UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Światowid
Czarodziejskie krzesiwo w teatrze

Czarodziejskie krzesiwo w teatrze

2020-05-21 14:42

Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu przygotował niespodziankę dla widzów. Z okazji Dnia Teatru Publicznego będzie można obejrzeć on-line spektakl „Czarodziejskie krzesiwo” na motywach bajki Hansa Christiana Andersena w reżyserii Cezarego Żołyńskiego.

Chcielibyśmy znów grać

Chcielibyśmy znów grać

2020-03-24 07:00

Stan zagrożenia epidemicznego wiąże się z odwołaniem i przesuwaniem licznych wydarzeń kulturalnych. Także 19. Elbląska Wiosna Teatralna i 300. premiera w Teatrze im. Aleksandra Sewruka nie odbędą się w planowanych terminach. Jak ten trudny czas przeżywają aktorzy i pracownicy teatru?

Tymczasowa zmiana godziny otwarcia kasy CSE „Światowid”

Tymczasowa zmiana godziny otwarcia kasy CSE „Światowid”

2020-03-13 09:45

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu informuje, że od piątku 13 marca we wszystkie dni robocze kasa CSE „Światowid” czynna będzie w godzinach od 10:00 do 18:00. Kasa w weekendy będzie zamknięta.

Psi Patrol powraca do Multikina

Psi Patrol powraca do Multikina

2020-03-10 09:09

Psi Patrol powraca na ekrany Multikina. Nowe, nieprezentowane w Polsce epizody z serii Ready Race Rescue już w repertuarze Poranków dla najmłodszych. Najlepsi czworonożni ratownicy czekają na widzów w każdy weekend oraz na specjalnych pokazach dla przedszkoli.

"Najświętsze serce" w Kinie dla dorosłych

"Najświętsze serce" w Kinie dla dorosłych

2020-03-08 18:49

10 marca o godz. 12 Kino Światowid zaprasza na pokaz filmu "Najświętsze serce" w ramach Wtorkowego Kina dla Dorosłych. To opowieść o pisarce Lupe Valdes, która poszukując inspiracji do książki wyrusza do Francji, miejsca tajemniczych objawień, gdzie w szklanej trumnie spoczywa nietknięte przez czas ciało wizjonerki, św. Małgorzaty Alacoque

Wyjątkowy wieczór w Kinie Światowid

Wyjątkowy wieczór w Kinie Światowid

2020-03-05 13:23

Od pożegnania prezydenta Henryka Słoniny zaczęło się wczorajsze (4 marca) spotkanie w ramach cyklu Elbląg na dużym ekranie. Widzowie obejrzeli okolicznościowy film dotyczący prezydentury Henryka Słoniny, a następnie odbył się seans poświęcony elblążanom i ich losom we wczesnych latach powojennych. Wyświetlony został film pt. „Przychodźcy”.

Sala samobójców. Hejter premierowo w kinie Światowid

Sala samobójców. Hejter premierowo w kinie Światowid

2020-03-05 09:57

Od 6 do 19 marca Kino Światowid zaprasza na film "Sala samobójców. Hejter". Nominowany do Oscara Jan Komasa przedstawia drugą część produkcji, która na stałe zapisała się w pamięci polskich widzów.

Naprzód premierowo w kinie Światowid

Naprzód premierowo w kinie Światowid

2020-03-05 09:17

Od 6 do 19 marca Kino Światowid zaprasza na animację prosto ze studia Disney/Pixar - "Naprzód".

DKF: "Tam gdzieś musi być niebo"

DKF: "Tam gdzieś musi być niebo"

2020-03-04 13:20

W najbliższy czwartek 5 marca o godz. 19 Kino Światowid zaprasza na projekcję filmu „Tam gdzieś musi być niebo”, którego pokaz odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego im. Andrzeja Munka. Palestyński reżyser Elia Suleiman w wyjątkowy sposób przedstawia swój nostalgiczny stosunek do opuszczonej ojczyzny.

"Nasze tutaj" – historie z rodzinnych albumów w kinie Światowid

"Nasze tutaj" – historie z rodzinnych albumów w kinie Światowid

2020-03-03 12:54

W środę w Kinie Światowid odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Elbląg na dużym ekranie”. Tym razem bohaterami seansu będą elblążanie i ich losy we wczesnych latach powojennych. Wyświetlony zostanie film pt. „Przychodźcy”, którego premiera odbyła się 13 listopada ubiegłego roku w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Autorami filmu są elblążanie - Aleksandra Bielska i Jakub Strumiński. Wstęp wolny.

ENEMEF: Noc horrorów w Multikinie

ENEMEF: Noc horrorów w Multikinie

2020-03-03 09:45

Multikino zaprasza na kolejną edycję legendarnej Nocy Horrorów w ramach Nocnego Maratonu Filmowego. Tym razem kultowy ENEMEF odbędzie się w piątek 13 marca.

„Swingersi” premierowo 2 marca w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

„Swingersi” premierowo 2 marca w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

2020-02-27 09:33

„Swingersi” to komedia, z której panie dowiedzą się o związkach wszystkiego, co chciałyby wiedzieć, ale wstydziły się zapytać. Już 2 marca br. o godzinie 19.00 w ramach cyklu „Kino na Obcasach” film będzie można zobaczyć w sieci Multikino.

„Wszystko o Ewie” 8 marca w Światowidzie

„Wszystko o Ewie” 8 marca w Światowidzie

2020-02-26 13:50

Retransmisja spektaklu „Wszystko o Ewie” z The National Theatre w Londynie, to propozycja Kina Światowid z okazji Dnia Kobiet. Ten szczególny dzień można spędzać na wiele sposobów, zapraszamy na wieczorne spotkanie z fascynującą historią o kulisach show-biznesu, zazdrości, ambicji i władzy.

Wszystkowidząca 2 w Światowidzie

Wszystkowidząca 2 w Światowidzie

2020-02-26 13:41

Od 28 lutego do 12 marca Kino Światowid zaprasza na film familijny "Wszystkowidząca 2". To druga część przygód Diny, która odziedziczyła po matce magiczną moc wydobywania z ludzi najgłębszych sekretów. 

Ocaleni premierowo w kinie Światowid

Ocaleni premierowo w kinie Światowid

2020-02-26 13:36

Od 28 lutego do 12 marca Kino Światowid zaprasza na film "Ocaleni". To oparta na prawdziwej historii opowieść, odkrywająca kulisy spektakularnej i niezwykle dramatycznej akcji ratunkowej, mającej na celu uwolnienie nastolatków uwięzionych w zalanej wodą jaskini w Tajlandii. 

Nędznicy premierowo w kinie Światowid

Nędznicy premierowo w kinie Światowid

2020-02-26 13:13

Od 28 lutego do 12 marca Kino Światowid zaprasza na film "Nędznicy". To nominowany do Złotego Globu i Oscara reżyserski debiut Ladja Ly, który zachwyca krytyków i widzów na całym świecie.

Najświętsze serce premierowo w kinie Światowid

Najświętsze serce premierowo w kinie Światowid

2020-02-26 11:29

Od 28 lutego do 12 marca kino Światowid zaprasza na film "Najświętsze serce". Znana pisarka Lupe Valdes poszukuje inspiracji do książki i natrafia na tajemniczą historię sprzed lat. Wyrusza do Francji, miejsca tajemniczych objawień, gdzie w szklanej trumnie spoczywa nietknięte przez czas ciało wizjonerki, św. Małgorzaty Alacoque. 300 lat temu Jezus objawił jej swoje… Serce i przekazał 12 obietnic dla ludzi, którzy będą Je czcić.

Swingersi premierowo w kinie Światowid

Swingersi premierowo w kinie Światowid

2020-02-26 10:52

Od 28 lutego do 12 marca Kino Światowid zaprasza na film "Swingersi". To komediowa opowieść o związkach czyli wszytko, co chcielibyście na ten temat wiedzieć, ale wstydzicie się zapytać.

„Parasite” w Kinie dla Mam

„Parasite” w Kinie dla Mam

2020-02-23 17:51

W czwartek, 27 lutego o godz. 10, Kino Światowid zaprasza na pokaz z cyklu Kino dla Mam, w trakcie którego będzie możliwość obejrzenia tegorocznego oskarowego zwycięzcy "Parasite".Jak zwykle rodzice wraz ze swoimi pociechami mogą liczyć na sprzyjające warunki do oglądania seansu, m.in.: przyciszony dźwięk, przygaszone światło, miejsce na wózek i akcesoria dla najmłodszych.

Filmowe Poranki - Bajki polskie cz. 2 w kinie Światowid

Filmowe Poranki - Bajki polskie cz. 2 w kinie Światowid

2020-02-21 12:48

W sobotę 22 lutego o godz. 12 Kino Światowid zaprasza najmłodszych widzów na projekcję najlepszych polskich bajek w ramach Filmowych Poranków. To doskonała okazja do spotkania ze znanymi i lubianymi postaciami jak Reksio, Bolek i Lolek czy Miś Kudłatek. 

Repertuar na wtorek

Reklama