Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
wyjazd z namiotem do Francji
Wysłane przez: voophroo (---.4-3.cable.virginmedia.com)
Data: 07 listopada 2012 19:33

Zastanawiam sie czy ktos z szanownych hapekow ma jakies doswiadczenie z biwakowaniem we Francji?
Interesuje mnie dostepnosc miejsc w ktorych moge spontanicznie rozbic namiot, badz to na dziko badz na kempingu - czy potrzebne sa wczesniejsze rezerwacje?

Jedna z opcji na przyszloroczny urlop to namiot i sprzet kempingowy w bagaznik auta i podroz prosto przed siebie az do lazurowego wybrzeza z opcja zahaczenia o wlochy i szwajcarie...

ps.. prosze o niezasmiecanie topiku watkami politycznymi.. z gory dziekuje

O to chodzi jedynie,
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej, niż się chciało.

Re: wyjazd z namiotem do Francji
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 listopada 2012 19:39

grinning smiley bonżur Fru Fru smiling smiley zapodaj temata do Alicencji smiling smiley

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: wyjazd z namiotem do Francji
Wysłane przez: Xmen (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 07 listopada 2012 19:39

Myślę że coś na temat Francji napisze nam Alicencja

http://i.imgur.com/1pZuPxR.gif
http://www.robtex.com/ipinfo.gif

Re: wyjazd z namiotem do Francji
Wysłane przez: voophroo (---.4-3.cable.virginmedia.com)
Data: 07 listopada 2012 19:45

Alicencja jak mi podasz lokalizacje to wbije sie w okolice z namiocikiem na nocleg i winko smiling smiley

O to chodzi jedynie,
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej, niż się chciało.

Re: wyjazd z namiotem do Francji
Wysłane przez: sąsiad (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 07 listopada 2012 20:52

Hej Ola
lat temu kilka zjechałem całe południowe wybrzeze Frrancji zaczynajac od włoskiego San remo kończąc na Hiszp. Barcelonie.
poruszałem się troszkę stopem troszkę i nnymi środkami. za 20 noclegow nie zapłaciłem ani franka (no, ale to było dekadę temu, a może troszkę wcześniej). Co do szczegółów, to noclegi były tam gdzie kończył się dzień )parki, ogrody, raz przedszkole, parking) lub na fajnej plaży. oj spaliśmy też w Paryżu pod Eiffla i mostami i nikt nam nie przeszkasdzał.
Mam nadzieję, ze doskonale sobie poradzicie, A-ha jeśli dacie radę - koniecznie po drodze zahaczcie o grenoble i gap,
pozdrawiam- Belias

Re: wyjazd z namiotem do Francji
Wysłane przez: Zbanowany (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 07 listopada 2012 21:21

Jedz do skandynawi tam mozesz robic namiot gdzie chcesz za free.

Re: wyjazd z namiotem do Francji
Wysłane przez: voophroo (---.4-3.cable.virginmedia.com)
Data: 07 listopada 2012 21:56

belias dzieki za info.. my mamy wstepny plan zeby objechac od calais przez paryz do okolic bordeaux, stamtad na lazurowe wybrzeze przez avignon i wiadukt milleau (skok na bungee obowiazkowo) park verdon i inne atrakcyjne miejsca po drodze.. moze wlochy i szwajcaria, moze luxrmburg i zamki nad loara o ile starczy czasu.. fajnie to ujales ze nocleg tam gdzie dzien sie konczy bo wlasnie cos takiego mam na mysli.. bez rezerwacji i zegarka w reku.. grenoble moze zahacze przy okazji..



zban.. tylko w skandynawii temperatury nieco nizsze jak na namiot..

O to chodzi jedynie,
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej, niż się chciało.

Re: wyjazd z namiotem do Francji
Wysłane przez: Alicencja (---.w90-23.abo.wanadoo.fr)
Data: 08 listopada 2012 07:24

Olu...wybralas piekny kraj na swoje przyszle wakacje. Coz ja Ci moge poradzic...? Mieszkam w Normandii, 120 km na polnocny-zachod od Paryza, nie wiem, czy znajdziesz mozliwosc "zahaczenia" o moj ogrodek, by sie w nim na jakas nocke rozbic (w domku tez jest miejsce na spanko) ale jak by co, to nie ma sprawy.
Piszesz o miejscach, ktore mialam okazje poznac i widziec na wlasne oczy. Bez wahania polecam Ci to wszystko i jeszcze troche, ale jak sama mowisz, moze bedziesz ograniczona czasem?
To co napisal sasiad, to prawda...ale wlasnie kilka lat temu. Dzis bedzie moze troche wiecej problemow z rozbijaniem sie "na dziko", ale zawsze trzeba probowac no i omijac tabliczki z napisem "Propriété privé", jezeli wczesniej nie zagadalas do wlasciciela...francuzy potrafia byc wredne winking smiley
A tak poza tym milych wakacji i daj znac, jak juz stapniesz na ta ziemie. smileys with beer

Re: wyjazd z namiotem do Francji
Wysłane przez: PLATAN (---.play-internet.pl)
Data: 08 listopada 2012 22:16

polecam Ci piękne prowansalskie miasteczka :Russiloon
[www.google.com]
opactwo lawendowe
[www.wyjazdy-zagraniczne.pl]

i perełkę dolinę Verdon wraz z chyba największym kanionem w europie
[www.google.com]
Tu spokojnie możesz sie rozbić nawet na dziko , są też tam dość tanie pola namiotowe tylko cen Ci nie podam - nie pamiętam , ale tam można spać nawet pod gołym niebem
Jestem tym miejscem zauroczony, sądzę że jest to najładniejszy zakontek europy
Wypożyczasz sobie kajak i masz niezapomniane wakacje
Polecam Ci Niceę - tam tez można spać pod gołym niebem

Samo Lazurowe Wybrzeże jest fajne ale za drogie i trochę przereklamowane
Można się zatrzymać w tanich motelikach "formula1" - polecam

Re: wyjazd z namiotem do Francji
Wysłane przez: voophroo (---.4-3.cable.virginmedia.com)
Data: 09 listopada 2012 20:39

dzieki za informacje. Platan podales mi miejsca ktore mialam w planie odwiedzic jedli zdecydujemy sie na Francje a przyznam szczerze ze coraz bardziej sklaniam sie w tym kieunku choc po glowie chodzi mi bardzo ta Ukraina.. no ale ten dojazd taki dluuugi ode mnie a na Lazurowe wybrzeze tylko 12 godzin..

Alicencja.. jak juz bedzie blizej terminu to wrocimy do tematu i poprisze Cie o wiecej szczegolow i google pojda w ruch.. pozdrawiam!!

O to chodzi jedynie,
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej, niż się chciało.

Re: wyjazd z namiotem do Francji
Wysłane przez: voophroo (---.4-3.cable.virginmedia.com)
Data: 09 listopada 2012 20:59

a jeszcze takie pytanko mam.. slyszalam kiedys od znajomej ze gdzies we Francji jest male miasteczko calkowicie poswiecone postaci Malego Ksiecia i Saint Exuperemu.. Sklepy, muzea, pomniki, pamiatki na kazdej ulicy itp. Niestety znajoma nie pamietala dokladnej nazwy miasteczka a ja jako fanka chcialabym sie tam wybrac.. ciocia Gugla tez nie pomaga.. Czy ktos z Was natknal sie na takowe miasteczko moze??

O to chodzi jedynie,
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej, niż się chciało.

Re: wyjazd z namiotem do Francji
Wysłane przez: Alicencja (---.141.119.80.rev.sfr.net)
Data: 10 listopada 2012 11:52

[www.annuaire-mairie.fr]

Moze to to Olu?

Re: wyjazd z namiotem do Francji
Wysłane przez: wer... (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12 listopada 2012 19:29

weź jasność ze sobą ...

plecak i namiot ponosi, radia posłuchasz, a najważniejsze, że kobiety takiej coby marudziła nie weźmie bo nie ma buchahahaaaaaa

z resztą żadnych nie będzie bo we Francji ceny nie na żołnierską kieszeń tak jak w elbląskiej Sandrze grinning smiley

##########################

http://thumbpress.com/wp-content/uploads/2012/01/Everyday-i-am-trollining-222x150.jpg

Re: wyjazd z namiotem do Francji
Wysłane przez: voophroo (---.4-3.cable.virginmedia.com)
Data: 12 listopada 2012 19:55

bys sie zdziwil wer jakie laski sie kolo jasnosci kreca.. ja na przyklad ;-)

O to chodzi jedynie,
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej, niż się chciało.

Re: wyjazd z namiotem do Francji
Wysłane przez: wer... (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12 listopada 2012 20:03

voophroo Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> bys sie zdziwil wer jakie laski sie kolo jasnosci
> kreca.. ja na przyklad ;-)


No tak Fru wiem, że miałaś zawsze dobre serduszko smiling smiley

ale w w wypadku tego leminga nie musisz, jemu wystarczy satysfakcja ze zrobienia porządku w dziale ogłoszeń Portelu winking smiley

##########################

http://thumbpress.com/wp-content/uploads/2012/01/Everyday-i-am-trollining-222x150.jpg



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.