Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: zwrot podatku
Wysłane przez: mat (---.182.247.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 20 marca 2020 07:16

tym razem pit złożony 10 lutego a zwrot kasy 2 marca

Re: zwrot podatku
Wysłane przez: wiki87 (---.icpnet.pl)
Data: 01 grudnia 2022 13:32

Tak szybko to chyba tylko w przypadku rozliczenia PIT online. Dziś właśnie zapoznałam się z artykułem mówiącym o tym [www.polskibiznes24.pl] Mam nadzieję, że też mi to tak sprawnie pójdzie. Odwiedzanie urzędu skarbowego nigdy mi nie było po drodze, e-deklaracje to dużo lepszy pomysł.

Re: zwrot podatku
Wysłane przez: Miszkurka2000 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 04 grudnia 2022 15:15

Teraz to idzie z automatu na szczęście.

Re: zwrot podatku
Wysłane przez: Zbanowany (---.47.115.148.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 12 grudnia 2022 21:14

To chodzi ktos jeszcze do urzedu rozliczac PIT? Kolega mi ostanio mowil ze jak byl w urzedzie to dfacet w okienku sie przestraszył jak człowieka zobaczył grinning smiley

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2


Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.