Sobota 20-04-2019, imieniny Czesława, Agnieszki
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
RATUJMY CHŁOPAKA
Wysłane przez: hodak2 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 19 kwiecień 2018 10:43

Panie Misistrze ZIOBRO!-w Elblągu chłopak napadnięty siedzi w areszcie juz 4 miesiące a bandyta i kryminalista który go napadł by ukraśc mu smartfona jest zdaniem prokuratury poszkodowanym ,czy nasze miasto zasługuje na Panską uwage.--[elblag24.pl]

Re: RATUJMY CHŁOPAKA
Wysłane przez: mat (---.146.35.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 20 kwiecień 2018 07:50

czy Ty myślisz że Ziobro tu zagląda?

Re: RATUJMY CHŁOPAKA
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 20 kwiecień 2018 08:00

Prezes Sądu Okręgowego i Rejonowego wymieniony więc co miał w E-gu zrobić to już zrobił ...Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-04-20 08:02 przez yoe.

Re: RATUJMY CHŁOPAKA
Wysłane przez: hodak2 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 kwiecień 2018 08:02

Może nie zagląda ale ktoś ......może to zobaczy ....a najgorsze jest to że rodzina zakazała informowania mediów bo została zastraszona przez prokuraturę..... info to wysłałem na tweterze do kilku ważnych osób i cisza .Gdzy szersza liczba ludzi się o tym dowie może co się uda ruszyć... tu też pomimo dużej ilości odsłon tylko jeden post szkoda....i żal .

Re: RATUJMY CHŁOPAKA
Wysłane przez: hodak2 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 kwiecień 2018 08:55

to ciąg dalszy tego zdarzenia -napastnikiem był Piotr D. ze swoim kolegą
SZUKAMY SWIADKÓW ZDARZENIA

Re: RATUJMY CHŁOPAKA
Wysłane przez: mat (---.146.35.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 20 kwiecień 2018 14:14

szkoda że rodzina zakazała, na Twoim miejscu zgłosiłbym to tvn uwaga albo interwencji w polsacie

Re: RATUJMY CHŁOPAKA
Wysłane przez: hodak2 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 kwiecień 2018 09:53

Zgłaszałem do interwencji i dzwoniłem tak jak powiedzieli mi przez tel analizują sprawe jesli wyjdzie pozytywnie to sie zajmą -widocznie nie jest tak ważna i warta ich zainteresowania.Jest cisza od 3 miesięcy.

Re: RATUJMY CHŁOPAKA
Wysłane przez: yoe (---.free.aero2.net.pl)
Data: 21 kwiecień 2018 12:10

Zasadnicze pytanie, czy ten o którym piszesz wynajął adwokata ?

Re: RATUJMY CHŁOPAKA
Wysłane przez: hodak2 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 kwiecień 2018 15:58

ADWOKAT ........WYNAJETY ..... ALE Z OPINI PO CZASIE ...... BEZNADZIEJNY ZNAJOMY TYTEJSZYCH PROKURATORÓW...DAJE DO MYSLENIA .......

RATUJMY CHŁOPAKA!!!!!!SZOK
Wysłane przez: hodak2 (---.bielsko.dialog.net.pl)
Data: 24 kwiecień 2018 15:21

Beznadziejna sytuacja!!!!!...... rodzina chłopaka Grzegorza matka i ojciec przy nakazie pani adwokat zakazali ingerowania w sprawe ,mało tego odsuneli narzyczona z którą był 3 lata -beda czekać do rozprawy która niewiadomo kiedy sie odbędzie mijają dziś 4 miesiące jak niwinny chłopak napadnięty przez Piotra D z kolegą którzy próbowali ukrać smartfona .To że się nie dał i bronił swoje mienie został oskarżony.MY WSZYSCY ZNAJOMI JESTEŚMY ZBULWERSOWANI POSTAWĄ RODZICÓW -REDAKCJA GAZETY MA ZAKAZ INFORMOWANIA OPINII PUBLICZNEJ WYGLĄDA TO JAK UBECKA DZIAŁALOŚĆ ZAMIATANIA POD WYWAN.
JEŚLI CZYTACIE TO RODZICE A CHŁOPAKOWI COŚ SIĘ STANIE PODAMY WASZE DANE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI JAKIMI JESTESCIE RODZICAMI..............Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.