UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kandydaci na prezydenta o gospodarce. Zapraszamy na debaty

 
Elbląg, Kandydaci na prezydenta o gospodarce. Zapraszamy na debaty
(fot. MS, archiwum portEl.pl)
Reklama

Jakie pomysły na rozwój gospodarczy Elbląga mają kandydaci na prezydenta w nadchodzących wyborach? O to zapytamy podczas debat organizowanych przez Elbląską Izbę Gospodarczą i portEl.pl Zapraszamy przedsiębiorców do czynnego udziału w spotkaniach.

- Jako przedsiębiorcy jesteśmy bardzo zainteresowani tym, by przyszły prezydent dbał o miasto. Czasem nasze spojrzenie na to, jak powinno wyglądać opiekowanie się gospodarką, rozwój biznesu może się różnić od tego, co uważają kandydaci. Dlatego już dzisiaj chcemy im zadań pytania, by przekonać się, jakie jest ich spojrzenie na tę kwestię i jednocześnie pokazać, że jako przedsiębiorcy interesujemy się tym, co dzieje się w naszym mieście i w pewnym sensie też bierzemy za to odpowiedzialność – mówi Krzysztof Ciuła, prezes Elbląskiej Izby Gospodarczej, pomysłodawcy cyklu debat.
       Przedsiębiorcy spotkają się z każdym z kandydatów oddzielnie, na porannych debatach w Hotelu Młyn przy ul. Kościuszki. Odbyły się już debaty z Michałem Missanem (Koalicja Obywatelska) i Stefanem Rembelskim (Kukiz 15). We wtorek, 9 października, zapraszamy na spotkanie z Witoldem Wróblewskim, w środę (10 października) z Jerzym Wilkiem. Każde ze spotkań będzie się zaczynało o godz. 9 od networkingu, czyli rozmów w luźnej atmosferze służących lepszemu poznaniu się przedsiębiorców, po czym każdego z kandydatów czeka runda pytań na tematy gospodarcze. Każda z debat potrwa do godz. 11, moderatorem dyskusji będzie Rafał Gruchalski, redaktor naczelny portEl.pl
       Na spotkania serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, którzy wypełnią ankietę na stronie internetowej. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (około 40), liczy się kolejność zgłoszeń. Każdy z uczestników debaty może przy okazji rejestracji przesłać pytania, które zostaną zadane kandydatowi. Będzie też możliwość oczywiście zadawania pytań z sali i dyskusji z każdym z kandydatów.
       - Cieszymy się, że wszyscy kandydaci na prezydenta Elbląga zadeklarowali udział w tym spotkaniu. Chcemy zrozumieć sposób ich myślenia o gospodarce, o zarządzaniu zasobami ludzkimi, jakie prezydent ma do dyspozycji w ratuszu. Czy kandydat chce być prawdziwy gospodarzem czy tylko obiecywać różne rzeczy, na które miasto może teraz stać, ale za dwa-trzy lata stać już nie będzie – dodaje Krzysztof Ciuła.
       Serdecznie zapraszamy do udziału w debatach! Relacje znajdziecie na portEl.pl
      
       Rejestracja do udziału w spotkaniu pod tym linkiem
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Normalni ludzie o tych godzinach pracują. Czyli dla kogo to ma być? Rozumiem że wszystko będzie nagrane lub zrobiony live i potem wrzucone na yt. Fb etc....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21 2
  (2018-09-25)
 • przepraszam dlaczego tylko przedsiębiorcy. .. .. , może będą oddzielne debaty dla osób z różnym wykształceniem lub orientacją. .. .. , jaka moc sprawczą w głosowani mają przedsiębiorcy - może nakażą głosować na tego lub tamtego kandydata. .. .. , a co z suwerenem. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  15 5
  kazik(2018-09-25)
 • A mnie zastanawia jedno i proszę o odpowiedź organizatorów. .. mianowicie jak to wyglądałoby taka robocza hipoteza, ze Izba organizowałaby na przykład spotkanie u restauratora, który zalega innym podmiotom gospodarczym oraz organizacjom społecznym, który wspierał referendum itd czy jest to moralne aby zlecać takiej osobie organizowanie imprez?!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14 0
  Fan_Gargamela(2018-09-25)
 • Wy to nic nie rozumiecie. O czym tu gadać z przediśebiorcami????? PRZECIEŻ oczywistością jest, że firmy do Elbląga nie napływają bo nie mają warunków do rozwoju, tzn. nie ma niższych podatków, nie ma wsparcia, nie ma NI CZE GO.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15 3
  (2018-09-25)
 • "ze wzgledu na ograniczona liczbe miejsc (40)", trzeba bylo spotkanie zorganizowac w komorce dla czterech kandydatow dwoch dziennikarzy i pol chlopa, ktory by reprezentowal przedsiebiorczosc w Elblagu, - moze by sie jakos pomiescili a I nie potrzebnych pytan mozna by uniknac, - alez wspanialych manipulatorow mamy w tym miescie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13 1
  manicopollatawrowku(2018-09-25)
 • Zapytajcie który z kandydatów zamierza sprowadzać do Elbląga muzułmanów, to będzie wiadomo na kogo nie głosować.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14 11
  dgbfgh(2018-09-25)
 • Losowanie pod panów WiW? Moim zdaniem na 1 "ogień" powinien pójść obecny włodarz jako 2 były włodarz a dopiero po nich panowie Rembelski i Missan.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 3
  wist(2018-09-25)
 • Niech kandydat coś powie co zrobi, żeby do Elbląga przyszli ludzie. To będzie ciekawe
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13 0
  wyborca2018(2018-09-25)
 • Ktokolwiek nie miałby rządzić - Zarzad Dróg - do wymiany!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15 1
  PePitr(2018-09-25)
 • Gospodarka elbląska ??? Jedna wielka szara strefa śmiech na sali
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 3
  Gość36(2018-09-25)
 • Jakie pomysły na rozwój gospodarczy Elbląga mają kandydaci na prezydenta w nadchodzących wyborach? Sami odpowiedzieliście sobie na to pytanie ilustrując artykuł zdjęciem katedry KK. Macie rację, firma ta może liczyć na wsparcie każdego z kandydatów bez względu na poglądy polityczne, a w naszym kraju jej wpływy i rozwój gospodarczy jest niezagrożony. Jestem tego jak niczego innego pewien!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  zającpoziomka(2018-09-25)
 • Jankowiak jest tylko jeden i ma byc Singapur w Warszawie, STOP OLIGARHII PARTYJNEJ! wasz czas mija bezpowrotnie Tak dla Normalnosci! Tak dla Jow!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 2
  trzezwy(2018-09-25)
Reklama