Poszukujemy osób  chętnych  do podjęcia pracy na stanowisku: INŻYNIER TERMODYNAMIK

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji i specyfikacji technicznych
  • Dobór wymienników ciepła za pomocą specjalistycznego oprogramowania Aspen Exchanger Design&Rating (zapewniamy szkolenie)
  • Sporządzanie kalkulacji/ wyceny ofertowej w ścisłej współpracy z klientem
  • Ścisła współpraca z klientem podczas procesu ofertowego

Nasze oczekiwania:

  • Mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Produkcji, Mechatronika)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Znajomość programów do projektowania CAD (np. SolidWorks, AutoCAD)
  • Podstawowa znajomość procesów wymiany ciepła

  • Wiedza z podstaw materiałoznawstwa

  • Znajomość języka angielskiego min. B1, pozwalająca na czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej oraz czytanie norm
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań
  • Współpracę w gronie doświadczonego zespołu
  • Dużą samodzielność, jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Carpooling – możliwość wspólnych dojazdów z Trójmiasta, Elbląga, Malborka i okolic

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański – (dobra lokalizacja, przy trasie S7)

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: inżynier termodynamik.

W sprawie rekrutacji, proszę kontaktować się z Emilią Podlecką, tel. 55 8885569, adres email: epodlecka@hexonic.com, hr@hexonic.com.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja

HEXONIC Sp. z o.o. ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

WWW:

www.hexonic.com

ODKUPIĘ TWOJE AUTO !!!  ZAPŁACĘ GOTÓWKĄ OD RĘKI BEZ CZEKANIA. SZYBKO KONKRETNIE. CAŁA TRANSAKCJA TRWA 20

ODKUPIĘ TWOJE AUTO !!!  ZAPŁACĘ GOTÓWKĄ OD RĘKI BEZ CZEKANIA. SZYBKO KONKRETNIE. CAŁA TRANSAKCJA TRWA 20  MINUT. ZAPRASZAM !!!  Kontakt tel. i Whatsapp

Działki budowlane w Elblągu przy ul. Nowodworskiej. (819 m. kw. , 1065 m. kw. , 1438 m. kw. )

WYKONAM USŁUGI REM-BUDOWLANE W ZAKRESIE:  *KOMPLEKSOWE REMONTY MIESZKAŃ*REMONTY ŁAZIENEK*GLAZURA I

WYKONAM USŁUGI REM-BUDOWLANE W ZAKRESIE:  *KOMPLEKSOWE REMONTY MIESZKAŃ*REMONTY ŁAZIENEK*GLAZURA I TERAKOTA*SUFITY I ZABUDOWY Z PŁYT G-K*ADAPTACJE PODDASZY* ELEWACJE

MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.poszukuje pracownika na stanowisko: KOORDYNATOR DS. ZAKUPÓW

MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.

poszukuje pracownika na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. ZAKUPÓW

                              Profit

                        Kredyty i Pożyczki

Czy myśleliście już Państwo o zakupie  nowego mieszkania?

Może wróciliście do pomysłu budowy własnego domu?

A może macie już kredyt hipoteczny, ale wolelibyście zamienić go na tańszy?

Zadzwoń, napisz, umów się na spotkanie z ekspertem kredytowym z dwunastoletnim doświadczeniem w branży kredytu hipotecznego- wspólnie wybierzemy optymalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Odwiedź naszą stronę: www.profit.elblag.pl