Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4
Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: Xmen (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 września 2012 14:57

Sławni sie zrobili smiling smiley


[www.nydailynews.com]

http://i.imgur.com/1pZuPxR.gif
http://www.robtex.com/ipinfo.gif

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 21 września 2012 17:09

UEFA Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A czego nie dopilnował? Wskaż paragrafem kodeksu
> karnego, gdzie zostało popełnione przestępstwo?
> Bez wyobraźni- zgadzam się, głupotę strzelił i nie
> pomyślał jak bardzo pruderyjny jest hyde park i
> polskie społeczeństwo ...

To oczywiście nie jest kwestia pruderii, ale jeśli nawet, to nie pamiętasz UEFA jaka instytucja przodowała przez ostatnie tysiąc lat w jej wpajaniu Polakom?
Nikt nie chce wtrącić tego pana za to lizanie do lochu, ale z pracą z młodzieżą powinien się pożegnać. No chyba, rze uważasz, rze należy zamieść sprawę pod dywan, tak jak przez wiele lat czyniono np. ze skłonnościami niesławnej pamięci abp. Paetza.

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: UEFA (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 września 2012 17:46

Dziwny tok rozumowania macie towarzyszu admin. No ale możecie, oczywista smiling smiley

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 21 września 2012 18:12

UEFA Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dziwny tok rozumowania macie towarzyszu admin. No
> ale możecie, oczywista smiling smiley


Ja? A co powiesz o swoim?
Ten nawyk do zwracania się do ludzi per towarzyszu, to został Ci z czasów przynależności do jedynie słusznej partii? smiling smiley

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: UEFA (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 września 2012 18:16

Widzisz, ty nie widzisz nic złego w udziale młodego Tuska w ostatnich "akcjach", ja nie widzę nic złego w otrzęsinach. No może nie nic złego, za to głupiego ...

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: wer... (---.dynamic.chello.pl)
Data: 21 września 2012 18:28

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/198529_529956910355208_297459203_n.jpg


parafrazując obrazek

"Admin Port lotniczy Wałęsy upada , prezes sponsoruje z Twoich pieniędzy już nawet szkołę muzyczną swojego syna (patrz konferencja prasowa ) !!!!!
a Admin---- Patrzcie wszyscy księdza liżą po nogach to jest temat na pierwszą stronę Portelu " winking smiley






Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2012-09-21 18:31 przez wer....

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 21 września 2012 18:58

UEFA Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Widzisz, ty nie widzisz nic złego w udziale
> młodego Tuska w ostatnich "akcjach", ja nie widzę
> nic złego w otrzęsinach. No może nie nic złego, za
> to głupiego ...

Jeśli Tusk, ten czy tamten, ma Ci służyć do usprawiedliwiania para-pedofilskich zachowań tego klechy, to gratuluję takiej logiki. Następnym razem jak przeczytasz o kolejnej wpadce jakiegoś "księdza" nie zapomnij pomyśleć o przekrętach młodego Tuska. To Ci od razu poprawi samopoczucie.

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: UEFA (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 września 2012 19:30

Strasznie wąską skalę porównawczą masz admin od 0 do 1 i koniec. Nie bronię w żadnej mierze pedofili i obojętnie czy to ksiądz czy ktokolwiek inny. Ale trochę zdrowego rozsądku by się przydało w ocenie tego jakże głupiego przypadku. Wg admina ksiądz parapedofil, z gronem dziewczyn (chłopcy też byli?) z pianką na kolanach i fotoreporterzy grinning smiley
I kto tu pisze o jakiejś logice?

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: angela_15 (---.proxnetwork.com)
Data: 21 września 2012 19:49

a że kutafon mu stoi jak na załączonym zdjęciu podczas tej "niewinnej" zabawy to przypadek?

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: Eld (---.nordiskpolska.pl)
Data: 21 września 2012 19:54

To na pewno kropidło było ....

...albo klucz do zakrystii grinning smiley

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 21 września 2012 20:03

UEFA Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Strasznie wąską skalę porównawczą masz admin od 0
> do 1 i koniec. Nie bronię w żadnej mierze pedofili
> i obojętnie czy to ksiądz czy ktokolwiek inny. Ale
> trochę zdrowego rozsądku by się przydało w ocenie
> tego jakże głupiego przypadku. Wg admina ksiądz
> parapedofil, z gronem dziewczyn (chłopcy też
> byli?) z pianką na kolanach i fotoreporterzy grinning smiley
> I kto tu pisze o jakiejś logice?


Co do tego, że to głupi klecha się zgadzamy. Różnica jest taka, że Ty chcesz zamieść, to pod dywan i od razu relatywizujesz problem przy pomocy Tuska. A do tego oponentowi w mojej skromnej osobie, z braku innych argumentów, usiłujesz przypiąć czerwoną łatkę.

Zauważ, że gdy wyrażałem swój pogląd na temat pracy młodego Tuska (można się z nim nie zgadzać), to nie krzyczałem zajmijcie się lepiej księdzem, który doprowadził do śmierci swojego dziecka na plebanii. Sprawa oczywiście nie jest wielkiej wagi i na pierwszej stronie portElu wyląduje tylko w urojeniach Wera, ale jak spojrzę na listę topików, to widzę gorsze popierdółki.

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: UEFA (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 września 2012 20:13

Bez komentarza smiling smiley

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 21 września 2012 20:19

Niestety nawet gdybym usunął ten wątek i zamiótł na portElu sprawę pod dywan, to i tak jest za późno.
Cały świat ma używanie
http://bi.gazeta.pl/im/ed/31/bf/z12530157Q,Informacja-o-polskim-gimnazjum-na-stronach-zagranicznych.jpg

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: UEFA (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 września 2012 20:26

thumbs up

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: johny_36 (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 21 września 2012 21:11

admin Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Niestety nawet gdybym usunął ten wątek i zamiótł
> na portElu sprawę pod dywan, to i tak jest za
> późno.
> Cały świat ma używanie
> [bi.gazeta.pl]
> cja-o-polskim-gimnazjum-na-stronach-zagranicznych.
> jpg


... biedaczysko ... grinning smiley

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 21 września 2012 21:58

Wer wykrakał z tą pierwszą stroną, tylko z lekka tytuły pomylił smiling smiley
Ale już do nich napisałem, że młody Tusk chałturzył u Marcina P. Byli wstrząśnięci i obiecali podmienić księdza na premierowicza.

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: wer... (---.dynamic.chello.pl)
Data: 22 września 2012 09:47

i jeszcze tutaj napisali

[www.elmundo.es]

##########################

http://thumbpress.com/wp-content/uploads/2012/01/Everyday-i-am-trollining-222x150.jpg

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: wer... (---.dynamic.chello.pl)
Data: 22 września 2012 10:02

Admin pałami ich i gazem za to poparcie i na pierwszą stronę Portelu grinning smiley

http://wpolityce.pl/site_media/media/cache/05/d1/05d1adacedda249c7cda424e126ab3ac.jpg

http://blogcenzurowanyantona.blox.pl/resource/3510324krzysztofwyszkowskinatwitterze401520.jpg

[wpolityce.pl]

##########################

http://thumbpress.com/wp-content/uploads/2012/01/Everyday-i-am-trollining-222x150.jpg



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2012-09-22 10:03 przez wer....

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 22 września 2012 10:36

Tak się zastanawiam co też media w tym wypadku (jak zwykle) zmanipulowały?! Po dłuższej analizie stwierdziłem, że księdzu dobrodziejowi dorobiono w PS kilka seksownych włosków na giczałach.

Widziałem kiedyś demonstrację młodych ludzi, która domagała się likwidacji nauczania matematyki w szkołach. Co z tego wynika? Chyba nic poza tym, że żyjemy w wolnym kraju i każdy może protestować przeciw czemu tylko zachce. No może jeszcze to, że poziom wrażliwości na ludzką głupotę i niestosowność pewnych zachowań w szkołach salezjańskich sięgnął księżowskich kolan.

Pokazywano niedawno w telewizorze jak kilka prawosławnych i mocno moherowych pań demonstrowało swoje poparcie dla skazania dziewczyn z Pussy Riot. Były szczerze oburzone ich występem przed ołtarzem. Jestem pewien, że ich polskie koleżanki mają podobne odczucia. Ciekawe natomiast co sądzą o performance swojego kapłana? I tu mam wątpliwości, bo naszym kraju przyjęła się taka piękna, świecka tradycja bezkrytycznego podejścia do zachowań kleru. Nawet tych mocno bulwersujących.

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: wer... (---.dynamic.chello.pl)
Data: 22 września 2012 10:44

kombinuj dalej grinning smiley

chyba jednak nie przeczytałeś artykułu wkleję go raz jeszcze przemyśl i napisz jeszcze raz ...

[wpolityce.pl]

##########################

http://thumbpress.com/wp-content/uploads/2012/01/Everyday-i-am-trollining-222x150.jpg

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 22 września 2012 10:52

No więc przemyślałem, a wynik przemyśleń jest taki, rze pan redaktor, aby na siłę usprawiedliwić pana księdza, przywołuje na pomoc pogańskiego Neptuna. Za takie coś jeszcze całkiem niedawno Kościół wysyłał ludzi na grilla.

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: wer... (---.dynamic.chello.pl)
Data: 23 września 2012 22:14

ups pomyliłem topik smiling smiley

"Nareszcie katole zaczynają głośno mówić o swoich prawach. Nie jestem członkiem kościoła i tym mocniej widzę dysproporcje. Żaden ksiądz nie mówi mi jak mam żyć, nie włazi mi do łóżka, nie zgłasza się po pieniądze. Wszelkie przejawy gwałtu na mojej własności, przekonaniach i preferencjach pochodzą ze strony mediów i lewackich aktywistów.

Bądź taki, bądź sraki, bądź owaki, używaj takich żarówek a nie innych, korzystaj z kondomów, nazywaj aborcję zabiegiem, głupotę mądrością itp. I nie da się tego ominąć bo to gówno wylewa się z każdej gazety i realnie ma na mnie wpływ poprzez przygłupów u władzy. Mam wielkie marzenie, żeby cała "nowoczesna hołota" wreszcie się ode mnie od*******iła i stała się równie nieinwazyjna jak KK.

BTW Coś co mnie od zawsze obłędnie bawi to fakt, że wszyscy moi "nowocześni" antyklerykalni znajomi mają śluby kościelne, a ja którego uważają za prawicowego ekstremistę (sic) nie, oni gadają non stop o katolickiej opresji, a ja heretyk ostatni raz widziałem księdza kilka lat temu kiedy zawiozłem do pobliskiej parafii ubrania dla ubogich. Nota bene spędziłem wtedy kilka godzin na bardzo motywującej do życia dyskusji.

Ktoś tu ewidentnie ma mocną paranoję. Mam też nadzieję, że dożyję czasów w których antyklerykalizm będzie piętnowany równie mocno jak antysemityzm"


[natemat.pl]

##########################

http://thumbpress.com/wp-content/uploads/2012/01/Everyday-i-am-trollining-222x150.jpg



Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2012-09-23 22:15 przez wer....

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: mat (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 września 2012 07:42

bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 24 września 2012 14:31

A ja już nie mam nadziei, że dożyję czasów kiedy głupota, zarówno ta ubrana w księżowską sukienkę jak i partyjny garnitur, będzie na równi tępiona.

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: wer... (---.dynamic.chello.pl)
Data: 25 września 2012 18:11

Admin ale głosowałeś na niego czy tylko na ich partię ? no przyznaj się grinning smiley

[www.kaszalot-bronka.pl.tl]

##########################

http://thumbpress.com/wp-content/uploads/2012/01/Everyday-i-am-trollining-222x150.jpg



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2012-09-25 18:13 przez wer....

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: rudzielec (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 25 września 2012 18:21

co za ...UJ.... masakra .... normalnie obcięłabym mu genitalia i wsadziła do gardła .... angry smiley

*********************************************************************************************
http://img826.imageshack.us/img826/2780/rudyanio.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.

Bo my rude tak mamy smiling smiley

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: wer... (---.dynamic.chello.pl)
Data: 25 września 2012 19:19

tymczasem w Łodzi...

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/422599_10151167995584424_1982151077_n.jpg

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: mat (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 września 2012 08:14

wer a w jaki sposób admin mógł głosować na tego radnego...skoro to w sztolycy?

i znalazłes tylko gnoja pedofila z po...ale pewnie i pisie tez sie znajdzie taki k..u.tas....nie wiem czemu ty nawet w takich sprawach pier.d.o.l.is.z i dzielisz politycznie.....

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: wer... (---.dynamic.chello.pl)
Data: 25 października 2012 19:36

admin Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A ja już nie mam nadziei, że dożyję czasów kiedy
> głupota, zarówno ta ubrana w księżowską sukienkę
> jak i partyjny garnitur, będzie na równi tępiona.

Admin dla równowagi przedstawmy więc otrzęsiny studentów z uczelni lewackiej ( tych co nie wierzą w Boga winking smiley ) żeby nie było, że przedstawiamy tylko studenckie zabawy jednostronnie smoking smiley

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/525476_434808346579743_1164659464_n.jpg

Re: Pocałuj moje kolanka... a może coś innego...
Wysłane przez: rusikus (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 25 października 2012 23:45

no i to chyba by bylo bardziej postrzegane jako pozytywne jakby ksiadz ta myjke dawal do calowania czy tam polizania niz cos bialego przypominajacego sperme z golego kolana ksiedza i na dodatek ze sztywnym pytonem jak widac na jednym zdjeciu...

https://blog.slowianskibestiariusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/ko%C5%82owr%C3%B3t-300x300.png

Idź do strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4


Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.