Elbląg HOME CONCEPT Sp. z o. o.Międzynarodowy producent mebli z Elbląga, zatrudni na stanowisko:  Główna

HOME CONCEPT Sp. z o. o.

Międzynarodowy producent mebli z Elbląga, zatrudni na stanowisko:

Główna Księgowa

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki finanse/rachunkowość.
  • Minimum 5 lat doświadczenia pracy w księgowości.
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (PIT, CIT, VAT).
  • Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel.
  • Znajomość programów finansowo – księgowych (mile widziana znajomość programu Vendo).

OCZEKIWANIA:

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Rzetelność, dokładność, umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, inicjatywa.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Prowadzenie bieżących ewidencji księgowych.
  • Merytoryczny i organizacyjny nadzór pracy działu księgowego,
  • Kontrola prawidłowości rozliczeń podatkowych.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych.
  • Ścisła współpraca z Zarządem spółki – sporządzanie raportów.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi – US, GUS, banki, audytorzy – sporządzanie okresowych sprawozdań i raportów.

OFERUJEMY:

  •  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  •  Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku.
  •  Przejrzysty system wynagradzania.
  •  Pakiet świadczeń socjalnych.
  •  Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres rekrutacja@home-concept.pl (nazwa stanowiska w tytule maila).

W treści CV proszę zamieścić klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Informujemy, że złożone a niewykorzystane aplikacje zostaną niezwłocznie zniszczone po zakończeniu procesów rekrutacji.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Księgowość

Adres:

Elbląg ul.Piławska 1

PBM "Elzambud" sp. z o. o.prężnie rozwijająca się firma, z ponad 25-letnim doświadczeniem, zatrudni pracownika na stanowisku:

  • SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI  -  KOSZTORYSANT

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWYPLANTEO sp. z o. o.– Zielone Systemy Dachowe

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

PLANTEO sp. z o. o.– Zielone Systemy Dachowe

Działki budowlane w Elblągu przy ul. Nowodworskiej. (819 m. kw. , 1065 m. kw. , 1438 m. kw. )

Wynajmę  pokój  osobie niepalącej w domu jednorodzinnym, do dyspozycji kuchnia, dwie łazienki, ogródek,

Wynajmę  pokój  osobie niepalącej w domu jednorodzinnym, do dyspozycji kuchnia, dwie łazienki, ogródek, miejsce parkingowe, internet. W domu znajduje się osiem  pokoi, wszystkie pod wynajem. Kaucja 700zł. Nie odpowiadam na SMS-y.

PRZEPROWADZKI, TRANSPORT, WYWÓZ STARYCH MEBLI