Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: elizasz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 listopada 2016 18:52

Bliska mi osoba będaca w 3 mcu ciąży została dziś SKANDALICZNIE potraktowana przez p.Drozda tylko dlatego, że 'ośmieliła' się przyjsc do niego na wizytę na NFZ,a wczesniej chodziła prywatnie do innego lekarza.Niestety,sytuacja finansowa uległa zmianie,i to było powodem wizyta na NFZ,do których,jako osoba ubezpieczona ma pełne prawo.Drozd ,wbrew prawu i jakijkolwiek etyce lekarskiej stwierdził,ze czuje się cyt;zażenowany' ,ze potraktowała go jako lekarz a drugiej kategorii i wolałby, zeby do niego w ciąży nie przychodziła.....Totalna żenada!!!!!!!!!!!Poza tym zbadał Ją w taki sposób,że do teraz boli Ja brzuch.I pomyśleć,ze poszła do niego kierując się dobrymi opiniami z tzw.poczty pantoflowej.WSTYD i HAŃBA!!!!!!!!



1111111

Re: Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: elizasz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 listopada 2016 19:10

Dodam,że bliska mi osoba poczuła się jak gorszy sort polaka,bo co?bo nie ma pieniędzy?!!!przecież jest ubezpieczona!Dzieczyna była zrozpaczona,obolała i nie mogła sie uspokoić.Może ktoś poleci gina NA NFZ,który nie będzie robił łaski,że fundusz mu płaci......Pisac.Takie sprawy trzeba nagłaśniac.

Re: Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: *Kobi* (91.228.113.---)
Data: 17 listopada 2016 09:06

Koleżanka powinna sprawę zgłosić do przełożonego dra lub / i nawet do NFZ

_________________________________________________________
Kobi-eta jest arcydziełem wszechświata
G. LESSING

Kobieta pochodzi z toskańskiego dialektu od słowa conbitta,
co dosłownie znaczy
istota lubiąca się przytulać

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMJL-ExxMFm2_uCiD7sgC3_56mXlLE3thaiwqA8aCLsFfYpi0T_3C_zLdf

Re: Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: andziaaa993 (80.51.238.---)
Data: 17 listopada 2016 19:19

Moją ciąże prowadziła ginekolog Piekarska na Żeromskiego, na nfz. kobieta rzeczowa, konkretna niestety są u niej spore kolejki, także aby dostać się na wizytę mimo rejestracji na godzinę, trzeba brać pod uwagę opóźnienia. Również korzystałam z możliwości wizyt na nfz u ginekologa Owczarka, również nie mogę powiedzieć nic złego. Mniej się czeka. Znajome chwaliły Prusa, ale osobiście nie praktykowałam wizyt, nie było potrzeby. Poleć koleżance, niech popyta jeśli ma znajome i się wybierze do któregoś.

Re: Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: mat (---.adsl.inetia.pl)
Data: 18 listopada 2016 07:42

tez polecam dr Owczarka

Re: Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: elizasz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 listopada 2016 17:18

andziaa,mat-dziękuję.napewno skorzysta z Waszych rad,mi osobiscie nie miesci się w głowie,że doktorek pobierający pensje z budżetu państwa traktuje przychodnię PUBLICZNĄ jak prywatny folwark..........należy dodac,ze kształcił się za pieniądze podatnika.Niestety wszystkie JEJ kolezanki chodza w ciąży prywatnie,z obawy przed podobnym traktowaniem.SKANDAL
1

Re: Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: elizasz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 listopada 2016 17:13

jak się okazuje,po lekturze opinii ze znany lekarz-nie jest to pierwszy przypadek,kiedy ten człowiek tak potraktował pacjentkę tylko dlatego,że śmiała wczesniej ch0dzic do innego lekarza.SKANDAL I SZOK

Re: Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: Molly (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 28 listopada 2016 22:32

elizasz Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Bliska mi osoba będaca w 3 mcu ciąży została dziś
> SKANDALICZNIE potraktowana przez p.Drozda tylko
> dlatego, że 'ośmieliła' się przyjsc do niego na
> wizytę na NFZ,a wczesniej chodziła prywatnie do
> innego lekarza.Niestety,sytuacja finansowa uległa
> zmianie,i to było powodem wizyta na NFZ,do
> których,jako osoba ubezpieczona ma pełne
> prawo.Drozd ,wbrew prawu i jakijkolwiek etyce
> lekarskiej stwierdził,ze czuje się cyt;zażenowany'
> ,ze potraktowała go jako lekarz a drugiej
> kategorii i wolałby, zeby do niego w ciąży nie
> przychodziła.....Totalna żenada!!!!!!!!!!!Poza tym
> zbadał Ją w taki sposób,że do teraz boli Ja
> brzuch.I pomyśleć,ze poszła do niego kierując się
> dobrymi opiniami z tzw.poczty pantoflowej.WSTYD i
> HAŃBA!!!!!!!!
>
>
>
> 1111111

O matko mam deja vu! Miałam u niego to samo. Pierwszą ciążę prowadził jak anioł - ale nie miał wtedy jeszcze praktyki prywatnej. Wróciłam po 7 latach do diabła - krzyki, wyzwiska i bez skrupułów wprost komunikował co jest powodem jego złości.

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany
poglądów, bez podawania przyczyny winking smiley
____________________________________

Re: Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: elizasz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 listopada 2016 18:05

czemu nie składałas skargi?

Re: Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: mat (---.adsl.inetia.pl)
Data: 30 listopada 2016 12:03

elizasz Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> czemu nie składałas skargi?


ciekaw jestem czy to by coś dało?

Re: Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: elizasz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 grudnia 2016 17:40

tacy jak on ,nie mogą sie czuc bezkarni,w koncu kształcili się za pieniądze podatnikow,a za prace? tez dostaje wynagrodzenie i śmie tak się zachowyawc!Przychodnia to nie prywatny folwark.

Re: Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: mat (---.adsl.inetia.pl)
Data: 02 grudnia 2016 08:03

to tylko teoria

Re: Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: Mincek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 grudnia 2016 08:26

elizasz Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> tacy jak on ,nie mogą sie czuc bezkarni,w koncu
> kształcili się za pieniądze podatnikow,a za prace?
> tez dostaje wynagrodzenie i śmie tak się
> zachowyawc!Przychodnia to nie prywatny folwark.


dopóki takie osoby będą wolały wylewać swoje żale na fb, hp, tweeterze czy w budce z piwem, dopóty takie osoby będą bezkarne, bo niby przełożeni skąd mają wiedzieć ??

--------------------------------------
Trudno jest być zajebistym, ale ktoś to musi robić....

Re: Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: elizasz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 grudnia 2016 09:52

ta sprawa bd.miała ciąg dalszy.Bd.informowac.

Re: Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: elizasz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 grudnia 2016 14:15

a może by Pan Stonoga się tą sprawą zainteresował.........?

Re: Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: mat (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 grudnia 2016 07:44

powinni "przewietrzyć" też oddział ginekologiczno - położniczy w szpitalu wojewódzkim

Re: Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: daxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 grudnia 2016 16:40

elizasz Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> a może by Pan Stonoga się tą sprawą
> zainteresował.........?

Stonoga? klikaj ---> [www.facebook.com]

Re: Ciąża,ginekolog
Wysłane przez: elizasz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 grudnia 2016 10:02

Po pisemnej skardze do NFZ ,tenże zażądał od drozda wyjaśnień,napisał on pisemko z którego nic nie wynika;potwierdził jedynie ,ze wizyta miała mce,a wczesniej pacjentka leczyła sie gdzie indziej.W żaden sposób nie odniósł sie do skargi........



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.