Elbląg RTS Elbląg Sp. z o. o.,  Autoryzowany Dealer Kia zatrudni na stanowisko:Mechanik samochodowy  Miejsce

RTS Elbląg Sp. z o. o., Autoryzowany Dealer Kia zatrudni na stanowisko:

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy:

Władysławowo /docelowo Trasa Unii Europejskiej 2,82-300 Elbląg

RTS Elbląg Sp. z o.o., Autoryzowany Dealer Kia, zatrudni na stanowisko: Mechanik samochodowy.

Opis stanowiska:

-  Wykonywanie pełnej diagnostyki samochodowej wg obowiązujących procedur.

-  Kompleksowa i samodzielna naprawa pojazdów.

-  Prawidłowe opisywanie wykonanych prac na zleceniach.

-  Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy i powierzone mienie.

Wymagania:

- Doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego mechanika.

- Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, eksploatacji pojazdów

  samochodowych oraz zasad działania podzespołów i systemów w nich spotykanych.

- Umiejętność pracy w zespole.

- Zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność.

- Prawo jazdy kat. B

- Chęć pozyskania wiedzy i umiejętność z zakresu napraw pojazdów w Autoryzowanym Serwisie.

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

- Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków.

- Udział w szkoleniach importerskich.

- Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego, oraz zdobycia specjalistycznej wiedzy z zakresu

   mechaniki samochodowej.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz informacją o aplikowanym stanowisku na adres: k.szuman@rts-kia.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Motoryzacja
Kontakt

(Ogłoszeniodawca zweryfikowany przez portEl.pl)

PRZEDSIĘBIORSTWOKOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJw ELBLĄGU Sp. z o. o.poszukuje:  ELEKTROMECHANIK

PRZEDSIĘBIORSTWO

KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ

w ELBLĄGU Sp. z o. o.

poszukuje:

ELEKTROMECHANIK

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.    poszukuje pracowników na stanowisko:OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.

poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

🛠️ Oferuję pomoc przy odbiorze technicznym mieszkania i podczas wykonywania remontów🏠

Ekspert od odbiorów mieszkań! Zapraszam do skorzystania!

  KUPIE KAZDE AUTO.   SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ USZKODZONEBEZ OPŁATDO POPRAWEK LAKIERNICZYCHZANIEDBANELUB

  KUPIE KAZDE AUTO.   SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ USZKODZONEBEZ OPŁATDO POPRAWEK LAKIERNICZYCHZANIEDBANELUB INNEDARMOWY DOJAZD LAWETA DO KLIENTA AUTA ZADZWON A SIE DOGADAMY CO DO CENY

Praca magisterska licencjat profesjonalna pomoc