MAK CHEMIA  - "MRÓWKA"    w Elblągu zatrudni  osobę do  na stanowiska: PRACOWNIK MAGAZYNU oraz SPRZEDAWCA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Główne zadania:

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi w sklepie

  • Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach

  • Układanie na półkach towaru  i inne ciężkie prace fizyczne w sklepie

  • Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami sklepu

  • Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami sklepu

  • Kompletacja zleceń sprzedaży

  • Przyjęcie towaru

  • Rozładunki/załadunki

  • Wzrokowa kontrola jakościowa przyjmowanego towaru

  • Dowóz towaru do klienta

  • Przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji

  • WYMAGANIA:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
      • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,

      • Umiejętność pracy w zespole

      • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

      • Obsługa wózka widłowego - mile widziana

    Aplikację proszę składać na adres: kadry@makchemia.pl

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MAK CHEMIA sp. z o. o. spółka komandytowa z siedzibą w Elblągu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Handel

Adres:

MAK-CHEMIA Elbląg ul. Panieńska 17/18

Kom.:

51X XXX XXX (pokaż)

POKOJE GOŚCINNE NA WYNAJEM – Nadleśnictwo ElblągWypoczynek w malowniczej miejscowości Kadyny nad Zalewem

POKOJE GOŚCINNE NA WYNAJEM – Nadleśnictwo Elbląg

Wypoczynek w malowniczej miejscowości Kadyny nad Zalewem Wiślanym.

W naszej ofercie znajdują się pokoje: 1-, 2 osobowy ze wspólną łazienką i kuchnią,

oraz pokój 3- osobowy z łazienką i aneksem kuchennym.

SPRZEDAM WIANKI

Key Account Manager

Osoba  do sprzątania - HADM Gramatowski

Praca magisterska licencjat profesjonalna pomoc

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Dyrektor Elbląskiego Centrum Usług Wspólnych w Elblągu ogłasza  nabór  na wolne stanowiska
Dyrektor Elbląskiego Centrum Usług Wspólnych w Elblągu ogłasza nabór na wolne stanowiska urzędnicze: REFERENT/SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI (2 etaty); Szczegóły ogłoszenia znajdują się na naszym BIP.
Serwis Turbin – firma z branży obróbki skrawaniem poszukuje pracownika na stanowisko:TECHNOLOG
Serwis Turbin – firma z branży obróbki skrawaniem poszukuje pracownika na stanowisko: TECHNOLOG
Norweska spółka  z Elbląga zatrudni do pracy w Norwegii
Norweska spółka z Elbląga zatrudni do pracy w Norwegii