UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • W tym roku niestety nie było paczek, jak napisano w artykule. Cala akcja minęła się z celem. Co roku dzieci z rodzin biedniejszych otrzymywały siatkę słodyczy, w tym roku tylko czekolada. Więc gdzie tu pomoc?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 4
  Obywatel(2019-12-07)
 • Paczki były w lokalnych Caritasach. My przy wysiadamy na miejscu dałyśmy dzieciom paczki. Żresztą, nie te słodycze są najważniejsze. Najważniejszy był wyjazd, teatr, przedstawienie. To co ci młodzi klerycy robią na deskach teatru. Profesjonalizm. Czekoladę zjesz i tyle. Wspomnienia zostaną na zawsze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 0
  Mateczka(2019-12-08)
 • @Mateczka - Czyli Pan Obywatel nie wiedział, gdzie paczki były do odbioru, z czego można wnioskować, że nie był uprawniony, żeby ją otrzymać; Stąd to rozczarowanie, że na miejscu dzieci otrzymywały słodycze. Jakie to smutne. Nawet, jak ktoś robi coś dobrego dla innych, zawsze znajdzie się ktoś, kto próbuje to sprofanować. To pewnie zniechęca wolontariuszy, którzy angażują się w organizację pomocy. Dużo sił i wytrwałości w dalszej pracy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  (2019-12-08)
Reklama