Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
rozmowa kwalifikacyjna w Janskim!
Wysłane przez: KALBAR (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sierpnia 2004 16:24

o co pytaja?? wie ktos?!


Re:
Wysłane przez: Dżelka (81.15.226.---)
Data: 25 sierpnia 2004 16:26

jak sie nazywasz i czy bedziesz płacił grinning smiley

Re:
Wysłane przez: Krzyk w kolorze ciszy (---.gabo.pl)
Data: 25 sierpnia 2004 16:29

za moich czasow z tego co pamietam pytali kto jest kim w polsce czy polska powinna wejsc do unii czy nie i jakie beda z tego korzysci no i na koniec byl test z angielskiego a jak jest teraz to nie wiem



http://linroy.w.interia.pl/asg.jpg
http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/motoelblag.jpg

Re:
Wysłane przez: (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sierpnia 2004 16:39

tiaaa w Jańskim najważniejsze żebyś płacił na czas a reszta ich nie obchodzi.

Pytają dlaczego wybrałeś tą uczelnię. Skąd wiedziałeś o niej i takie
inne pierdołki.

Pozdrawiam :-) jakby potrzebne byly jakieś materialy - daj cynk na GG


Re:
Wysłane przez: Lucy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sierpnia 2004 17:31

5 lat temu był do rozwiązania test (rozwiązywali go wszyscy na korytarzu jeszcze w dawnym miejscu ul Lotnicza... i wszyscy od wszystkich ściągali)

Co do pytań to ja dostałam tylko 1

Co myślę o tym, że moim wykładowcą będzie ksiądz smiling smiley



-------------------
Kobiety istnieją po to, aby je kochać, a nie, aby je rozumieć.

Re:
Wysłane przez: fiszboner (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 25 sierpnia 2004 19:01

gowno prawda ze pytaja sie czy bedziesz placil nawet jak placisz tez cie bez problemu usuna ze szkoly
a rozmowa kwalfikacyjna polega na zapoznaniu sie z twoimi zainteresowaniami i takie tam *******y nic trudnego

Re:
Wysłane przez: Kmicic . (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 25 sierpnia 2004 19:48

tak ja dostałem pytanie kto zdobył mistrzostwo Europy w siatke w tamtym okresie - to były wtedy Polki o ile dobrze pamiętam, a te teściki to ściema hehe

Re:
Wysłane przez: KALBAR (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sierpnia 2004 11:19

dziekismiling smiley




Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.