UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Konserwator ? Serio ? Godzinę przy klamce, drzwi naoliwi, posiedzi a reszta picie kawy. 2600,- brutto etat. To już dawno powinno być oddane drogą przetargu / zapytania ofertowego do firmy wyspecjalizowanej obsługującej budynki. Realnie 1200,- brutto minus 23% ryczałt konserwatora na obiektach handlowych, fitness club, galeria handlowa. Człowieka na samozatrudnieniu z uprawnieniami elektryka, złota rączka, spisujesz umowę i proste jak drut. Plus oszczędności.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16 31
  (2020-05-21)
 • Zapewne tak pracowałeś w komunie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 2
  (2020-05-21)
 • Tam się czas zatrzymał wiec fakt wyglada to jak w komunie, w każdej szkole tabuny woźnych, kilka etatów, obowiązkowo konserwator. Biorą się za porządki w etatach i mnie to nie razi. Wielkie larum, to są relikty starej ekonomii utrzymywanie etatów ponad stan. Bo co raz dane nie jest dane na zawsze. Taki urząd miejski, banki, firmy sprząta Cleaner czy inna firma bo taniej. Taniej i sprawniej niż utrzymywać etaty Pań sprzątających. Ekonomia, logika, rzeczywistość.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 4
  (2020-05-21)
 • szkoła to duzy obiekt, wiec twoje myslenie jest ułomne, ale czego się spodziwac po absolwencie szkoły specjalnej
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 0
  ror(2020-05-21)
 • Chyba nie wiesz ile pracy jest w dużych budynkach. Koszty zewnętrznej firmy były kolosalne. W dużych kolosach konserwatorzy byli zawsze, w szkołach zawsze jest dużo zniszczeń a sprzęt jest stary.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  norrm(2020-05-23)
Reklama