym rynku pod szyldem E. LECLERC,

od 2004r zatrudniamy ponad 150 pracowników.

Osoby zainteresowane naszą ofertą proszone są o dostarczenie aplikacji na adres:

Elblągdis Sp. z o.o. 82-300 Elbląg, ul. Żeromskiego 2 lub e-mail: hr@elblag.leclerc

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranym osobami, a niewykorzystane aplikacje zostaną zniszczone niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych na potrzeby rekrutacji jest Elblągdis sp. z o.o, z siedzibą w Elblągu (82-300), przy ul. Żeromskiego 2 | NIP 5222648248. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie www: https://klauzule-informacyjne.pl/elblagdis

Na przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Branża:
Handel

Adres:

Elblągdis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul. Żeromskiego 2

D. R.E. Sp. z o. o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ulicy Nefrytowej 4poszukuje pomocników i operatorów maszyn

D. R.E. Sp. z o. o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ulicy Nefrytowej 4

poszukuje pomocników i operatorów maszyn stolarskich.

PAN EKSPERYMENT zaprasza na:- CHEMiczne URODZINY- Wspólne eksperymentowanie na KOMUNIACH / WESELACH- Eksperymenty dla

PAN EKSPERYMENT zaprasza na:

- CHEMiczne URODZINY

- Wspólne eksperymentowanie na KOMUNIACH / WESELACH

- Eksperymenty dla grup dzieci w kawiarniach lub restauracjach - By rodzice mogli spokojnie... ; )

- zajęcia w przedszkolach

MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.poszukuje pracownika na stanowisko: SPECJALISTA DS BHP

MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.

poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS BHP

Sprzedam mieszkanie, 51.97m2 z dużym balkonem (12m2). Neonowa Point. CENTRUM. Elbląg.

Koszenie trawników, wertykulacja, wykaszanie zaniedbanych terenów Wycinka, przycinka drzew, strzyżenie żywopłotu,

Koszenie trawników, wertykulacja, wykaszanie zaniedbanych terenów Wycinka, przycinka drzew, strzyżenie żywopłotu, wertykulacja, ,opryski, oraz inne prace na ogrodachdrobne prace stolarskie a takżecałoroczna opieka nad ogrodem

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Firma RAK - producent świec z siedzibą w Raczkach Elbląskich poszukuje osoby na stanowisko:Pracownik administracyjno -
Firma RAK - producent świec z siedzibą w Raczkach Elbląskich poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik administracyjno - biurowy
Firma PROMAR zatrudni PRACOWNIKAW zawodzie STRÓŻ - PALACZObowiązki:-
Firma PROMAR zatrudni PRACOWNIKA W zawodzie STRÓŻ - PALACZ Obowiązki: - ochrona ( pilnowanie ) zakładu. - obsługa pieca C. O.(etażowe, opalane drewnem odpadowym). - drobne prace porządkowe. -...