UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Zastanawiam się skąd u Polaków taka nienawiść wobec nauczycieli. Czyżby było to odreagowanie na lata nauki?. Nauczyciel to jeden z najtrudniejszych zawodów, więc dziwi fakt, że systematycznie od 1989 roku jest on poniżany i to przy poparciu władz państwowych. Ten sposób traktowania tego zawodu to nasza hańba, to świadczy bowiem o tym, że nie chcemy zdobywać wiedzę, a nauczyciela sprowadza się do największego trutnia. Zapominamy o tym, że on musi się męczyć z coraz trudniejszymi uczniami, stwarzającymi poważne problemy. Stąd stres u nauczycieli i masowa ucieczka od zawodu spowodowana społecznym potępieniem. Naprawdę ci co pozostają w tym zawodzie zasługują na najwyższy szacunek. Dziś bowiem lepiej kopać rowy niż uczyć. Jakże aktualne jest przekleństwo : "abyś cudze dzieci uczył ". Jak dotychczasowa polityka nie zostanie przerwana i nie przywróci się godności nauczycielom to dojdzie do tragedii. Już dziś Polacy nie potrafią pisać bezbłędnie, a wypowiadają się nie znając podstaw gramatyki. W innych dziedzinach też nie jest lepiej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17 7
  Starszyuczeń(2019-03-07)
 • Trochę przecinków "pozjadałeś".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 1
  Przecinek, ważna sprawa.(2019-03-07)
 • Teraz jest narracja, że wszyscy z zawodu pouciekaja a jak likwidowano gimnazja był lament, że tysiące nauczycieli straci pracę. Zdecydujecie się na którąś wersję. Wiadomo, że broniarzowi chodzi o zadymę polityczna przeciw PiS.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 1
  (2019-03-07)
Reklama