Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
jaka najlepsza siłownia
Wysłane przez: żabek (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 23 listopada 2016 12:03

Witam
chcę skorzystać z siłowni, jaka byłaby najbardziej polecana jako profesjonalna, czy mogę tam liczyć na doradztwo tak aby ćwicząc nie zrobić sobie krzywdy i nie wylądować u ortopedy lub neurologa?

Re: jaka najlepsza siłownia
Wysłane przez: żabek (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 25 listopada 2016 22:24

moim zdaniem kalipso

Re: jaka najlepsza siłownia
Wysłane przez: żabek (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 25 listopada 2016 22:25

a moim zdaniem odessa

Re: jaka najlepsza siłownia
Wysłane przez: żabek (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 25 listopada 2016 22:26

wow dzięki, w końcu jakieś odpowiedzi, jestem wdzięczny i takze służę pomocą

Re: jaka najlepsza siłownia
Wysłane przez: Mincek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 listopada 2016 08:53

nie ma NAJLEPSZEJ.

Na każdej jest inny klimat, inni ludzie inny sprzet.

Calypso, Odessa, Wierzbicki, Generacja, Endorfina, Matrix/

To tylko kilka największych.

Z osobistego doświadczenia polecam po 2-3 treningi w każdej z nich i wtedy sobie wybrać odpowiednią dla siebie. Ze wzgledów dojazdu, parkingu, ceny i wielu innych czynników.

--------------------------------------
Trudno jest być zajebistym, ale ktoś to musi robić....

Re: jaka najlepsza siłownia
Wysłane przez: żabek (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 26 listopada 2016 22:27

Dziękuję i o to mi chodziło Mincek. Pozdrawiam

Re: jaka najlepsza siłownia
Wysłane przez: tytyryty (---.centertel.pl)
Data: 30 listopada 2016 13:47

Z mezem chodzimy do Calypso, czyste szatnie itp

Czy jak kradnę internet od sąsiada i klikam w banner pajacyka, to jestem takim współczesnym Janosikiem ?



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.