Elbląg STOKOTA sp. z o.o.poszukuje osoby na stanowisko:MISTRZ PRODUKCJImiejsce pracy: ElblągCV prosimy wysłać na

STOKOTA sp. z o.o.

poszukuje osoby na stanowisko:

MISTRZ PRODUKCJI

miejsce pracy: Elbląg

CV prosimy wysłać na adres: rekrutacja@stokota.com

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem pracowników w celu wykonania nałożonych zadań produkcyjnych i maksymalizacji efektywności pracy,
  • zapewnienie właściwego poziomu kwalifikacji i wyszkolenia podległych pracowników
  • odpowiedzialność za wykonanie planów produkcyjnych
  • ewidencja pracowników i raportowanie postępów produkcji

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność myślenia strategicznego i podejmowania kluczowych decyzji
  • umiejętność zarządzania zespołem, organizowania pracy zespołu i egzekwowania zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz ukierunkowanie na realizację celu
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę na terenie Elbląga
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • grupowe ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny
  • dodatkowe świadczenia socjalne jak dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne, paczki

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja

Kom.:

60X XXX XXX (pokaż)

  Specjalista w Wydziale FinansówEnerga Kogeneracja Spółka z o. o.

Specjalista w Wydziale Finansów

Energa Kogeneracja Spółka z o. o.

Mobilny serwis KLIMATYZACJI Zadzwon przyjade pod dom! PODŁĄCZENIE MASZYNY - test szczelności oraz wymiana oleju w

Mobilny serwis KLIMATYZACJI

Zadzwon przyjade pod dom!

PODŁĄCZENIE MASZYNY - test szczelności oraz wymiana oleju w sprężarce

OZONOWANIE

Czynnik R134a!!!

Od poniedziałku do niedzieli!!!

🔥Narusa Leśna Przystań poszukuje pracowników! Kucharz, pomoc kucharza, pracownik do sprzątania - dołącz do

🔥Narusa Leśna Przystań poszukuje pracowników! Kucharz, pomoc kucharza, pracownik do sprzątania - dołącz do naszego teamu!🍲

Zatrudnienie na stałe i sezonowe.

MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.poszukuje pracownika na stanowisko: SPECJALISTA DS BHP

MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.

poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS BHP

STANT Technika Diamentowa Sp. Z o. o.  Poszukuje pracowników do pracy na budowie.

STANT Technika Diamentowa Sp. Z o. o.

Poszukuje pracowników do pracy na budowie.

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Fabryka mebli Black & White Style zatrudni na stanowisko:- KOORDYNATOR ZMIANOWY
Fabryka mebli Black & White Style zatrudni na stanowisko: - KOORDYNATOR ZMIANOWY
Zatrudnię ekspedientkę do sklepu spożywczego w Jantarze na okres od maja do końca września :Czego oczekuje? Zaangażowania Pozytywnego nastawienia Odpowiedzialności Umiejętności pracy w zespole Chęci do pracy MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KASY FISKALNEJ...
PRODUKCJA STOLARKI ALUMINIOWEJ