Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
TUM ! Posłuchaj !<br> Na przykład: wybudowałeś sob
Wysłane przez: NET (---)
Data: 05 października 1999 00:00

TUM ! Posłuchaj !<br>
Na przykład: wybudowałeś sobie dom, oczywiście wykończyłeś piękną<br>
elewacją w pastelowym odcieniu. Ja zafascynowany twórczością, wymalowuję Ci na tej elewacji<br>
piekne GRAFFITI. I dodatkowo wszystkim twoim sąsiadom i całe miasto!<br>
Wychodzisz z domu a tam wszędzie malunki, całe miasto malunków.<br>
Mi by zbrzydło po minucie!<br>
Dlaczego narzucać się komuś ze swoja twórczością.<br>
Kiedys już to widziałem w innej formiw!<br>
TWORZYMY PLAN 6-CIOLETNI<br>
NIECH ŻYJE I MAJA<br>
Rozumie artystów, ale czy nie można tego tworzyć na papierze!<br>
W WOKu wystawić galerię!<br>
Kto chce popatrzy, kto nie NIE!<br>
TUM !<br>
Moje zdanie jest takie niedługo zabraknie murów w miescie!<br>
Moze to i sztuka, ale nie wszystkim sie podoba!<br>
I nie wszyscy chcą tą sztukę mieć, na swoim domu, płocie, itp<br>
Gdybym miał uprawienia, to bym za to karał!!!<br>
<br>
Pozdrowienia !



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.