UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Moim zdaniem kąpielisko powinno pozostać w niezmienionym kształcie, tylko pełna rewitalizacja. Jest to jak by nie było zabytek! Nieudolność władz w utrzymaniu tego, co dostaliśmy po poprzednich mieszkańcach urąga przyzwoitości.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  66 8
  zbik48(2018-09-25)
 • @zbik48 - Także jestem za takim rozwiązaniem. Historycznie uzasadnione, najtańsze - wystarczy dobra oczyszczalnie Dzikuski, zima lodowisko, a latem dodatkowo zawody motorowodne jak kiedyś za czasów Marszałka - motorowodniaka itp.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25 4
  (2018-09-25)
 • Dokładnie, kiedyś był to największy odkryty basen w Europie, należy go odrestaurować w takiej formie w jakiej wyglądał, gdy go zbudowano. Byłaby to swojego rodzaju atrakcja i ciekawostka historyczna.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15 0
  Gienek (2018-09-25)
 • @zbik48 - Zabytek to jest, ale czy jest wpisany do rejestru zabytków naszego miasta ? Bo to akurat jest ważne, bodaj czy nie najważniejsze. .. Wówczas NIKT nie mógłby zmienić niszczejących założeń, trzeba by było je ZACHOWAĆ. Basen powinien pozostać w t5akim założeniu w jakim go zbudowano przed wojną. Mamy w mieście piękny przykład Bauhausu (choć go spsuli remontem i dziwnymi, metalowymi wywietrznikami), może i basen da się pod jakiś styl podciągnąć. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 0
  Ręce.precz.od.basenu(2018-09-26)
Reklama