Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Morawiecki dzis w Elblągu
Wysłane przez: Eg527 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 23 sierpnia 2018 14:08

Muszę słuchać radia Gdańsk żeby zostać uprzedzonym o tej wizycie, a warto pójść i osobiście usłyszeć że np to On wynalazł koło.

Re: Morawiecki dzis w Elblągu
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 23 sierpnia 2018 22:20

przywiózł sobie autobusami swoje pieski? czy miejscowe pisiory wyległy na miasto ?

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Morawiecki dzis w Elblągu
Wysłane przez: Eg527 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 23 sierpnia 2018 22:31

Obawiam się że u nas roszczeniowców nie brakuje.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.