UWAGA!

Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 781664 z 2024-03-29 09:00:26

Elbląg MONTER PRZEWODÓW HYDRAULICZNYCH - PRACOWNIK WARSZTATOWYPolska firma HYDROPRESS od ponad 25 lat jest

MONTER PRZEWODÓW HYDRAULICZNYCH - PRACOWNIK WARSZTATOWY

Polska firma HYDROPRESS od ponad 25 lat jest kompleksowym dostawcą elementów hydrauliki siłowej oraz usług w zakresie projektowania i produkcji urządzeń hydraulicznych. Firma dostarcza rozwiązania m. in. dla branży stoczniowej, energetycznej, hutniczej, rolniczej, leśnej oraz spożywczej za pośrednictwem własnego centrum logistycznego w Elblągu, 6 oddziałów w Polsce oraz oddziału w Kijowie na Ukrainie.

HYDROPRESS BEZ PRZESTOJÓW OD 1997 ROKU.

Więcej informacji o firmie i ofercie znajduje się na stronie www.hydropress.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz uruchomieniem nowej inwestycji jaką jest Hala magazynowa na Modrzewinie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HYDROPRESS

Lokalizacja: Elbląg, Sulimy 2

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne zawodowe (preferowane średnie techniczne),

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz dobra organizacja pracy.

Zakres obowiązków:

  • zakuwanie przewodów hydraulicznych zgodnie z dokumentacją warsztatowo-produkcyjną,

  • diagnostyka i próby gotowych produktów,

  • montaż elementów hydrauliki siłowej,

  • pozostałe prace warsztatowe z wykorzystaniem elektronarzędzi,

  • przestrzeganie zasad BHP oraz dbałość o powierzony sprzęt i wyposażenie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,

  • pracę w trybie jednozmianowym / pn. - pt. w godz. 8:00 – 16:00/,

  • benefity ( karta Multisport, ubezpieczenia grupowe),

  • pakiet szkoleń z zakresu hydrauliki siłowej,

  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.

Pracodawca zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@hydropress.pl w temacie wiadomości wpisując nazwę stanowiska: MONTER PRZEWODÓW HYDRAULICZNYCH - PRACOWNIK WARSZTATOWY

"Wyrażam zgodę na warunkach określonych w ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne Rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawie z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. Ust. Nr 144, poz. 1204) na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez HYDROPRESS Wojciech Górzny z siedzibą w Elblągu 82-300, ul. Rawska 19B,  zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja
Kontakt

Adres:

HYDROPRESS ul. Sulimy 2, Elbląg

WWW:

hydropress.pl

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Wykonam remont mieszkania łazienki układanie płytek paneli podłogowych zabudowy karton gips szpachlowanie malowanie

Wykonam remont mieszkania łazienki układanie płytek paneli podłogowych zabudowy karton gips szpachlowanie malowanie adaptacje poddaszy montaż drzwi i okien

SPRZEDAM Nissana Qashqaia 2010 rokpojemność 1,6 benzyna, przebieg 140000 kmREZERWACJA

SPRZEDAM

Nissana Qashqaia 2010 rok

pojemność 1,6 benzyna, przebieg 140000 km

REZERWACJA

SPAWACZ MAGWynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia -  do 7’ 600 brutto przy umowie o pracę

SPAWACZ MAG

Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia -  do 7’ 600 brutto przy umowie o pracę (lub odpowiednio do 65zł/h przy jednoosobowej działalności gospodarczej)

Firma ACOUSTICS  działająca w branży spawanych konstrukcji metalowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MAG

Elektryk.

Elektryk.

Firma GODMAR poszukuje pracowników  na stanowiska  produkcyjne. Praca 3 zmianowa od poniedziałku do piątku.

Szkolimy na stanowisko  pracy.

Kontakt telefoniczny lub e mail

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Firma GODMAR poszukuje pracowników na stanowiska produkcyjne. Praca 3 zmianowa od poniedziałku do piątku. Szkolimy na stanowisko pracy. Kontakt telefoniczny lub e mail
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń