Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Message for HP
Wysłane przez: Exciter (---.alstom.pl)
Data: 18 sierpnia 2004 14:18

Logout....

See You next time...



==========================================================================

www.dziecineostrady.prv.pl ... napewno nie jestes jednym z nich ?

Re:
Wysłane przez: Mincek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 sierpnia 2004 14:32

nie dal rady.... najgorsze jest to ze tesh jestem bliski tej decyzji....



--------------------------------------
Trudno jest być zajebistym, ale ktoś to musi robić....

Re:
Wysłane przez: SsOwL z pracy (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 18 sierpnia 2004 14:34

shutdown -h now



SS Panzer Corporation


http://www.furel.elblag.pl/strony/author/SsOwL3.jpg

MEGAzlot Lato 2004 17-18 lipiec 2004

Re:
Wysłane przez: UEFA (81.15.226.---)
Data: 18 sierpnia 2004 14:47

Znaczy że co ?
Po naszemu napiszcie ... bo nie wiem .... imprezkę jakąś kręcicie ? smiling smiley))


Re:
Wysłane przez: DrD (---.brownandmorrison.com)
Data: 18 sierpnia 2004 14:50

tak, ale Exciter chyba sie nie pojawi

Re:
Wysłane przez: Piotr (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 18 sierpnia 2004 16:39

Exciter NIeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie rob tego!!!!!!

ehh.....

sad smiley



http://republika.pl/blog_cs_88414/199783/tr/piorun3.jpg?1176733347


Prawdziwie kochasz tylko wtedy, gdy nie wiesz dlaczego.


[center][color=white]Co ma czarny bialego ???
-Czarny ma białego SŁUC

Re:
Wysłane przez: Dżelka (81.15.226.---)
Data: 18 sierpnia 2004 16:47

e tam przesadzacie,

i tak tu wrócicie smiling smiley

Re:
Wysłane przez: Piwo (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 18 sierpnia 2004 17:08

Dołączam do niego, nie wiem czy z tego samego powodu.

To dlaczego Piwo spada - to pewnie wiekszość ma w dupie. Ale dlaczego spada ?

Uzasadnienie dla zainteresowanych :

Drażni mnie już ten śmietnik, robienie z tego forum czata (jakby kanałów było zbyt mało). Teraz pewnie chcecie powiedzieć - To nie czytaj. Tylko że: problem tkwi w tym, że wchodząc na główną stronę widze te durne tytuły typu "Jestem smutna", "Ładna jak kwiatuszek", "Kto mi zrobi kawe" (bez urazy Exciter, ale pisze szczerze) i tymi podobne... i jeszcze spore liczby odpowiedzi, świadczące jak bardzo to jest ciekawe.
Żeby odpowiedzieć na jakiegoś posta, albo o czymś sensownym poczytać muszę kopać w tych śmieciach i cofać sie 3 strony w dół.

Drażni mnie ograniczanie sie tylko do głupich zabaw w kotka i myszke, podszywanie się pod kogoś i wklejanie głupich przerobionych rysunków w dodatku z czyimiś zdjęciami. Lubie żarty, ale nie w wydaniu ciągłej monotonii...aż mam wrażenie, ze niektórzy muszą umierać z nudów i dlatego to robią.

Drażni mnie też to, że ktoś napisze "Kartofle czy ziemniaki ?", "Piwo czy piwo ?", "Blondyneczka czy Juliczka ?" i jeszcze wpisuje się tam kupe osób, bo to ich tak bardzo bawi, ale nie na jakieś sensowne posty. W dodatku widziałem niejednego posta, gdzie ktoś prosi o pomoc i otrzymuje drwiące lub nieprzyjemne odpowiedzi.

Trzymajcie sie wszyscy, życze miłej zabawy.
Pozdrawiam wszystkich, dzięki którym te forum miało sens.



*************************************
Cytat roku: "Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w policyjnej celi."

Re:
Wysłane przez: DrD (---.brownandmorrison.com)
Data: 18 sierpnia 2004 17:23

hej Piwo. Mnie tez denerwuje ten smietnik, ale HP to jedyne miejsce (jak na razie) gdzie moge podlapac co sie w elblazkowie na codzien dzieje. Poza glupimi postami sa rowniez te dobre. Np ten o ekonomiku. Dzieki temu postowi moge sie kontaktowac z ludzmi z mojej starej szkoly i poczytac co sie u nich dzieje. Co sie tyczy glupawych wpisow, no coz zdarzaja sie i takie. Jak to w zyciu. Nie bede tu nikogo prosil zeby nie odchodzil, ani przychodzil. Wszyscy (prawie) jestesmy na tyle dorosli, ze mozemy podejmowac takie decyzje i sami wiecie co jest dla was najlepsze. Ja nadal bede tu zagladal i mam nadzieje, ze wkrotce glupawych postow bedzie mniej. Pozdrowka dla wszystkich HP'owiczow.
Peace

Re:
Wysłane przez: Juliczka (81.15.226.---)
Data: 18 sierpnia 2004 17:26

DrD bedzie ich mniej jak bedzie sie ich ignorowalo, a nie zachecalo do dalszych rozmow(czyt. robienia jaj).



http://julika20.w.interia.pl/Jul_1_hp.jpg

Absolutna wolność skończyłaby się chaosem.

Re:
Wysłane przez: Kmicic . (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 18 sierpnia 2004 22:00

No to na razie trzym sie Piwo

a jeśli chodzi o Excitera, to czy Tobie przypadkiem nie utrudnia ktoś dostępu do HP? Bo odniosłem takie wrażenie - i jeśli tak siędzieje to mnie nie podejrzewaj.

Re:
Wysłane przez: Arsen_L (81.15.226.---)
Data: 18 sierpnia 2004 22:09

Lejdys and Dżentelmen !
...a gdzie Wy takie drugie forum znajdziecie ?

Re:
Wysłane przez: Iza (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 18 sierpnia 2004 23:12

cóż... nie wytrzymali... smiling smiley


Re:
Wysłane przez: Dżelka (81.15.226.---)
Data: 18 sierpnia 2004 23:34

ja tez pękłam winking smiley

żegnaj Izo!!

smiling smiley

Re:
Wysłane przez: Mincek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sierpnia 2004 07:37

zgadzam sie z PIWEM w 100% !!!! mozna by bylo cos tu zrobic z tym wszystkim, ale co ??



--------------------------------------
Trudno jest być zajebistym, ale ktoś to musi robić....

Re:
Wysłane przez: Bunia (---.elzam.com.pl)
Data: 19 sierpnia 2004 08:36

poza tym czasami człowiek daje się wciągnąć w jakąś głupią gadkę i podpuścić, a później wychodzą różne głupie rzeczy, i tak wolałabym czytać i pisac na jakieś naprawdę znaczące tematy, bo to co się dzieje teraz to naprawdę już troszkę przesada, kto kogo bardziej zdenerwuje, kto sie z kim bardziej pokłóci, kto bardziej podpuści... dno

Re:
Wysłane przez: ALWARO (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sierpnia 2004 09:41

ach!!! konkurencja siada. No i dobrze . wszystkie laski beda moje



--------NIE MA LASKI CO NIE POLECI NA MNIE I MOJE BMW---------
a robia mi tak http://gifowisko.neostrada.pl/sex_pliki/image022.gif

Re:
Wysłane przez: prezerwatywa (---.elblag.sdi.tpnet.pl)
Data: 20 sierpnia 2004 16:56

i ja też pękłam smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Re:
Wysłane przez: Weronika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 sierpnia 2004 19:44

Bunia a jak Kwiatuszek poruszał znaczące tematy to się nie udzielałaś,na tych mało znaczących o polityce i sztuce i takiem tam ble,ble,ble to też tam nie piszesz, a nawet juz nie chcesz ze mną dyskutować a przecież dyskusja jest główną funkcją jaką HP powinno spełniać...

Tylko z żelką piszecie:

- cześć
- no cześć
- no jak tam
- dobrze
- no to cześć
- to cześć...

i nawet nie mam co poczytać smiling smiley

Re:
Wysłane przez: Kapusta Głowa Pusta (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 20 sierpnia 2004 20:21

Bunia
Cos mi się wydaje że to wlaśnie ty od poczatku zaistnienia na hpeku jestes dostarczycielem najbardzie chatowych topiców i sama sie bezustannie w nich udzielasz. Tu masz rodzynki:

[portel.pl]

[portel.pl]

[portel.pl]

[portel.pl]

[portel.pl]

który z nich jest ambitny? może nie wszystkie wyszyukalem chyba wystarczy?

a twoje wypowiedzi to nudny monotonny i nieustający chat chat chat dotyczący głównie seksu z przerywnikami na temat twojej wagi i figury
żenada kompletna i beznadzieja do ktorej ciagle wlączja się mincek i dzelka i reszta tego zapyzielego forum
Wera tez jest walnieta ale w sprawie Buni ma racje

Re:
Wysłane przez: chiliest (81.15.226.---)
Data: 20 sierpnia 2004 20:28

hmmm Exciter: jesteś pierwszą osobą z którą udało mi się tu porozmawiać, dlatego mam sentyment i trochę przykro, ale ogólnie nie wnikam, mocno pozdrawiam

Re:
Wysłane przez: Kapusta Głowa Pusta (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 20 sierpnia 2004 20:34

exciterowi tez laskawej uwadze polecam topici Buni. Pełno tam ciebie. przejrzyj sobie swoje ostatnie posty w archiwum : chat chat chat i jeszcze raz chat bez sensu. A twoje topiki - sam zobacz potem sie obrazaj!


Re:
Wysłane przez: goofer (---.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 20 sierpnia 2004 21:04

Kapusta Głowa Pusta a co ci przeszkadza mały flirt na HP? A nie widzisz różnicy między vszukaniem zaczepki , a flirtem. Niktórzy wpisują sie na HP tylko po to żeby komuś dopie.....lić i to jest chore. A poza tym jak zauważyłeś to to forum juz takie jest przypomin czat. Np cześć kuti cześć Sssowl itd... Mnie to nie przeszkadza jak tobie tak no to mozesz tego nie czytać.

Re:
Wysłane przez: jam jest (---.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 20 sierpnia 2004 21:06

Kapust głowa pusta na zewnątrz zielona a wewnątrz głąb.

Re:
Wysłane przez: Dżelka (81.15.226.---)
Data: 20 sierpnia 2004 22:16

tak Kapusta, Wera czy jak Ty siem tam zwiesz wypier....j stad jak sie nie podobasmiling smiley nikt Cie tu nie trzyma a wrecz przeciwnie

ukrywanie się pod różnymi nickami i chwalenie samej siebie oraz oczernianie innych to twoja specjalność dobrze Ci wychodzi bo to twoja pasja ale i tak wszyscy maja Cie gdzieśsmiling smiley

pozdrawiam serdecznie i czekam niecierpliwie na kolejne obelgi

pa

Re:
Wysłane przez: Dżelka (81.15.226.---)
Data: 20 sierpnia 2004 22:19

i co bardzo dziwne nie czepiasz się Izy np.winking smiley

a przeciez niezle czatuje smiling smiley

Re:
Wysłane przez: Francuz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 sierpnia 2004 10:36

Jak ktos chce porozmawiac na bardziej ambitne tematy bez zadnych glupot, to moze skorzystac np.: z gazety.pl



http://www.marcelklinowski.pl/airplane.jpg

Re:
Wysłane przez: Weronika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 sierpnia 2004 12:24

Żelka a dlaczego ja a nie ty ja tu jestem dłużej i prowadzę swoje kółka zainteresowań na których pojawia się wiele chętnej młodzieży...

A ty z Bunią to nawet nie wiecie kto jest kto i mylicie mnie z Kapustą, jeszcze nie dawno to byłam Kwiatuszkiem, potem Izą eeeeee....

Ja to wam mówię chłopaki z bazaru to mi mówiły, że zrobiły straszny błąd namawiając was na kupno tych zużytych komputerów, bo kiedyś to chociaż siedziałyście przy swoich budkach z ciuchami ble,ble,ble i był spokój a teraz to wszystko co zauważycie wokół siebie to walicie na HP...

Re:
Wysłane przez: Kapusta Głowa Pusta (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 21 sierpnia 2004 19:27

Mi sie tutaj wiele rzeczy nie podoba dżelko ale nie chce mi sie o tym pisac bo tak czy tak mało tu bywam i wole inne ciekawsze fora.
To co napisała Bunia cyt: "i tak wolałabym czytać i pisac na jakieś naprawdę znaczące tematy" skłoniło mnie do przyjrzenia sie o czym lubi dyskutować Bunia. Myslałem ze to interesujaca osoba.To co znalazłem przeszło moje oczekiwania w sensie negatywnym. I o tym był ten post. Reszte najbardziej udzielającego sie towarzystwa wymieniłem, jeśli kogoś pominałem to przez niedopatrzenie.
Ize pamietam z tego ze potrafi napisać coś z glebokim sensem dlatego jesli czasmi sie powygłupia to i jej prawo.


Re:
Wysłane przez: EXC (80.48.86.---)
Data: 22 sierpnia 2004 02:50

Kapusa.. kimkolwiek nie jestes.. a napewno nie moja wyrocznia.. to napewno nie chodzi o jakies obrazanie sie... za kogo ty mnie masz ?? za dziecko z piaskownicy ????? ale jak ktos zaczyna wklejac moje zdjecia z glupimi przerobkami,, z jakimis debilnymi textami.. no to sorry ale ja wymiekam.. chcialem ci to napisac na maila ale widze ze jestes tak odwazny jak dupa w pokrzywach i nawet maila w profilu nie podales.. woec dla mnie ... paluj sie i sie nie udzielaj niedorobiony anonimie...

Idź do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2


Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.