Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Sushi
Wysłane przez: andziaaa993 (80.51.238.---)
Data: 26 września 2016 19:19

Prawdopodobnie taki watek już był, jeśli tak to przepraszam. Z lenistwa nie chce mi się szukać, łatwiej jest kliknąć w nowy. Otóż poszukuję NAJLEPSZEGO susi w mieście, gdzie mogę iść i dostać podkreślam - NAJLEPSZE sushi w mieście, czy w ogolę takie jest czy muszę wybrać się choćby do 3 miasta ?

Re: Sushi
Wysłane przez: Zbanowany (---.146.35.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 26 września 2016 20:54

Gdzie nie pójdziesz to masz 50% szansy ze będzie to najlepsze suszy w E-g winking smiley

Re: Sushi
Wysłane przez: UEFA (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 26 września 2016 20:59

grinning smiley

Re: Sushi
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.play-internet.pl)
Data: 27 września 2016 16:28

Zbanowany Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Gdzie nie pójdziesz to masz 50% szansy ze będzie
> to najlepsze suszy w E-g winking smiley
thumbs up cool smiley thumbs up

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Sushi
Wysłane przez: Dinaeel (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 27 września 2016 22:06

Lodówka w Biedronce, źwa mać =]

Z globalnego starcia socjalizmu z kapitalizmem zwycięsko wyszedł feudalizm.

Re: Sushi
Wysłane przez: andziaaa993 (80.51.238.---)
Data: 28 września 2016 15:45

Dinaeel Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Lodówka w Biedronce, źwa mać =]


To smacznego. Wlasnie na taka odpowiedz czekalam.

Re: Sushi
Wysłane przez: daxx (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 28 września 2016 20:30

Kilka pytań do autorki tematu.

W 3 mieście, to które jest NAJLEPSZE, podkreślam NAJLEPSZE sushi w mieście

I jak tak to, czy w Gdańsku, Sopocie czy Gdyni jest to NAJLEPSZE.

Czy tylko tam do tego jednego NAJLEPSZEGO mamy pojechać, a inne omijać szerokim łukiem?

Czy może WSZYSTKIE są NAJLEPSZE w sensie, że KAŻDE jest lepsze niż WSZYSTKIE dwa w Elblągu.

Ile czasu zmarnuję jadąc z Elbląga do NAJLEPSZEGO sushi w 3 mieście uwzględniając samochód osobowy, autobus PKS lub pociąg. Jak się to ma do kosztów podróży. W przeliczeniu dla 4 osobowej rodziny 2+2, przy czym najmłodszy sushi nie weźmie do ust i trzeba zamówić mu coś "z mięs". Czy mają takie dania bezrybne w sushi barze, tym NAJLEPSZYM?

Testowałaś KAŻDY lokal z surową rybą? Jeżeli tak, to jak ma się to NAJLEPSZE w mieście do sushi baru w Warszawie, Londynie czy Tokyo? Tak w skali 1 do 10. Gdzie 1 to NAJGORSZE sushi w mieście a 10 NAJLEPSZE sushi w mieście.

Pytam, bo nie chce mi się szukać.

A jeśli chodzi o 3-miasto, to przypomniało mi się, że miałem klienta całkiem niedawno, który... a zresztą to opowieść na inny wątek.

Re: Sushi
Wysłane przez: andziaaa993 (80.51.238.---)
Data: 30 września 2016 09:54

daxx Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Kilka pytań do autorki tematu.
>
> W 3 mieście, to które jest NAJLEPSZE, podkreślam
> NAJLEPSZE sushi w mieście
>
> I jak tak to, czy w Gdańsku, Sopocie czy Gdyni
> jest to NAJLEPSZE.
>
> Czy tylko tam do tego jednego NAJLEPSZEGO mamy
> pojechać, a inne omijać szerokim łukiem?
>
> Czy może WSZYSTKIE są NAJLEPSZE w sensie, że KAŻDE
> jest lepsze niż WSZYSTKIE dwa w Elblągu.
>
> Ile czasu zmarnuję jadąc z Elbląga do NAJLEPSZEGO
> sushi w 3 mieście uwzględniając samochód osobowy,
> autobus PKS lub pociąg. Jak się to ma do kosztów
> podróży. W przeliczeniu dla 4 osobowej rodziny
> 2+2, przy czym najmłodszy sushi nie weźmie do ust
> i trzeba zamówić mu coś "z mięs". Czy mają takie
> dania bezrybne w sushi barze, tym NAJLEPSZYM?
>
> Testowałaś KAŻDY lokal z surową rybą? Jeżeli tak,
> to jak ma się to NAJLEPSZE w mieście do sushi baru
> w Warszawie, Londynie czy Tokyo? Tak w skali 1 do
> 10. Gdzie 1 to NAJGORSZE sushi w mieście a 10
> NAJLEPSZE sushi w mieście.
>
> Pytam, bo nie chce mi się szukać.
>
> A jeśli chodzi o 3-miasto, to przypomniało mi się,
> że miałem klienta całkiem niedawno, który... a
> zresztą to opowieść na inny wątek.


To jakiś wywiad ? Tak testowałam restauracje posiadające w menu sushi, jedną z nich uważam, iż jest całkiem, całkiem. A może nie pomyślałeś, że jestem smakoszem sushi i poszukuję lokalu, w którym padnę z wrażenia ? No tak, nie mogłeś pomyślec, bo jesteś zarozumiałym człowiekiem. smiling smiley W Warszawie nie byłam, w Londynie a i owszem - i oczywiście kosztowałam sushi - miód. Jak będę w Tokyo to chętnie Cię poinformuję.. Nikt Ci nie karze swojego dziecka karmić sushi, ani wybierać lokalu, w którym wiesz, że twoje dziecko nie zje nic, i możesz SPOKOJNIE ZAOSZCZĘDZIĆ. Jeżeli nie potrafisz podzielić się swoją opinią, nie chcesz nie ma problemu... Ale myślę, że możesz powstrzymać się od tak żałosnego komentarza.

Re: Sushi
Wysłane przez: dzqu (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 października 2016 14:49

Tak ja jak zjem Sushi to następnego dnia czeka mnie dentysta i wybielanie zębów.
Nie polecam tego jedzenia jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

Re: Sushi
Wysłane przez: aszczerbik (---.dynamic.chello.pl)
Data: 10 marca 2017 11:40

Ja robię sama sushi i zawsze mi smakuje, może też spróbuj smiling smiley



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.