Niedziela 20-01-2019, imieniny Fabiana, Sebastiana
 
Reklama w Elblągu
Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Hodowla owczarka niemieckiego
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 08 styczeń 2019 20:51

Znacie jakieś w pobliżu ?

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Hodowla owczarka niemieckiego
Wysłane przez: mariusz605 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 styczeń 2019 13:22

W Oleśnie jest jedna (za Gronowem Elbląskim) aczkolwiek zależy co kto szuka i chce. Mi się akurat te pieski nie za bardzo podobają - ale o gustach się nie dyskutuje :-)
[www.owczarek-niemiecki.com]


Natomiast widziałem parę piesków przywiezionych z mazur Giżycko/ Barczewo/ Morągowo. Bardzo ładne duże mocno zbudowane. Adresów dokładnie nie znam. Ale zauważyłem że w tamtych rejonach mają inną linię owczarków. Czasem lepiej się bujnąć 200km i być zadowolonym :-)Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.