UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • RobertKoliński A więc strajk! 8 kwietnia nauczyciele odmówią pracy. Popieramy żądania nauczycieli i związków zawodowych! Można śmiało przyznać, że nauczyciele to grupa zawodowa, która kształtuje młode pokolenie i nasze społeczeństwo. Ich codzienna praca składa się z wysiłku nie tylko intelektualnego, ale też fizycznego i emocjonalnego. Kilkanaście godzin pracy w tygodniu to mit. Nauczyciele pracują średnio 47 godzin. Ignoranci nie mający pojęcia o tym zawodzie nie widzą tych wszystkich godzin spędzonych na sprawdzaniu klasówek, przygotowywaniu materiałów na kolejne zajęcia, tego ślęczenia do północy i dłużej nad żałośnie wynagradzaną a odpowiedzialną pracą. Wielu wchodziło w ten zawód z poczuciem misji. Wielu się wypalało i zostawało z narastającymi frustracjami. Dość tyrania za jałmużnę. Dość wydawania grubych milionów na deformę edukacji. Dbajmy o nauczycieli i nauczycielki. Bo oni dbają o nasze dzieci.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17 7
  RobertKoliński(2019-03-07)
 • RK poprowadzi was na barykady - współczuję...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 2
  (2019-03-07)
 • W Twoim przypadku niestety nie sprawdził się żaden nauczyciel żaden system nauczania byłeś jesteś i pozostaniesz lewackim gamoniem stworzonym tylko do żerowania na zapomogach i zasilkach
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 1
  (2019-03-07)
Reklama