UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Mądrości znajdę w książkach, publikacjach, opracowaniach i periodykach. Ciężko wierzyć w słowa piewców zabobonów, gdy nauka i tylko nauka znajdzie lekarstwo na zagrożenie wirusem. Laboratoria. Pracujący w nich naukowcy. I lekarze, którzy wiedzą jak leczyć i aplikować lekarstwo. To nas uratuje. A od leczenia duszy mamy specjalistów, wysoko wykwalifikowanych "doktorów dusz"- psychologów i psychiatrów. Tylko wiedza i nauka. Winniśmy im szacunek i uznanie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 24
  boTAK!(2020-03-16)
 • @boTAK! - Czyli, według Ciebie Izaak Newton (twórca trzech zasad dynamiki)był piewcą zabobonów? Rozumiem, że masz więcej sukcesów w fizyce i matematyce od Newtona?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 2
  (2020-03-17)
 • „Żadna inna nauka nie jest tak potwierdzona, jak nauka Biblii”. Te właśnie słowa wyszły spod pióra jednego z najwybitniejszych umysłów wszechczasów Izaaka Newtona.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 1
  (2020-03-17)
Reklama