Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Ehehehe wszyscy gadaja tu na temat t2_clanu .... h
Wysłane przez: FPGmaniac (---)
Data: 18 sierpnia 2000 00:00

Ehehehe wszyscy gadaja tu na temat t2_clanu .... hmmmm juz pisalem na ten temat ale napisze jeszcze raz .... powiem szczerze caly t2 clan mnie nie obchodzi ( jedynie z t2_wojtas utrzymuje kontakty ) . Jest on normalny a to ze chce sie wykazac w jakis tam sposob to inna sprawa ... ale chodzi mi caly czas o irc w tej chwili .... razem z nim szykuje caly czas tejki ;PPP ( ehehhe to jest najlepsza zabawa ) ale rosher przesadzil ..... i powiem tak : rosher widzisz masz coraz wiecej przeciwnikow i pamietaj mieszkasz nad jarem gdzie panuja nie tacy jak ty - wiec jezeli chcesz jeszcze jakos nie mniec na pienku z calym Jarem to cofnij te Kliny i daj spokuj calemu irc ( bo to juz o t2_clan nie chodzi ale i o mnie i wszystkich ludzi z irc ) ... wiec powtarzam zastanow sie co robisz :>> <br>
hmmm no i oczywiscie pozrdrawiam t2_clan , Jar ( wszczegolnosci Kanona winking smiley ) i oczywiscie caly ( pomijajac niektorych ;P ) kanal #elblag , i szczegolnie shadowa ktory dal mi cien szansy winking smiley))))



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.