Elbląg MECHANIK  W związku z rozwojem firmy do naszego oddziału w  Elblągu  poszukujemy osób  na

MECHANIK

W związku z rozwojem firmy do naszego oddziału w  Elblągu  poszukujemy osób  na stanowisko:

MECHANIK

Firma Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Oferowane usługi wykonujemy zarówno w warsztatach Partner Serwis, jak i  bezpośrednio u Klientów. Działamy na rynku od 2002 roku. Obecnie firmę tworzy 11 oddziałów świadczących serwis przemysłowy i dystrybucję nowych komponentów napędowych. Zatrudniamy łącznie około 600 osób.

Zaaplikuj już  dziś...

Główne zadania:

  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń na terenie hali produkcji klienta,

  • przeprowadzanie planowanych prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń,

  • podejmowanie działań korygujących i naprawczych, również w przypadku awarii urządzenia.

    Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe (preferowane średnie techniczne),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • chęć poszerzania swojej wiedzy w samodzielnym usuwaniu awarii w charakterze pracy mechanika utrzymania ruchu,

  • wykazujesz się znajomością podstaw rysunku technicznego,

  • nie masz przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m,

  • jesteś dyspozycyjny do pracy zmianowej,

  • mile widziane doświadczenie w naprawach maszyn CNC.

 Zaaplikuj, Czekamy na Ciebie...

Oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej firmie, która wciąż rozwija się na wielu płaszczyznach,
  • pakiet benefitów (kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną Luxmed, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie szkoleń, kursów czy studiów),
  • motywacyjny system premiowy oraz zabezpieczenie socjalne,
  • stałość i terminowość wypłat wynagrodzeń,
  • możliwość zdobywania nowych uprawnień, a także dostęp do wiedzy eksperckiej,
  • PARTNERską atmosferę pracy,
  • program poleceń pracowniczych ( nagrody pieniężne za polecenie do pracy 1,5tyś zł),
  • nieoprocentowane pożyczki pracownicze,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na specjalnych preferencyjnych warunkach,
  • narzędzia pracy
  • Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o aplikację przez link.

    lub e-mail: rekrutacja@grupapartner.pl

    Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Partner Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Stoczniowa 2. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a Kandydat ma prawdo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Partner Serwis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul. Stoczniowa 2 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Usługi

Adres:

stoczniowa 2, Elbląg

Kom.:

66X XXX XXX (pokaż)

WWW:

partnerserwis.elementapp.ai

POKOJE GOŚCINNE NA WYNAJEM – Nadleśnictwo ElblągWypoczynek w malowniczej miejscowości Kadyny nad Zalewem

POKOJE GOŚCINNE NA WYNAJEM – Nadleśnictwo Elbląg

Wypoczynek w malowniczej miejscowości Kadyny nad Zalewem Wiślanym.

W naszej ofercie znajdują się pokoje: 1-, 2 osobowy ze wspólną łazienką i kuchnią,

oraz pokój 3- osobowy z łazienką i aneksem kuchennym.

Biuro sprzedaży D2D Netia CP Plus zatrudni osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy

PRZEPROWADZKI, TRANSPORT, WYWÓZ STARYCH MEBLI

# SKUP SAMOCHODÓW #NAJLEPSZE CENY W MIEŚCIE - ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIĘ!SPRZEDAJESZ AUTO? ZADZWOŃ DO NAS!RZETELNA FIRMA,

# SKUP SAMOCHODÓW #

NAJLEPSZE CENY W MIEŚCIE - ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIĘ!

SPRZEDAJESZ AUTO? ZADZWOŃ DO NAS!

RZETELNA FIRMA, KTÓRA POZYSKUJE SETKI KLIENTÓW ROCZNIE OD PONAD 10 LAT NABĘDZIE TWOJE AUTKO.

PŁACIMY GOTÓWKĄ!!!

K-U-P-U-J-E-M-Y        A-U-T-A:

# CAŁE, ŁADNE

# USZKODZONE, POWYPADKOWE, SKORODOWANE, ZANIEDBANE

# BEZ WAŻNYCH OPŁAT (UBEZPIECZENIE, PRZEGLĄD)

# POJAZDY RÓWNIEŻ NADAJĄCE SIĘ DO ZŁOMOWANIA

DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA 24H PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU-ZADZWOŃ!

TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI-   usługi transportowe ADAMPrzeprowadzki pokoju, mieszkania, domu, usługi

TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI-   usługi transportowe "ADAM"

  • Przeprowadzki pokoju, mieszkania, domu, usługi przeprowadzkowe.
  • Montaż i domontaż mebli i sprzętu
  • Wywóz przedmiotów gabarytowych, śmieci, gruzu, czyszczenie pomieszczeń
  • Transport pojedynczych mebli i sprzetu AGD, taksówki bagażowe
  • Przeprowadzki firm, biur, magazynów, transport mebli.
  • Usługi transportowe materiałów budowlanych i innych, taxi bagażowe
  • Przewozy lokalne i długodystansowe w kraju i Europie usługi transportowe