Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Życzenia
Wysłane przez: goofer (---.elzam.com.pl)
Data: 23 grudnia 2004 08:32

Gwiazdki najjaśniejszej
Choinki najpiękniejszej
Prezentów wymarzonych
Świąt mile spędzonych
Karnawału szalonego
Roku bardzo udanego
Dla całego HP życzy goofer grinning smiley

Re: Życzenia
Wysłane przez: .lola (---.adsl.hansenet.de)
Data: 23 grudnia 2004 08:34

o dzieki goofer i na wzajem!
Tego samego zycze wszystkim innym!!!

Re: Życzenia
Wysłane przez: Juliczka (81.15.226.---)
Data: 23 grudnia 2004 08:46

rowniez dziekuje i dolaczam sie do zyczen smiling smiley

http://julika20.w.interia.pl/Jul_1_hp.jpg

Absolutna wolność skończyłaby się chaosem.

Re: Życzenia
Wysłane przez: Kmicic* (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 23 grudnia 2004 09:14

no goofer ładnie powiedziane, nawet nie sprubuje coś innego dodawać bo wystarczy Twoje smiling smiley

Pozostaje mi tylko podziękować i dołączyć się do życzeń grinning smiley

Re: Życzenia
Wysłane przez: Berta (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 23 grudnia 2004 10:28

Dzięki gooferku,wielkie dzięki,dołanczam sie do zyczeń dla wszystkich HPowiczów.
Piękna jest radość w Swięta,
Ciepłe są mysli o bliskich,
Niech pokój,miłość i szczęscie
Otoczy dzisiaj nas wszystkich.

Re: Życzenia
Wysłane przez: tycjan (81.15.226.---)
Data: 23 grudnia 2004 10:32

Wesolych, Spokojnych Swiat,
slicznej zielonej
wielu
pysznych, potraw wigilijnych
udanej zabawy sylwestrowej
samych dobrych toastów, pysznego picia
wiele, radosci, i nadziei,
wiele czasu na przyjemnosci ,
zadnych, wystrzalowej bryki,albo i dwóch,
lepszego,,dobrych wiadomosci
udanego partnera,
porzucenia nalogu(dla palacych,piwoszów,maniaków),
mniej klopotów,
wielu przyjaciól i

Re: Życzenia
Wysłane przez: Enya 26 (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 23 grudnia 2004 10:37

oj nie widziałam Twoich życzen i napisałam ode mnie smiling smiley ( gapa jestem) Goofer Tobie tez zycze wszystkiego najlepszego

http://hally.w.interia.pl/yamasora-ENYA.jpg
Wierzę, że im bardziej się kocha, tym więcej się czyni, gdyż miłości,
która nie jest niczym więcej niż uczuciem, nie mógłbym nawet nazwać
miłością.

Re: Życzenia
Wysłane przez: kar-ina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 grudnia 2004 11:01

dziekuje i wzajemnie Wesołych Świąt smiling smiley :*

------------------------
... nie ważne gdzie, ważne że razem ...

Re: Życzenia
Wysłane przez: Goodlooking (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 23 grudnia 2004 11:13

... Spasiba i wzajemno ...

http://www.techno.de/news/pict2002.01/GoodLooking.jpg

------------------------------------------------------------------------------------
Jestem zbyt Good żeby mieć kompleksy na punkcie Looking...

Re: Życzenia
Wysłane przez: PrzemO (---.elzam.com.pl)
Data: 23 grudnia 2004 11:32

A macie taka ladna seryjne kilku zyczen swiatecznych na SMSki i maile, no i cooz to dla Was ode mnie smiling smiley

1. By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie!

2. Nie mam daru do pisania, a tym bardziej do składania życzeń miłych i serdecznych, a do tego pożytecznych, tak więc teraz tutaj stąd życzę Wam Wesołych Świąt.

3. Niech przy żywicznym zapachu strojonej choinki, upłyną piękne chwile polskiej Wigilii: we wspólnie śpiewaną kolędą, z upragnionym gościem przy stole i w rodzinnym, pełnym radości gronie.

4. Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada, niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie!

5. Pachnącej lasem choinki, na stole wódki i szynki, wesołych kolędników, podarków bez liku, seksu na śniegu, mniej życia w biegu! Dużego Bałwana i zabawy do rana.

6. Staropolskim obyczajem, gdy w Wigilię gwiazda wstaje, Nowy Rok zaś cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności i ja życzę Ci radości, aby Tobie się darzyło, z roku na rok lepiej było.

7. W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok żegnamy minione miesiące i pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Pragniemy, by nasze rodziny przeżyły niepowtarzalne świąteczne chwile w pokoju i wzajemnej bliskości i życzymy sobie wszystkiego, co najlepsze. Ja również łączę skromne życzenia: zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów.

8. Świąteczny SMS-ik do Ciebie wysyłam z życzeniami które sama wymyśliłam. Dużo szczęścia i radości wielu prezentów i miłych gości życzy...

9. W ten wigilijny dzień zaśnieżony, Kiedy w kościele uderzą dzwony, Przyjmijcie pełne życzenia radości, A w Nowym Roku szczęścia, Zdrowia i pomyślności!

10. Jak obyczaj stary każe, według ojców naszej wiary, pragnę złożyć Wam życzenia w dzień Bożego Narodzenia. Niech ta gwiazdka betlejemska, która świeci nam o zmroku, doprowadzi Was do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku

http://www.23.com.pl/plikidredda/poland_bar.jpg



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.