UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Dodaj swoją imprezę

Wszystkie aktualne i nadchodzące imprezy

Następne Poprzednie

Polecamy

addslashes(To są prawdziwe emocje)

To są prawdziwe emocje

2019-11-21 - 2019-11-23

Tradycyjnie jesienią w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędą się Międzynarodowe Spotkania Artystyczne. Trzy listopadowe dni wypełnione będą » więcej

addslashes(Spotkanie z mistrzem komedii kryminału)

Spotkanie z mistrzem komedii kryminału

2019-11-19

Z przyczyn niezależnych od organizatora spotkanie z Alkiem Rogozińskim – autorem bestsellerowych powieści kryminalnych i obyczajowych zostało przełożone na inny termin » więcej

addslashes(Tomasz Beksiński – pamiętamy)

Tomasz Beksiński – pamiętamy

2019-11-23

W sobotę, 23 listopada o godz. 17 odbędzie się spotkanie: „Tomasz Beksiński - pamiętamy (1999 – 2019)". W tym roku mija 20 lat od jego śmierci. Jeśli chcesz » więcej

Inne

 • To są prawdziwe emocje

  To są prawdziwe emocje

  Centrum Spotkań Europejskich Światowid, Plac Jagiellończyka 1

  Tradycyjnie jesienią w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędą się Międzynarodowe Spotkania Artystyczne. Trzy listopadowe dni wypełnione będą emocjami, wrażeniami, empatią, pozytywną energią i pasją. 13. Międzynarodowe Spotkania Artystyczne odbędą się w dniach 21-23 listopada w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Koncerty

 • A we wtorek idziemy na jazz

  A we wtorek idziemy na jazz

  Klub Środowisk Twórczych Krypta , Kuśnierska 6

  Klub Środowisk Twórczych zaprasza na kolejną sesję jazzową po przerwie. We wtorek, 19 października, improwizować będą Aleksandra Mońko-Allen z zespołem. Początek wieczoru o godz. 20. Wstęp wolny.

 • Muzyczna klasyka kameralnie – listopad z EOK

  Muzyczna klasyka kameralnie – listopad z EOK

  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych, Traugutta 91

  Muzyka dialogiem pokoleń? Oczywiście, a w przypadku Elbląskiej Orkiestry Kameralnej dialogiem wyjątkowym, bo prowadzonym z najwybitniejszymi kompozytorami Europy. 24 listopada kameraliści wraz z Łukaszem Chrzęszczykiem i Mateuszem Rusowiczem, odbędą kolejną instrumentalną rozmowę, tym razem z Bachem, Bartókiem i Elgarem. Kto będzie – czeka go kalejdoskop wrażeń, kto nie będzie – niech już żałuje!

 • Koncert trzech tenorów

  Koncert trzech tenorów

  Biblioteka Elbląska, Św. Ducha 5/7

  Tradycyjnie już Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza na Koncert Donacyjny, który będzie okazją do podziękowania darczyńcom, partnerom i wolontariuszom. Podczas koncertu zostanie wręczone stypendium w ramach projektu „Promocje”. Kto w tym roku otrzyma stypendium? Przekonamy się już 25 listopada w Bibliotece Elbląskiej. Początek koncertu o godz. 18. Wstęp wolny.

Spotkania

 • Spotkanie z mistrzem komedii kryminału

  Spotkanie z mistrzem komedii kryminału

  Filia nr 6 Biblioteki Elbląskiej, ul. Słoneczna 29

  Z przyczyn niezależnych od organizatora spotkanie z Alkiem Rogozińskim – autorem bestsellerowych powieści kryminalnych i obyczajowych zostało przełożone na inny termin i odbędzie się w filii nr 6 przy ul. Słonecznej we wtorek, 19 listopada, o godz. 18. Wstęp wolny.

 • Opowieść o Camino Mozarabe

  Opowieść o Camino Mozarabe

  Ratusz Staromiejski , Stary Rynek 25

  Elbląski Klub Przyjaciół Pomorskiej Drogi św. Jakuba zakończył tegoroczne wędrowanie Pomorską Drogą św. Jakuba. Przeszliśmy prawie 130 km od Braniewa do Niedźwiedzicy. W środę (20 listopada) o godz. 18 w Ratuszu Staromiejskiego w Elblągu Kazimierz Filip opowie o swojej wyprawie do Hiszpanii.

 • Tradycje ukraińskie

  Tradycje ukraińskie

  Biblioteka Elbląska, Św. Ducha 5/7

  W środę, 20 listopada, godz. 16 zapraszamy do sali „U św. Ducha” Biblioteki Elbląskiej na spotkanie w ramach projektu „Rozsmakuj się w tradycji”, podczas którego przybliżone zostaną tradycje ukraińskie. Wstęp wolny.

 • Spotkanie z Anną Sakowicz w cyklu #czytElnia

  Spotkanie z Anną Sakowicz w cyklu #czytElnia

  Filia nr 3 Biblioteki Elbląskiej, Piłsudskiego 17

  W czwartek, 21 listopada, o godz. 18 w filii nr 3 przy al. Józefa Piłsudskiego odbędzie się spotkanie z Anną Sakowicz – autorką popularnych powieści obyczajowych dla dorosłych i książek dla dzieci. To kolejny gość w cyklu #czytElnia. Wstęp wolny.

 • Dyskusyjny Klub Mangi: spotkanie organizacyjne

  Dyskusyjny Klub Mangi: spotkanie organizacyjne

  Biblioteka Elbląska, Św. Ducha 5/7

  Biblioteka Młodego Czytelnika "Bulaj" przy ul. Zamkowej zaprasza młodzież interesującą się mangą do udziału w spotkaniach Dyskusyjnego Klubu Mangi, który rozpoczyna swoją działalność. Pierwsze organizacyjne spotkanie odbędzie się w piątek, 22 listopada, o godz. 16. Wstęp wolny.

 • Tomasz Beksiński – pamiętamy

  Tomasz Beksiński – pamiętamy

  Elbląg

  W sobotę, 23 listopada o godz. 17 odbędzie się spotkanie: „Tomasz Beksiński - pamiętamy (1999 – 2019)". W tym roku mija 20 lat od jego śmierci. Jeśli chcesz powspominać, porozmawiać i posłuchać muzyki new romantic, progressive i gothic rock – to zaproszenie dla Ciebie.

 • Zasiądź przy Komiksowym Okrągłym Stole

  Zasiądź przy Komiksowym Okrągłym Stole

  Biblioteka Elbląska, Św. Ducha 5/7

  Biblioteka Młodego Czytelnika Bulaj przy ul. Zamkowej zaprasza w sobotę 23 listopada, w godz. 10-14 na spotkanie przy Komiksowym Okrągłym Stole. Obowiązują zapisy.

Warsztaty i zajęcia

 • Basia idzie do lasu

  Basia idzie do lasu

  Biblioteka Elbląska, Św. Ducha 5/7

  Biblioteka Młodego Czytelnika Bulaj przy ul. Zamkowej zaprasza w środę, 20 listopada, o godz. 16.30 na zajęcia w cyklu „Basia i Bulaj” przeznaczone dla dzieci w wieku 4-6 lat i ich opiekunów. Wstęp wolny.