Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: *Kobi* (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data: 01 grudnia 2016 07:08

Po 15 latach z siecią komórkową orange
Chcę im podziękować bo oferta przedłużenia umowy
Jest masakryczna !!!
Szukalam na stronach www i najbardziej mi pasuje
T-mobile z taryfą rodzinną T2
Przyglądałam się też playowi

Dajcie opinie ktora sieć lepsza?
Oczywiście chodzi mi o dalszy ciąg umowy
Bo wiadomo że na początku jest wszystko pięknie

Z góry ślicznie dziękuję
smileys with beer

_________________________________________________________
Kobi-eta jest arcydziełem wszechświata
G. LESSING

Kobieta pochodzi z toskańskiego dialektu od słowa conbitta,
co dosłownie znaczy
istota lubiąca się przytulać

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMJL-ExxMFm2_uCiD7sgC3_56mXlLE3thaiwqA8aCLsFfYpi0T_3C_zLdf

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: Mincek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 grudnia 2016 07:19

Kobi, proponuję najpierw wysłać "rezygnację z numeru".

Uwierz, że w ciągu 14 dni zadzwonią i Cie zdziwią smiling smiley (ja przy takim piśmie, zyskałem 670 zł netto na długości całej umowy 24m, a oferta przy nast. przedłużeniu, od razu była rewelacyjna) Jeśli to nie poskutkuje, szukaj oferty gdzie Ci wygodnie. Każdy operator wali w ch...a. Nie ma tego złotego operatora smiling smiley

Plus Orange, którego nikt nie liczy to środy w multikinie, niby nic, ale jednak tygodniowo można 15 zł nawet zaoszczędzić. (jak ktoś chodzi 4 razy w miesiącu do kina ma oszczędności 60 zł)

--------------------------------------
Trudno jest być zajebistym, ale ktoś to musi robić....



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2016-12-01 07:20 przez Mincek.

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: Mariuszsz (---.adsl.inetia.pl)
Data: 01 grudnia 2016 15:42

W tych czasach nie bierze się abo. Za 30 ma się wszystkiego full i wolną rękę w razie pojawienia się lepszej oferty

https://68.media.tumblr.com/5cb4da2b5e80b058cfc8f2e222dabf9c/tumblr_n3mm4oYIAm1s656v8o1_500.gif

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: Zbanowany (---.146.173.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 01 grudnia 2016 18:48

W virginie masz 29 pln wszystko w cenie i mozesz sie rozstac kirdy chcesz grinning smiley.
A jak malo gadasz to za 5pln mozna miec nr przez rok grinning smiley.
Za free masz
30 minut
30 sms
300MB

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: Mincek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 grudnia 2016 08:21

Mariuszsz Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> W tych czasach nie bierze się abo. Za 30 ma się
> wszystkiego full i wolną rękę w razie pojawienia
> się lepszej oferty

nawet w tych czasach bierze się to co jest komu potrzebne.

Przedłużając ofertę na abonament, dostaję smartfona w dobrej cenie (nawet jak mógłbym kupić osobno, wychodzi mi taniej). Dostaję bardzo dobrą ofertę ubezpieczeniową na smartfon (bardzo przydatne na wyświetlacz, w poprzednim telefonie wymieniałem 3 razy bez problemu). W połączeniu z telefonem stacjonarnym, internetem, dostaję dodatkową zniżkę. Posiadam 1 (jedną) osobę, czyt. opiekuna, do moich wszystkich usług. Przy ew. sprawach nie jestem zbywany przez studencika, że on wyśle mejla...
Wygodna faktura VAT.

Więc nie mówcie że w tych czasach nie bierze się abo, bo mi się akurat kalkuluje...

--------------------------------------
Trudno jest być zajebistym, ale ktoś to musi robić....

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: *Kobi* (91.228.113.---)
Data: 06 grudnia 2016 15:58

bardziej bym liczyła na odpowiedź

czy np. T-mobile/plus/play

po okresie przejścia - czyli przy następnej umowie - daje w miarę fajne warunki ?

czy olewa tak jak pomarańcza ?

jak jest zasięgiem sieci tel / neta ? w telefonie smiling smiley

z góry dziękuję za podpowiedzi smiling smiley

NIestety MIncek - po zawiadomieniu pomarańczy że chcę od nich odejść
dostałam maila z informacją o formalnych wymogach zakończenia umowy
a rozmowa tel. z konsultantem skończyła się na tym że po prostu go wysmiałam
za przekazaną oferta po prawie 15 latach w ich sieci...

_________________________________________________________
Kobi-eta jest arcydziełem wszechświata
G. LESSING

Kobieta pochodzi z toskańskiego dialektu od słowa conbitta,
co dosłownie znaczy
istota lubiąca się przytulać

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMJL-ExxMFm2_uCiD7sgC3_56mXlLE3thaiwqA8aCLsFfYpi0T_3C_zLdf

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 06 grudnia 2016 18:21

Jestem w Play, płacę sporo bo z telefonem dobrym wziąłem sobie abonament bez limitów na internet, rozmowy czy smsy bywam w różnych dziwnych miejscach i na zasięg nie narzekam zawsze coś tam złapię smiling smiley

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: MikeMechanix (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 grudnia 2016 18:43

JASNOŚĆ Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> bywam w różnych dziwnych
> miejscach i ... zawsze coś tam
> złapię smiling smiley

Ciekawe od kogo i co tongue sticking out smiley

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: Mincek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 grudnia 2016 07:53

*Kobi* Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> bardziej bym liczyła na odpowiedź
>
> czy np. T-mobile/plus/play
>
> po okresie przejścia - czyli przy następnej umowie
> - daje w miarę fajne warunki ?
>
> czy olewa tak jak pomarańcza ?
>
> jak jest zasięgiem sieci tel / neta ? w telefonie
> smiling smiley
>
> z góry dziękuję za podpowiedzi smiling smiley
>
> NIestety MIncek - po zawiadomieniu pomarańczy że
> chcę od nich odejść
> dostałam maila z informacją o formalnych wymogach
> zakończenia umowy
> a rozmowa tel. z konsultantem skończyła się na tym
> że po prostu go wysmiałam
> za przekazaną oferta po prawie 15 latach w ich
> sieci...

Jak Ci pisałem, wybór operatora jest indywidualny, każdy podobny, każdy wali w ch.. , każdy myśli że jak złapie klienta to to już jest na zawsze.

Co do informacji o formalnym zerwaniu umowy to jest standardowa formułka, zwykły konsultant też to nie to o czym mówiłem. W każdym korpogównie jest coś takiego jak "utrzymanie klienta" i dopiero ten dział ma inne możliwości. (osobiście z tym działem miałem doczynienia i w orange i w nc+ i ZAWSZE wychodziłem mocno na plusie)

Jak Ci pisałem. Wymówienie i poczekaj do 14 dni, po 14 dniach sam bym sobie odpuśćił.

--------------------------------------
Trudno jest być zajebistym, ale ktoś to musi robić....

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: Mincek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 grudnia 2016 13:17

Zapożyczone od kolegi z FB.

jak pisałem że każda sieć ch..ja wart.

T-mobile

"Zajebiste podziękowania dla zajebistej sieci telefonicznej T MOBILE ! Rachunki co miesiąc po kilkaset złotych, klientem jestem od ponad 9 lat, a dziś postanowili w podziękowaniu chyba za czasami nadpłacane z mojej strony rachunki zablokować mi w****u internety firmowe i telefony bo zrobiłem w tym miesiącu 89 groszy brutto niedopłaty przez pomyłkę czy chu wie dlaczego niedopłaciłem. Brawo !!!! Aby było weselej, to pedały stwierdzają na infolinii że odblokowanie nastąpi w ciągu kilku godzin. To teraz zobaczą na co mnie stać za ich pierd..... 89 groszy brutto niedopłaty do rachunku na kilkaset złotych !!!! POZDRAWIAM ZAJEBISTĄ SIEĆ TIMOBAJL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.P.S. Aby było ciekawiej to po dokonaniu wpłaty mam ich poinformować telefonicznie lub meilowo o dokonanej wpłacie i odblokowanie nastąpi w ciągu kilku godzin. Jak qrwa mam poinformować skoro debile zablokowały i telefony i internety ? Teraz piszę z pożyczonego internetu !!!!!!"

--------------------------------------
Trudno jest być zajebistym, ale ktoś to musi robić....

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: daxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 grudnia 2016 14:32

Każda sieć tylko pozyskuje klienta a potem ma go w d..pie.

Jeszcze się nie przestawili, że do innej sieci się przechodzi z numerem. Bo kiedyś owszem, masz firmę i rozdałeś numer klientom, to za ce-ha-uja nie zmienisz i tak siedzisz.

Jakbym za każdym razem dostawał 5 zł za tekst: "panie ja już jestem X lat w sieci, to mogę mieć KAŻDY telefon za złotówkę" to bym sobie inaczej życie ułożył.

Miałem abonament w Orange, potem kartę w Orange, Heyah, T-Mobile, Play, njuMobile . Aktualnie mam T-Mobile 3 numery bez limitów 85zł bo wziąłem telefon J5 do tych 3 numerów. Umowa na 2 lata. Bez limitu połączenia na komórki i stacjonarne, smsy, mmsy, internet tylko 5GB na każdej karcie i jak przekroczę 5GB to każdy nastepny GB kostuje 10zł (drogo) w nju mi po prostu spowalniał, po przekroczeniu limitu. Tam rachunek za jeden telefon bez limitów wszystko (prócz netu) płaciłem 38zł

Umowę brałem w maju, za każdy numer z innej sieci 4 miesiące za free, więc do września płaciłem jakieś 42zł (w tym jest rata za telefon, niby 10zł a w praktyce 25zł).
85-25zł rata za telefon czyli 60zł/3 numery to nieźle. Tak myślę. Ale potem się pozmieniało i już było mniej korzystnie.

Musisz wyłączyć granie na czekanie, bo oczywiście włączą, na początku nie możesz wyłączyć poczty głosowej. Nie bo nie. Po kilku miesiącach dopiero można.

Podobno Virgin ma jakieś super oferty a niedawno miał Lycamobile jakieś super ilości danych za małą kwotę. Na kartę co miesiąc masz inaczej. Generalnie jest walka Orange-Play, T-Mobile długo stał z boku (dziwna sieć) a Plusa nie znam oferty wcale.

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: Zbanowany (---.146.171.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 09 grudnia 2016 22:56

Facet sie pierdyknął w oplacie i ma do kogos pretensje... niezle grinning smiley.
Jeszce raz napisze virgine mobile za 29pln bez rachunkow bez przejmowania sie umowami 8GB neta, a reszta no limit smiling smiley... jak nie bedize sie podobalo to odchodzisz kiedy chcesz gdzie chceszsmiling smiley.
dodatkowo za 5 pln mozna dostac 7GB.
Nju mobile tez ciekawe smiling smiley 10 GB + komorkowe i smsy za 29 za stacjonaren doplacasz 10 pln.
Na oabonament to chyba tylko te grupowe sie oplacaja,

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: Mincek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 grudnia 2016 09:52

Zbanowany Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Facet sie pierdyknął w oplacie i ma do kogos
> pretensje... niezle grinning smiley.


jak zwykle chcesz zablysnac i Ci nie idzie.

a czytałeś umowę ?? a czytałeś warunki ?? szczególnie te od rzecznika praw konsumenta ?? a wiesz o tym że operator NIE MA PRAWA wyłączyć Ci usługi w momencie trwania umowy ?? no chyba że Cie o tym będzie powiadamiał, a to trwa... (i w tym wypadku nie powiadomił)

Pominę fakt, że na koncie abonenta była nadpłata, ale oni to inaczej sobie rozliczali....

Nast. razem zanim coś napiszesz, przemyśl i sprawdź, bo akurat uwagi do operatora w tej sprawie ma słuszne.

"nieznajomość prawa szkodzi"

p.s.
w związku z tą pomyłką, operator zobowiązał się do końca umowy pomneijszać rachunki o 10%. Warto więc wiedzieć i walczyć o swoje.

--------------------------------------
Trudno jest być zajebistym, ale ktoś to musi robić....

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: daxx (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 10 grudnia 2016 16:06

Mincek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zbanowany Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Facet sie pierdyknął w oplacie i ma do kogos
> > pretensje... niezle grinning smiley.
>

Pracowałem kiedyś w banku, w czasach, gdzie internet nie był tak powszechny i automatyzacja procesów była tylko wewnętrzna. U nas, jak system wygenerował wezwania do dłużników za jakieś niedopłaty, na końcu był człowiek, który sprawdzał przed wysyłką o jakie to zadłużenia chodzi. Czasem wystarczył telefon do klienta.

Teraz masz totalną automatyzację. Koleś nie dopłacił kilku groszy. Zdarza się. Można ustawić algorytm, że np. do 1, 2 czy 10zł nie będzie blokował konta ale tu prawdopodobnie sprawa została zaksięgowana na koncie windykacyjnym a tam już automat traktuje sprawę zero-jedykowo tj. zapłacił wszystko czy nie. Nie ma tam pani Zosi, co wciska enter, tylko bezduszna maszyna. Człowiek dopiero wkracza gdy pojawia się skarga.
Witaj XXI wieku. Będzie jeszcze gorzej.

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: dino (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 10 grudnia 2016 17:36

Mój koleś miał podobną sytuację z energą,pomyłkowo zapłacił nie ten rachunek co trzeba.Przysłali mu monit o nie zapłaceniu z naliczonymi odsetkami,o tyle sprawa jest śmieszna,że pomyłkowo zapłacil wiekszą kwotę niż ta należna...Po odwołaniu się, łaskawcy umorzyli odsetki...

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: Zbanowany (---.play-internet.pl)
Data: 11 grudnia 2016 11:36

Mincek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zbanowany Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Facet sie pierdyknął w oplacie i ma do kogos
> > pretensje... niezle grinning smiley.
>
>
> jak zwykle chcesz zablysnac i Ci nie idzie.
>
> a czytałeś umowę ?? a czytałeś warunki ??
> szczególnie te od rzecznika praw konsumenta ?? a
> wiesz o tym że operator NIE MA PRAWA wyłączyć Ci
> usługi w momencie trwania umowy ?? no chyba że Cie
> o tym będzie powiadamiał, a to trwa... (i w tym
> wypadku nie powiadomił)
>
> Pominę fakt, że na koncie abonenta była nadpłata,
> ale oni to inaczej sobie rozliczali....
>
> Nast. razem zanim coś napiszesz, przemyśl i
> sprawdź, bo akurat uwagi do operatora w tej
> sprawie ma słuszne.
>
> "nieznajomość prawa szkodzi"
>
> p.s.
> w związku z tą pomyłką, operator zobowiązał się do
> końca umowy pomneijszać rachunki o 10%. Warto więc
> wiedzieć i walczyć o swoje.


A gdzie bylo napisane ze jest nadplata? Przyjde do ciebie kupie deski i zrobie niedoplate. Bedziesz zadowolony? Choc fakt to byly grosze i w nie korpo pewnie by to olali , ale w korpo inne sa prawa jak nie zadzialasz wg procedur to ty bedzieszmiall nieprzyjemnosci nawet jak bedzie to bez sensu

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: Mincek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 grudnia 2016 07:18

Zbanowany Napisał(a):

> A gdzie bylo napisane ze jest nadplata? Przyjde
> do ciebie kupie deski i zrobie niedoplate.
> Bedziesz zadowolony? Choc fakt to byly grosze i w
> nie korpo pewnie by to olali , ale w korpo inne sa
> prawa jak nie zadzialasz wg procedur to ty
> bedzieszmiall nieprzyjemnosci nawet jak bedzie to
> bez sensu

nadpłata nie ma żadnego znaczenia. Ważne są warunki umowy, które zostały złamane przez T-mobile. Nadpłata to tylko dodatkowy argument że każdy operator wali w ch..ja

--------------------------------------
Trudno jest być zajebistym, ale ktoś to musi robić....

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: Zbanowany (---.146.161.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 12 grudnia 2016 22:09

Czyli jak firma domaga sie zeby ktos zaplacil za usługe yo w ch... wali. A to mzoze koles w ch... wali olewajac rachunki.
Ciekawe podejscie jak firma sie pomyli to w ch... wali a jak klient sie pomyli to wlasciwie nic sie nie stalo.
Jakie warunki umowy zostaly złamane? Poprosze o link do umowy z podaniem punktu grinning smiley

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: daxx (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 12 grudnia 2016 22:28

Operator przyzna ci rację, da ci rabat ale ustawi status "debil" i przy następnej okazji nadrobi stratę. Zmienisz operatora? Straszna kara - takich jest miliony. Ważne, że dali 10% upustu i gdzieś tam w sieci poszło, że dali.

Na każdą sieć psioczą ludzie, naprawdę się tego nasłuchałem w karierze - złodzieje, oszuście itp. Korporacje, plany sprzedaży, procedury. Jakość nikt nie zbankrutował.

Mobilking-owi się nie udało i Lebara nie weszła na rynek w PL. Ale to raczej "trudny start". Virgin też długo stał w miejscu, "wielcy" go zjadali. Dał ofertę, tydzień później Plus wypuścił Plusha, jeździli i poprawiali ofertę (inne ulotki, zmiana plakatów), Plus też zmienił ofertę... I tak się można kopać z koniem.

Era pookradała wręcz ludzi chwilę przed rebrandingiem i jakoś działają. Pozwalniali dużo ludzi, w Elblągu mamy aż dwa punkty.

Teraz Orange to czeka, bo w tej chwili jest chyba 6 salonów do tego możesz sobie wziąć umowę na internet kupując lodówkę czy pralkę w Media Markt i masz ją taniej.

Obniżają prowizję a standardy te same. Po kolei małe punkty wypadają z rynku.

Ja swego czasu zmieniłem sieć Orange na T-Mobile bo miała lepszy zasięg w miejscu mojej pracy. Jak się te sieci połączyły (zarządzanie nadajnikami) w spółkę Networks to zasięg się pogorszył. Ten sam telefon, to samo miejsce. Reklamacja za reklamacją a sieć "wszystko w porządku - robiliśmy pomiary na zewnątrz". Ale ja w budynku nie mam zasięgu. "Za zasięg w budynku my nie odpowiadamy". No tak ale przez lata było ok.
Jak się pojawiło LTE to zaczęli dopisywać w ulotkach i ofertach z gwiazdką "zasięg na zewnątrz budynku". Dziękujemy za uwagi i czy możemy w czymś jeszcze pomóc.

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: Mincek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 grudnia 2016 07:46

Zbanowany Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Czyli jak firma domaga sie zeby ktos zaplacil za
> usługe yo w ch... wali. A to mzoze koles w ch...
> wali olewajac rachunki.
> Ciekawe podejscie jak firma sie pomyli to w ch...
> wali a jak klient sie pomyli to wlasciwie nic sie
> nie stalo.
> Jakie warunki umowy zostaly złamane? Poprosze o
> link do umowy z podaniem punktu grinning smiley

Czy Ty chlopie wiesz o czym piszesz ?? jakim waleniu w ch..ja ?? zwykla niedoplata 80 gr. i Ty nazywasz to waleniemw ch... ? no tak, chyba chciałem podyskutować z kimś inteligentnym, a się pomyliłem...

Co do wyłączania usługi proszę bardzo skoro nie potrafisz wpisać w google odpowiedniej frazy to proszę bardzo, zrobiłem to za Ciebie.

"W związku z dzisiejszym artykułem jednej z ogólnopolskich gazet UOKiK informuje, że nieprawdą jest stwierdzenie sugerujące, że zostało zakwestionowane postanowienie umowne zabraniające operatorowi odłączyć usługę telefonii komórkowej w przypadku zalegania konsumenta z opłatą.

Urząd wyjaśnia, że uznał za niedozwolone m.in. postanowienia, które w momencie zalegania z płatnością dawały prawo do natychmiastowego rozwiązania umowy bez wcześniejszego uprzedzenia. Zdaniem Urzędu w takiej sytuacji przedsiębiorca powinien powiadomić abonenta o zaległościach, np. wysyłając mu wezwanie do zapłaty, i wyznaczyć dodatkowy termin na ich uregulowanie.


źródło: [www.telepolis.pl]"

Przypomnę, powiadomienia nie było...

--------------------------------------
Trudno jest być zajebistym, ale ktoś to musi robić....

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: Siblagadabas (---.play-internet.pl)
Data: 13 grudnia 2016 12:20

AGSM - prowadzisz serwis telefonów, ale sam to taki buntownik telekomunikacyjny jesteś, nie? Zniechęcasz ludzi do operatorów - a skąd ludzie mają telefony, które u Ciebie naprawiają? Zdecydowana większość kupuje telefony z umowami. Umowy są dobrowolne i mamy wolny rynek - dziś można być tu, jutro tam. Gdyby wszyscy operatorzy byli tak straszni jak sugerujesz, to by się nie utrzymali, wciąż tracąc klientów. A może te miliony klientów z ofertami abonamentowymi u wszystkich operatorów nazwiesz frajerami, bo niby dają się robić w ch*?
Odpuść sobie te teorie spiskowe i zajmij się konkretami.

Człowiek założył wątek, aby poznać opinie użytkowników na temat innych sieci. Ja osobiście przeszedłem kilka lat temu z plusa, ze wzgl na wysokie ceny, słaby zasięg i fatalną obsługę klienta. Jestem w Play - płacę rozsądne pieniądze, nie mam problemów z zasięgiem, a jak coś się dzieje, to zgłaszam problem, a oni działają adekwatnie do sytuacji. Stać mnie na abonament, nie muszę oglądać każdego grosza i lawirować pomiędzy ofertami na kartę. Mam za to spokój.

Pozdrawiam

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: Zbanowany (---.146.14.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 13 grudnia 2016 18:35

Czy Ty chlopie wiesz o czym piszesz ?? jakim waleniu w ch..ja prze t-mobile ?? zwykle wyłączenie na chwilkę za zmusić do zapłaty zaległości grinning smiley Ty nazywasz to waleniem w ch... ? no tak, chyba chciałem podyskutować z kimś inteligentnym, a się pomyliłem... grinning smiley

Mincus przeczytaj jeszcze raz to co wkleiłeś. Gdzie tam jest napisane ze operator nie moze rozwiazac umowy jak abonent nie płaci grinning smiley?
A poznizej to co zapomniales wkleic grinning smiley
"W przypadku dalszych opóźnień, zgodnie z umową i prawem może rozwiązać umowę z konsumentem niepłacącym za rachunki. Warto zauważyć, że UOKiK nie kwestionuje prawa operatorów do rozwiązania umowy w przypadku z niepłacenia rachunków przez abonentów"


źródło: [www.telepolis.pl]

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: Mincek (---.net-el.pl)
Data: 13 grudnia 2016 21:48

Mincek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zbanowany Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Czyli jak firma domaga sie zeby ktos zaplacil
> za
> > usługe yo w ch... wali. A to mzoze koles w
> ch...
> > wali olewajac rachunki.
> > Ciekawe podejscie jak firma sie pomyli to w
> ch...
> > wali a jak klient sie pomyli to wlasciwie nic
> sie
> > nie stalo.
> > Jakie warunki umowy zostaly złamane? Poprosze o
> > link do umowy z podaniem punktu grinning smiley
>
> Czy Ty chlopie wiesz o czym piszesz ?? jakim
> waleniu w ch..ja ?? zwykla niedoplata 80 gr. i Ty
> nazywasz to waleniemw ch... ? no tak, chyba
> chciałem podyskutować z kimś inteligentnym, a się
> pomyliłem...
>
> Co do wyłączania usługi proszę bardzo skoro nie
> potrafisz wpisać w google odpowiedniej frazy to
> proszę bardzo, zrobiłem to za Ciebie.
>
> "W związku z dzisiejszym artykułem jednej z
> ogólnopolskich gazet UOKiK informuje, że nieprawdą
> jest stwierdzenie sugerujące, że zostało
> zakwestionowane postanowienie umowne zabraniające
> operatorowi odłączyć usługę telefonii komórkowej w
> przypadku zalegania konsumenta z opłatą.
>
> Urząd wyjaśnia, że uznał za niedozwolone m.in.
> postanowienia, które w momencie zalegania z
> płatnością dawały prawo do natychmiastowego
> rozwiązania umowy bez wcześniejszego uprzedzenia.
> Zdaniem Urzędu w takiej sytuacji przedsiębiorca
> powinien powiadomić abonenta o zaległościach
, np.
> wysyłając mu wezwanie do zapłaty, i wyznaczyć
> dodatkowy termin na ich uregulowanie.
>
>
> źródło:
> [www.telepolis.pl]-
> czy-operator-moze-odlaczyc-uslugi-zalegajacym-z-op
> latami,2,3,17588.html"
>
> Przypomnę, powiadomienia nie było...


Dziękuję, dalszą jałową dyskusje pozostawię Tobie...

--------------------------------------
Trudno jest być zajebistym, ale ktoś to musi robić....

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: Zbanowany (---.146.24.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 13 grudnia 2016 22:03

Mincek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zapożyczone od kolegi z FB.
>
> jak pisałem że każda sieć ch..ja wart.
>
> T-mobile
>
> "Zajebiste podziękowania dla zajebistej sieci
> telefonicznej T MOBILE ! Rachunki co miesiąc po
> kilkaset złotych, klientem jestem od ponad 9 lat,
> a dziś postanowili w podziękowaniu chyba za
> czasami nadpłacane z mojej strony rachunki
> zablokować mi w****u internety firmowe i telefony
> bo zrobiłem w tym miesiącu 89 groszy brutto
> niedopłaty przez pomyłkę czy chu wie dlaczego
> niedopłaciłem. Brawo !!!! Aby było weselej, to
> pedały stwierdzają na infolinii że odblokowanie
> nastąpi w ciągu kilku godzin. To teraz zobaczą na
> co mnie stać za ich pierd..... 89 groszy brutto
> niedopłaty do rachunku na kilkaset złotych !!!!
> POZDRAWIAM ZAJEBISTĄ SIEĆ TIMOBAJL
> !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
> !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.P.S. Aby
> było ciekawiej to po dokonaniu wpłaty mam ich
> poinformować telefonicznie lub meilowo o dokonanej
> wpłacie i odblokowanie nastąpi w ciągu kilku
> godzin. Jak qrwa mam poinformować skoro debile
> zablokowały i telefony i internety ? Teraz piszę z
> pożyczonego internetu !!!!!!"


Tak ładnie potrafisz pogrubic tekst wiec proponuje pokaz mi gdzie jest napisane ze powiadomienia nie było grinning smiley.
P.S. Nie możesz mi pozostawić dyskusji bo do dyskusji trzeba minimum dwojga .... grinning smiley

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: *Kobi* (91.228.113.---)
Data: 14 grudnia 2016 11:15

Panowie... może dość z tematem dotyczącym nadpłaty/niedopłaty/natychamiastowego wyłączenia usług...

ja tylko nieśmiało zapytałam czy od Orange T-mobile jest lepsze

czy może Play, czy Plus ? zwłaszcza jeśli chodzi o abonament rodzinny

bo przeglądając różniste oferty T-mobile jak dla mnie (3 osoby do pakietu)

ma najlepszą ofertę... tylko czy po 24 miesiącach będzie też ok ?

czy trzeba będzie szukać nowej sieci ?

Czy t-mobile nie ma problemu z siecią tel, z dostępem netu ?

A może jednak Play ? ... bo wg reklam - wszyscy przechodzą do Play grinning smiley

Pozdrawiam

_________________________________________________________
Kobi-eta jest arcydziełem wszechświata
G. LESSING

Kobieta pochodzi z toskańskiego dialektu od słowa conbitta,
co dosłownie znaczy
istota lubiąca się przytulać

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMJL-ExxMFm2_uCiD7sgC3_56mXlLE3thaiwqA8aCLsFfYpi0T_3C_zLdf

Re: Co wybrać? Gdzie przejść?
Wysłane przez: Zbanowany (---.146.157.100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 14 grudnia 2016 17:54

T- mobile nadaje na tych samych nadajnikach co Orange. Mam neta z T-mobile i Playa i jak dla mnie play jest lepszy. Teraz właśnie T-mobile zamula mi na 2-3 mbity
Bylem przez długi czas w T-mobile jednocześnie mając służbowego Plusa... nie widziałem różnicy w zasięgu telefonicznym



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.