Sobota (jutro niehandlowa niedz.) 20-07-2019, imieniny Czesława, Małgorzaty
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
ponura noc w dziejach naszego kraju
Wysłane przez: zdzis (---.centertel.pl)
Data: 01 kwiecień 2019 00:05

wlasnie zostala podjeta najnowsza dyrektywa Unii Europejskiej . Ogolnie nakazuje wygaszenie stanowisk premiera .

ustanawia sie jedynie Autonomiczne Miasto Elbląg - Neutralne nie podlegajace calkowicie panstwom czlonkowskim - w skrocie A.M.EN

aktualnosci ze swiata

Re: ponura noc w dziejach naszego kraju
Wysłane przez: zdzis (---.centertel.pl)
Data: 01 kwiecień 2019 00:05

p.s
W ten poniedzialkowy kwiecien 2019 spolecznosc elblaska na znak wspolnoty z reszta Polski dobrowolnie nie zamieszcza ilustracjiSzanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.