UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Ja myślę że należy podnieść najniższą krajową do wysokości 5000zl. .. wtedy dopiero będzie standaryzacja i obcinanie etatów. .. Komunistyczne standardy typu najniższą krajowa. .. zasiłki. .. to są relikty, które nie powinny mieć miejsca. .. to jest sugerowanie w gospodarkę, a skutki tego widzimy właśnie teraz. .. przecież, gdyby miasto było stać na wypłatę tych wynagrodzeń, to nie byłoby żadnych cięć na etatach. .. rozumiem pracowników obsługi w przedszkolach, bo pracy mają niesamowicie dużo. .. i ciągle jej przybywa. .. Ale trzeba spojrzeć na to oczami dwóch stron. .. jeden chce zarabiać i żyć na godziwym poziomie. .. a drugi musi mieć kasę na te zarobki. .. nie od dzisiaj wiadomo, że przedszkola nie zarabiają na siebie. .. to nie jest przedsiębiorstwo, które generuje zyski. .. cała oświata każdego samorządu to skarbonka bez dna. .. Państwo potrafi dac "podwyżki". .. Ale już w ślad za tym nie idą subwencje na sfinansowanie tego. .. i tak. .. przeciętny Polak sobie głosuję na de..., którzy obiecuje gruszki na wierzbie i nawet te gruszki tam umieszczają. .. Ale nie zdaje sobie sprawy z tego, że za tym muszą iść realne pieniądze. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  28 30
  Cogitans(2020-05-20)
 • @Cogitans - Ależ nonsens.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 5
  (2020-05-21)
 • @Cogitans - Samozwańczy Cogitans co myli ingerencję z sugerowaniem, ehh xD pewnie typowy kuc. A państwo faktycznie gra teraz na zwiększenie inflacji bo wtedy łatwiej będzie im spłacić długi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 3
  Kamil123456(2020-05-21)
 • @Kamil123456 - Państwo gra na zwiększenie inflacji? Człowieku. .. Ty wiesz cokolwiek o makroekonomii. .. ? Gdyby Państwo miało ochotę zwiększyć inflację, to w ciągu miesiąca jest w stanie za pomocą narzędzi RPP to ogarnąć. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 0
  Cogitans(2020-05-21)
 • Twoja wypowiedź, nie poparta żadnym przykładem, żadnym argumentem. .. jest właśnie nonsensem. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 0
  Cogitans(2020-05-21)
Reklama