UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Koronawirus

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawno temu

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

PAP
 • 2020-02-08 To kameralna, rodzinna i muzyczna studniówka

  Elbląg. To kameralna, rodzinna i muzyczna studniówka

  Dobiegł końca okres zabaw studniówkowych w Elblągu, ostatni bal należał do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych. - Nasza szkoła umie dobrze się bawić. Mamy dobre relacje między sobą i nauczycielami, także dzięki temu, że jest nas mniej – podkreślają maturzyści. - Dlatego jest to rodzinna studniówka, bo wszyscy się znamy i lubimy. Zobacz więcej zdjęć. 

 • 2020-02-07 Dziś odrzućcie wszystkie troski

  Elbląg. Dziś odrzućcie wszystkie troski

  - Nie ma prawdziwego balu bez poloneza, dlatego jak nakazuje tradycja, elegancja i staropolski obyczaj, pragniemy popisać się przed państwem naszymi tanecznymi talentami. Poloneza czas zacząć – tymi słowami swój bal maturalny rozpoczęli uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych. Zobacz więcej zdjęć i film.

 • 2020-01-19 Studniówka ZST: Ważne są te dni, których jeszcze nie znamy

  Elbląg. Studniówka ZST: Ważne są te dni, których jeszcze nie znamy

  - 3,5 roku w szkole to czas nauki, zdobywania wiedzy, nabywania umiejętności. Dorastanie, wiele wiele przyjaźni, miłości. To czas, kiedy staliście się dorośli, dojrzali, bardzo odpowiedzialni – mówiła do maturzystów Zespołu Szkół Technicznych podczas sobotniej studniówki dyrektor szkoły Hanna Mierzejewska. Na balu studniówkowym bawiło się ponad sto osób. Zobacz więcej zdjęć i film.

 • 2020-01-19 W taki wieczór liczy się tylko zabawa

  Elbląg. W taki wieczór liczy się tylko zabawa

  Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu bawili się w sobotni wieczór (18 stycznia) na balu studniówkowym. To ostatnia taka zabawa, za ponad 100 dni będą zdawać egzamin maturalny. Zobacz więcej zdjęć i film.

 • 2020-01-19 Uroczysta, ale zabawna i miła

  Elbląg. Uroczysta, ale zabawna i miła

  Taka powinna być studniówka, bo to wyjątkowy bal, uznawany za wprowadzenie w dorosłość. Mogli się o tym przekonać uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego, którzy sobotni (18 stycznia) wieczór rozpoczęli tradycyjnym polonezem. Później przyszedł czas na beztroską zabawę w gronie przyjaciół ze szkoły oraz nauczycieli. Zobacz więcej zdjęć i film.

 • 2020-01-18 Ten wieczór zapamiętają na lata

  Elbląg. Ten wieczór zapamiętają na lata

  Czas balów maturalnych w elbląskich szkołach średnich trwa w najlepsze. Dziś (18 stycznia) w Hotelu Młyn swoją zabawę studniówkową mieli uczniowie Zespołu Szkół Pijarskich im. św. Mikołaja w Elblągu. Zobacz więcej zdjęć.

 • 2020-01-18 Studniówka ZSEiO: Przed maturą się nie stresujemy

  Elbląg. Studniówka ZSEiO: Przed maturą się nie stresujemy

  Cztery klasy maturzystów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących bawiły się w piątek na swojej studniówce. - Te cztery lata minęły szybko, jak jeden rok. Zżyliśmy się ze sobą. Mamy nadzieję, że wielu z nas spotka się po skończeniu szkoły na studiach – mówi Paulina, uczennica klasy o specjalności technik ekonomista. Zobacz zdjęcia oraz film.

 • 2020-01-18 ZSZ nr 1: Dziś nikt nie myślał o maturze

  Elbląg. ZSZ nr 1: Dziś nikt nie myślał o maturze

  "Przetańczyć chcę z Tobą całą noc" – w takt tej pięknej piosenki Anny Jantar ruszyła dziś (17 stycznia) w tany młodzież Zespołu Szkół Zawodowych nr 1. Było kameralnie, niemal jak w rodzinie. Maturzyści nie myśleli dziś o maturze. Na to przyjdzie czas. Dziś królowała tylko zabawa! Zobacz więcej zdjęć. 

 • 2020-01-17 ZSM: Pierwsza taka studniówka

  Elbląg. ZSM: Pierwsza taka studniówka

  Dotychczas uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu swoje bale studniówkowe mieli w murach szkoły. Tak było do ubiegłego roku – tegoroczni absolwenci "Mechanika" swoją studniówkę mieli już poza szkołą. Zobacz więcej zdjęć i film.

 • 2020-01-12 To jest wasz czas, czyli studniówka Liceum Sztuk Plastycznych

  Elbląg. To jest wasz czas, czyli studniówka Liceum Sztuk Plastycznych

  Roześmiane twarze, tradycyjny polonez, piękne kreacje dam i eleganckie garnitury dżentelmenów. W Hotelu Młyn odbyła się w piątek (11 stycznia) studniówka Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym. Zobacz zdjęcia.

 • 2020-01-12 III LO: ostatnia taka beztroska

  Elbląg. III LO: ostatnia taka beztroska

  Uczniowie trzecich klas z III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu bawili się dziś na swojej studniówce w hotelu Elbląg. - To ostatnia tak beztroska zabawa – mówiła Wiktoria Mikulska, jedna z tegorocznych maturzystek. Zobacz więcej zdjęć i film.

 • 2020-01-11 II LO: pierwszy krok w dorosłość

  Elbląg. II LO: pierwszy krok w dorosłość

  Za chwilę wpadną w wir nauki, a potem studiów i pracy. Bal studniówkowy to ostatni moment na beztroską zabawę razem ze swoimi przyjaciółmi ze szkoły i nauczycielami, którzy prowadzili ich przez okres nauki. Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego rozpoczęli go uroczystym polonezem, który później zamienił się w elegancki taniec. Zobacz więcej zdjęć i film.

 • 2020-01-10 Poloneza czas zacząć!

  Elbląg. Poloneza czas zacząć!

  To bal, który pamięta się przez całe życie. Studniówka to tradycyjne wejście w dorosłość, doniosłe i eleganckie, a także wzruszające. Jako jedni z pierwszych bawili się uczniowie Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług. Zobacz zdjęcia.

 • 2020-01-10 Są takie noce, od innych łaskawsze, kiedy się wolno wygłupić

  Elbląg. Są takie noce, od innych łaskawsze, kiedy się wolno wygłupić

  Był stres, były nerwy, bo prowadzący zaspał, zapomniał muchy a potem stał w korku, ale udało się. Maturzyści Zespołu Szkół Gospodarczych tanecznym krokiem rozpoczęli swój pierwszy poważny bal. Teraz pozostanie tylko odliczać od stu do zera. Zobacz więcej zdjęć i film.

Google

Sondaż portElu

 • 2017-10-25 O czym należy wiedzieć, wybierając sukienkę na konkretną okazję?

  Elbląg. O czym należy wiedzieć, wybierając sukienkę na konkretną okazję?

  Szukanie odpowiedniej kreacji na przyjęcie to zmora wielu pań, którym często zajmuje to bardzo dużo czasu. Znalezienie czegoś odpowiedniego nie jest takie proste, dlatego powinno się wiedzieć o kilku kwestiach.

 • 2017-09-01 Jubileusz elbląskiego "Ekonomika”

  Elbląg. Jubileusz elbląskiego "Ekonomika”

  To 70 lat kształcenia i wychowywania młodych pokoleń. To także 70 lat istnienia na rynku edukacyjnym. Elbląski ekonomik będzie świętował swój jubileusz 6 października. A jak szkołę wspominają nauczyciele?

 • 2016-04-04 Świętowali swoją dorosłość

  Elbląg. Świętowali swoją dorosłość

  Mają od 18 do 25 lat. Na co dzień uczą się i przygotowują do dorosłego życia. Zazwyczaj są radośni i pełni energii do działania. To młodzi dorośli wychowankowie Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego, prowadzonego przez elbląskie Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. W piątek, 1 kwietnia, już po raz drugi świętowali swoją dorosłość.

 • 2014-02-25 Zaszalej na studniówce... i wygraj nagrodę

  Elbląg. Zaszalej na studniówce... i wygraj nagrodę

  Studniówka to niepowtarzalna noc dla każdego maturzysty. Są to ostatnie chwile, podczas których uczniowie ostatnich klas szkół ponad gimnazjalnych mogą się wybawić nie myśląc o zbliżających się testach. Niektórzy idą z osobą towarzyszącą, inni wybierają się sami. Dla wszystkich, którzy planują uwiecznić tę zabawę, na coraz częściej przysłowiowej już kliszy, mamy konkurs.

 • 2014-02-25 Zaszalej na studniówce... i wygraj nagrodę

  Elbląg. Zaszalej na studniówce... i wygraj nagrodę

  Studniówka to niepowtarzalna noc dla każdego maturzysty. Są to ostatnie chwile, podczas których uczniowie ostatnich klas szkół ponad gimnazjalnych mogą się wybawić nie myśląc o zbliżających się testach. Niektórzy idą z osobą towarzyszącą, inni wybierają się sami. Dla wszystkich, którzy planują uwiecznić tę zabawę, na coraz częściej przysłowiowej już kliszy, mamy konkurs.

 • 2013-12-11 Koncert kolęg w ZPSM

  Elbląg. Koncert kolęg w ZPSM

  W piątek, 20 grudnia o godz. 18 w Sali Koncertowej ZPSM odbędzie się koncert kolęd oraz znanych utworów o tematyce świątecznej. Wykonawcami koncertu będą uczniowie V klasy Zespołu Szkół Muzycznych w Elblągu.

 • 2013-11-20 Niech patrzą tylko na Ciebie

  Elbląg. Niech patrzą tylko na Ciebie

  W parze i solo – odrobina pewności siebie na parkiecie nie zaszkodzi, szczególnie podczas najważniejszego balu w życiu. Chcesz zabłysnąć na studniówce? Przygotuj się i przyjdź na taneczne warsztaty do Centrum Tańca „Promyk”.

 • 2013-11-05 Pewnym krokiem na studniówkę

  Elbląg. Pewnym krokiem na studniówkę

  Nie umiesz tańczyć a chcesz dobrze bawić się podczas studniówki? Centrum Tańca Promyk zaprasza na zajęcia taneczne przygotowujące do najważniejszego balu w życiu.

 • 2013-02-28 Elbląskie "studniówki"

  Sto dni przed maturą - popularne "studniówki" urządzano w elbląskich liceach i technikach - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 28 lutego 1963 roku.

 • 2013-01-22 Sukcesami rozpoczęli nowy muzyczny rok

  Elbląg. Sukcesami rozpoczęli nowy muzyczny rok

  Pierwszy semestr roku szkolnego uczniowie elbląskiego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych kończą kolejnymi sukcesami. W grupie wiolonczeli Dariusz Gatza, uczeń Moniki Juszko zajął pierwsze miejsce. Świetnie spisali się też tegoroczni maturzyści.

 • 2013-01-17 Noworoczny Koncert Kolęd

  Elbląg. Noworoczny Koncert Kolęd

  Tradycyjnie w styczniu zapraszamy do Biblioteki Elbląskiej na Noworoczny Koncert Kolęd w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Elblągu, który odbędzie się w piątek 18 stycznia o godz. 18 w Sali „U św. Ducha”. Wstęp wolny.

 • 2012-06-06 Czas na Off

  Elbląg. Czas na Off

  6 czerwca w Teatrze im. Aleksandra Sewruka odbędzie się 8. Elbląski Przegląd Teatrów Offowych. Zaprezentuje się pięć grup młodzieżowych.

 • 2012-01-11 Koncert w świątecznym klimacie

  Elbląg. Koncert w świątecznym klimacie

  W piątek 13 stycznia o godz. 18 zapraszamy do Sali „U św. Ducha” Biblioteki Elbląskiej na koncert kolęd oraz znanych utworów o tematyce świątecznej. Wykonawcami koncertu będą uczniowie V klasy Zespołu Szkół Muzycznych w Elblągu w piętnastoosobowym składzie. Wstęp wolny.

 • 2009-01-16 Noworoczny koncert kolęd

  Elbląg. Noworoczny koncert kolęd

  W piątek, 16 stycznia o godz. 17 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Rozrywkowej oraz chóru parafii św. Rafała Kalinowskiego. Wszystko będzie się działo w sali koncertowej Szkoły Muzycznej przy ulicy Traugutta.

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia Campari 2125 zł
AMK Kuchnia 7
Promocja RATY 0%
Kuchnia 1,8 554 zł
Reklama