Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
100 lat Niepodległej
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.play-internet.pl)
Data: 11 listopad 2018 14:59

Jesteśmy wolni czy tylko zmieniliśmy zaborców?
Jesteśmy panami własnego losu czy uzależnieni od innych narodów?
Czy będąc w UE czujecie się wolni czy uzależnieni?
Rosja nam zagraża i dąży do przejęcia wiodącej roli w Europie?
Takie tam czysto teoretyczne spostrzeżenia i pytania, jak ktoś ma ochotę to zapraszam do dyskusji.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej
Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-11-11 14:59 przez JASNOŚĆ.

Re: 100 lat Niepodległej
Wysłane przez: yoe (---.free.aero2.net.pl)
Data: 12 listopad 2018 08:54

Dodam jeszcze, że z tej okazji uruchomiono wczoraj nowy kanał Poland In, anglojęzyczny kanał Telewizji Polskiej, który w całości nadawany jest w internecie. Co o tym sądzicie ?Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.