Elbląg Kierowca, techniczny

Kierowca, techniczny

OPIS

Firma SERWISTOALET. PL poszukuje ambitnego i odpowiedzialnego kierowcy pomocnika technicznego dołączającego do naszego zespołu. Jeśli jesteś osobą zmotywowaną, lubiącą pracę w dynamicznym środowisku oraz posiadasz umiejętności techniczne, ta oferta może być dla Ciebie idealna!

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi technicznych

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w elastycznym grafiku

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • Wykonywanie codziennych zadań zgodnie z planem

  • Pomoc w obsłudze narzędzi oraz sprzętu technicznego

  • Wsparcie techniczne podczas wykonywania zadań

  • Dbanie o stan techniczny pojazdu i narzędzi

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia wysokiej jakości usług

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę i rozliczenie zawsze na czas

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę współpracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 73*****35.W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Aplikacja: Kierowca pomocnik techniczny".

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Forma zatrudnienia:
Kontrakt
Branża:
Usługi

Adres:

PROMAKE 82-300 Elbląg

Kom.:

73X XXX XXX (pokaż)

Zatrudnię nauczycielkę języka angielskiego.

# SKUP SAMOCHODÓW #NAJLEPSZE CENY W MIEŚCIE - ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIĘ!SPRZEDAJESZ AUTO? ZADZWOŃ DO NAS!RZETELNA FIRMA,

# SKUP SAMOCHODÓW #

NAJLEPSZE CENY W MIEŚCIE - ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIĘ!

SPRZEDAJESZ AUTO? ZADZWOŃ DO NAS!

RZETELNA FIRMA, KTÓRA POZYSKUJE SETKI KLIENTÓW ROCZNIE OD PONAD 10 LAT NABĘDZIE TWOJE AUTKO.

PŁACIMY GOTÓWKĄ!!!

K-U-P-U-J-E-M-Y        A-U-T-A:

# CAŁE, ŁADNE

# USZKODZONE, POWYPADKOWE, SKORODOWANE, ZANIEDBANE

# BEZ WAŻNYCH OPŁAT (UBEZPIECZENIE, PRZEGLĄD)

# POJAZDY RÓWNIEŻ NADAJĄCE SIĘ DO ZŁOMOWANIA

DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA 24H PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU-ZADZWOŃ!

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWYPLANTEO sp. z o. o.– Zielone Systemy Dachowe

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

PLANTEO sp. z o. o.– Zielone Systemy Dachowe

MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.poszukuje pracownika na stanowisko: ASYSTENT / SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - rynek

MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.

poszukuje pracownika na stanowisko:

ASYSTENT / SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - rynek niemieckojęzyczny

Wykonam remont mieszkania łazienki układanie płytek paneli podłogowych zabudowy karton gips szpachlowanie malowanie

Wykonam remont mieszkania łazienki układanie płytek paneli podłogowych zabudowy karton gips szpachlowanie malowanie adaptacje poddaszy montaż drzwi i okien

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Kierowca kat, C, D, kod 95,karta kierowcy, aktualne badania, czynny zawodowo wolny w weekendy.